Farby dekoracyjne

W tej kategorii znajdują się wysokiej jakości farby dekoracyjne do ścian. W naszym sklepie internetowym dostępne są farby w różnych pojemnościach: 1l, 2l, 3l, 5l i 10l, a także komplety farb dekoracyjnych, które pozwalają na uzyskanie atrakcyjnego wizualnie i trwałego efektu na ścianie.

Farby dekoracyjne na ścianę - efektowne wykończenie wnętrza


Wśród naszych produktów znajdziesz między innymi farby dekoracyjne do ścian, które pozwalają uzyskać wyjątkowy efekt przypominający metaliczną powierzchnię - połyskujące drobinki farby odbijają światło, dodając wnętrzu elegancji i szyku. Co ciekawe, efekt, który ostatecznie uzyskamy, zależny jest od sposobu aplikacji, dlatego przy użyciu jednej farby możesz osiągnąć inne rezultaty. Oferujemy również bardzo szeroki wybór kolorów, dlatego nasze produkty mogą sprawdzić się w wielu wnętrzach. Farbę można przecierać po całkowitym wyschnięciu, co pozwala utrzymać ściany w czystości. Przed aplikacją farby dekoracyjnej bardzo ważne jest użycie masy podkładowej, którą także znajdziesz wśród produktów z tej kategorii. Farby dekoracyjne do ścian pozwalają nadać dowolnemu pomieszczeniu indywidualny charakter, a do tego są bardzo trwałe, dlatego cieszą się tak dobrymi opiniami naszych klientów.

Farby dekoracyjne - masa podkładowa i przecierka półmatowa


Aby farby dekoracyjne były trwałe, a ich walory estetyczne w pełni wykorzystane, przed zaaplikowaniem ich na ścianę warto użyć masy podkładowej, natomiast po aplikacji półmatowej przecierki, która ma za zadanie zabezpieczyć efekt końcowy, poprawiając odporność i przyczepność farb - oba produkty dostępne są w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnej cenie. Po wyschnięciu przecierka odporna jest na mycie i można ją barwić pigmentami do farb akrylowych. Dodatkowo przecierka zabezpiecza powierzchnię ścian i tynku po malowaniu, a także sprawia, że kolory użytej farby wydają się bardziej intensywne. Wysokiej jakości skład daje gwarancję długiego utrzymywania się farby na ścianie oraz estetycznego wyglądu ścian.