- -8%
- -8% -17,32 zł
- Pojemność: 300 ml
- Wydajność: ok. 40 łączeń
- W ofercie dostępny również supermocny, szybkoschnący klej EXPERT. Szczególnie polecany do klejenia dużych listew. np. Oświetleniowych, karniszowych (Doskonała przyczepność wstępna pozwala na mocowanie bez podpierania klejonych elementów).
Pasujące akcesoria Dobierz do zestawu
1.50.126 Listwa gzymsowa Europlast – średniej szerokości propozycja o przekroju w kształcie litery „S” zwieńczonej po obu stronach ozdobnymi schodkami. Produkt ten nadaje się do wyginania – dzięki dostępności elastycznej listwy z powodzeniem zastosujesz ją nie tylko na idealnie prostych ścianach, ale również w sytuacjach takich jak projekty z zakrzywionymi, półokrągłymi ścianami. Zdecydowanie poszerza to spektrum potencjalnych zastosowań gzymsu, zwłaszcza biorąc pod uwagę jej uniwersalny design sprawdzający się nie tylko we wnętrzach klasycznych, ale również nowoczesnych. Polecamy do montażu kleje z linii EXPERT, dostępne w ofercie Efekciarni. Dzięki nim uzyskasz trwały i estetyczny efekt końcowy a 1.50.126 Listwa gzymsowa Europlast będzie zdobiła wnętrze Twojego domu bądź mieszkania przez długie lata. Powierzchnia listwy została zagruntowana i przygotowana do malowania. Nadaje się również do montażu w oryginalnej wersji, jeżeli planujesz wykorzystanie sztukaterii w kolorze białym.
- Produkty wysyłane są do klienta z magazynu producenta/dystrybutora starannie zapakowane w oryginalne kartony,
- Czas dostawy przesyłki przez kuriera wynosi od 1 do 3 dni roboczych,
- Po przekazaniu zamówienia do wysyłki natychmiast powiadomimy Cię o tym drogą mailową. Stan zamówienia możesz również śledzić w swoim profilu użytkownika,
- Po odebraniu przesyłki od kuriera należy bezzwłocznie sprawdzić w jego obecności czy zamówiony towar jest pozbawiony wad. W przypadku gdy towar uległ uszkodzeniu, należy spisać protokół szkody który jest niezbędny w celu uzyskania pełnowartościowego towaru.
- Do montażu polecamy dedykowaną przez producenta chemie,
- Klej do łączeń stosowany do spajania łączeń dużych, ciężkich listew przy sufitowych. Klej stosuje się na "lewej" stronie, aby rozpuścić i połączyć listwy na łączeniu. Kleju NIE STOSUJE się do wypełniania łączeń od frontowej strony, ponieważ do tego używamy elastycznego kleju montażowego,
- Podłoże do którego będziemy mieli zamiar montować produkt musi być suche, czyste, gładkie i wolne od tłuszczu,
- Towar przed montażem najlepiej przechowywać w temperaturze pokojowej przez 24 godziny. Wilgotność nie może być zbyt wysoka.
1.50.297 Europlast listwa przysufitowa
1.50.117F Flex Europlast listwa przysufitowa
1.50.147F Flex Europlast listwa przysufitowa
1.50.187F Flex Europlast listwa przysufitowa
1.50.200 Europlast listwa przysufitowa
1.50.151 Europlast listwa przysufitowa
1.50.158 Europlast listwa przysufitowa
1.50.265 Europlast listwa przysufitowa
1.50.169F Flex Europlast listwa przysufitowa
1.50.152 Europlast listwa przysufitowa
1.50.288F Flex Europlast listwa przysufitowa
1.50.161F Flex Europlast listwa przysufitowa
1.50.264F Flex Europlast listwa przysufitowa
1.50.148F Flex Europlast listwa przysufitowa
1.50.185 Europlast listwa przysufitowa
1.50.123 Europlast listwa przysufitowa
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
feedback Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
Dodaj opinię o produkcie>
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana
Filtruj