Akcesoria/Paliwo do Biokominków

Biokominek to nowoczesne rozwiązanie, które doskonale zastępuje tradycyjny kominek, a jednocześnie jest wyjątkowo proste w montażu oraz obsłudze. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele modeli, wśród których z pewnością bez trudu znajdziesz wzór, odpowiadający Twoim wymaganiom. Ponadto, naszym klientom zapewniamy szeroką gamę akcesoriów jak np.: wkłady do biokominków, szyby do biokominków, paliwo do biokominków oraz dekoracje imitujące polana drewna lub kamienie. 

Paliwo do biokominków

Biokominki stanowią wyjątkowo efektowną i niekłopotliwą ozdobę wnętrza. Potrzebne do ich działania biopaliwo stanowi ekologiczne źródło energii. Paliwo do biokominka produkowane jest z ekologicznego alkoholu. W trakcie spalania, nie wydziela ono szkodliwych substancji, jedynie niewielką ilość dwutlenku węgla. Paliwo jest bezwonne, jednak w naszym sklepie dostępne jest również paliwo do biokominka o zapachu kawy oraz lasu. Wskazane jest stosowanie wyłącznie specjalistycznego paliwa do biokominka, ponieważ tylko ono zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania biokominka i właściwy czas działania. Paliwo do biokominka, w zależności od pojemności oraz ustawienie wielkości płomienia, spala się do pięciu godzin.

Akcesoria do Biokominków RubyFires 


Biokominki Rubyfires stanowią atrakcyjną i niezwykle uniwersalną alternatywę dla tradycyjnych kominków. Szczególnie istotne znaczenie ma fakt, że nie wymagają one podłączenia do przewodu kominowego, dzięki czemu nawet jeśli powierzchnia, którą zamieszkujesz, to mieszkanie w bloku, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zmaterializowało się Twoje marzenie o żywym ogniu we własnym zaciszu domowym. Z uwagi na dostępne w naszym sklepie Efekciarnia.pl modele biokominków możesz wybierać spomiędzy modeli wiszących, jak i stojących. Biokominki Rubyfires warto wzbogacić o dodatkowe akcesoria, z którymi także możesz zapoznać się w ramach naszej oferty. Znajdziesz wśród nich m.in. bioetanol Rubyfires, drewienka ceramiczne, a także biopaleniska. Podstawą do użytkowania biokominka jest bioetanol Rubyfires. Jest to jedyne rekomendowane przez producenta biopaliwo, zapewniające najdłuższy czas spalania. Co ważne, bioetanol Rubyfires spala się bezwonnie, nie wytwarzając pyłu, ani dymu. Jedynymi produktami jego spalania jest dwutlenek węgla oraz nieznaczna ilość pary. Jest to w pełni bezpieczne paliwo dla Twojego zdrowia. Ciekawym rozwiązaniem są biopaleniska Rubyfires, które możesz dowolnie obudować przy pomocy wybranych przez siebie elementów, tworząc tym samym dokładnie taki biokominek, o jakim marzyłeś.