Loft System - Panele ścienne 3D

Filtruj według

  • 34,00 zł - 7 315,00 zł

Filtry 0

Niezwykłe i unikalne efekty aranżacji wnętrza można uzyskać na wiele sposobów. Najlepiej jednak na tym etapie skorzystać z doświadczenia profesjonalistów, a także z produktów będących owocem ich pasji. Loft Design System to niezwykle atrakcyjna kolekcja nowatorskich rozwiązań, która zrodziła się poprzez zabawę angażującą formę, kolor i światło. Dzięki tym trzem składnikom stworzono szeroki wachlarz niestandardowych produktów, których zadaniem jest przełamanie standardów dekoratorskich i wprowadzenie na salony ducha nowoczesności. Panele 3D Loft System to postęp, który doskonale współgra zarówno z aranżacjami stylizowanymi na dawne, jak i tymi reprezentującymi współczesne trendy. Panele 3D Loft System, podobnie jak puzzle, tworzą wspólnie harmonijny wzór na ścianach. Istotne więc jest zestawienie ich ze sobą w określony sposób.

Doskonale nadają się do dekoracji dużych powierzchni ściennych, ale z powodzeniem można instalować je również w formie jednorzędowych dekoracji. Panele ścienne 3D Loft sprawdzają się w przestrzeni domowej, jak i komercyjnej. Mnogość wariantów wykończeniowych i kolorystycznych umożliwia idealne dostosowanie dekoracji do indywidualnych wymagań i potrzeb. Montaż paneli dekoracyjnych 3D może stanowić jedyną ozdobę wnętrza, ponieważ ich dekoracyjny wygląd nie wymaga dodatkowej oprawy. Istotny atut paneli 3D Loft System stanowi precyzyjne, wręcz kunsztowne wykonanie. Doskonała jakość elementów wynika z zastosowania kompozytu na bazie gipsu, zawierającego także włókno szklane oraz siatkę wzmacniającą. Jest to tworzywo w pełni bezpieczne dla zdrowia i przyjazne środowisku naturalnemu. Panele 3D Loft System należy montować na równej, najlepiej zagruntowanej powierzchni, przy użyciu rekomendowanego przez producenta kleju montażowego – Waldefix Ultra. Na życzenie klienta panele dekoracyjne 3D Loft są malowane. Wykonywane są także zaprawki gipsowe, wyrównujące powierzchnię elementów.

Kolekcja Loft – panele ścienne 3D


Panele ścienne dekoracyjne Loft System wykonywane są z wytrzymałego kompozytu gipsowego, który jest wyjątkowo łatwy w obróbce. Wszelkie niedoskonałości zawsze można wyrównać gładzią, a następnie przeszlifować w celu uzyskania idealnej powierzchni pod malowanie. Również sam montaż paneli tego producenta jest banalnie prosty – w tym celu używa się standardowych klejów gipsowych. Panele ścienne dekoracyjne Loft System to bogactwo najróżniejszych bardzo ciekawych wzorów tworzących na ozdabianych ścianach niesamowite trójwymiarowe struktury pełne głębi i charakteru. Dodatkowo panele te można bezproblemowo malować, co zdecydowanie zwiększa możliwości ich wykorzystania (mogą być one również pomalowane fabrycznie na zamówienie). Panele ścienne dekoracyjne Loft System sprawią, że projekt nabierze zupełnie nowego wyrazu, stanie się bardziej indywidualny, wyjątkowy. Doskonale wkomponują się we wszelkiego rodzaju nowocześnie i elegancko urządzone wnętrza.

Kolekcja Mural – panele ścienne 3D


Panele ścienne 3D Loft System Mural to wyjątkowa propozycja przeznaczona dla klientów, którzy chcą osiągnąć niesamowity efekt wizualny w dekorowanych przez siebie pomieszczeniach. Dzięki wykorzystaniu dużego wzoru przeniesionego na panele wykonane z wytrzymałego kompozytu gipsowego mogą Państwo ozdobić ściany w niepowtarzalny sposób, nadając im wyjątkowo eleganckiego charakteru. Panele ścienne 3D Loft System Mural obejmują wzory abstrakcyjne lub wykorzystujące np. trójwymiarową mapę świata. Są łatwe w montażu (robi się to przy pomocy kleju gipsowego lub montażowego) i proste w obróbce. Można zamówić je w wersji pomalowanej na specjalne zamówienie (dostępnych wiele efektów wizualnych wykończenia) lub w wersji do pomalowania (surowej, z zaprawkami lub wodoodpornej), którą maluję się na docelowy kolor po wykonaniu montażu. Panele ścienne 3D Loft System Mural są więc kolekcją przeznaczoną dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują zapierających dech w piersiach efektów prac.

Kolekcja Concrete – panele ścienne 3D


Panele ścienne 3D Loft System Concrete to panele wykonane z wytrzymałego i łatwego w obróbce kompozytu gipsowego imitującego surowy wygląd betonu architektonicznego. Materiał ten jest obecnie bardzo modny i doskonale nadaje się do wykorzystania w nowoczesnych wnętrzach o luksusowym, loftowym charakterze. Panele ścienne 3D Loft System Concrete posiadają charakterystyczną, porowatą, nieco surową powierzchnię charakterystyczną dla betonu. Oferowane są w różnych wariantach kolorystycznych (odcienie szarości), można je też zamówić w wersji pomalowanej przez producenta. Występują one w kilku różnych wariantach stylistycznych. W katalogu firmy znajdują się m.in. panele trójwymiarowe, tworzące na ścianie fantastyczną strukturę jak i panele imitujące płyty betonowe. Te z kolei występują w wersji Plain (gładkiej) oraz Hollow (z otworami mającymi przypominać charakterystyczne otwory montażowe stosowane w klasycznych płytach). Panele ścienne 3D Loft System Concrete są więc świetnym wyborem dla osób, które doskonale czują się w otoczeniu współczesnej architektury.