Tynki dekoracyjne


Tynki Luxmal to fantastyczne rozwiązanie dla osób poszukujących najróżniejszych rodzajów wykończenia ścian. Dekoracyjne struktury oferowane przez tego renomowanego producenta są bardzo ciekawe i zapewniają estetyczny efekt końcowy przy stosunkowo niewielkich nakładach. Posiadają one ogromną zaletę w postaci łatwej aplikacji na różnych powierzchniach. W ofercie firmy znajdują się m.in. tynki betonowe, trawertynowe, natryskowe, cienkowarstwowe, czy też metaliczne. Każdy z nich umożliwia osiągnięcie innego, bardzo ciekawego efektu, który doskonale urozmaici wygląd każdego pomieszczenia. Tynki Luxmal to produkty najwyższej jakości, które zapewniają wysoką wytrzymałość uzyskanej powłoki. Tynki te są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zmywanie (w przypadku niektórych tynków nadają się one do czyszczenia dopiero po zaimpregnowaniu gotowej powłoki). Tynki Luxmal są więc świetnym wyborem dla wszystkich tych, którzy pragną ozdobić wnętrza swoich domów lub mieszkań nietuzinkowymi efektami dekoracyjnymi.

Tynki Luxmal - zestawy


Zestawy tynków dekoracyjnych Luxmal to bardzo wygodne rozwiązanie. Gotowy komplet zawiera nie tylko właściwy tynk odpowiedzialny za efekt wizualny, ale też wszelkie produkty niezbędne do tego, aby powierzchnię ścian należycie przygotować, a końcowy rezultat odpowiednio zabezpieczyć. W ich skład będą więc wchodzić również grunty i impregnaty. Zestawy tynków dekoracyjnych są obliczone przez producenta na odpowiednią powierzchnię liczoną w metrach kwadratowych. Dzięki temu klienci mogą kupić dokładnie taką ilość wszystkich tych produktów jaką potrzebują, co pozwala ograniczyć koszty związane z pozostałymi po remoncie czy wykańczaniu mieszkania bądź domu. 

Tynki Betonowe


Tynki betonowe to fenomenalne rozwiązanie dla osób, które zakochały się w bardzo modnym współcześnie betonie architektonicznym. Zazwyczaj stosuje się płyty, które jednak są kosztowne i ciężkie, w związku z czym nie można ich montować na dowolnie wybranej ścianie (problem powstaje głównie w przypadku ścian z płyt kartonowo-gipsowych). Doskonałym rozwiązaniem będą właśnie tynki betonowe renomowanych producentów (Luxmal, Novacolor). W ofercie Efekciarnia.pl znajdą Państwo najróżniejsze tynki tego rodzaju pozwalające uzyskać na ścianie efekty zróżnicowane pod kątem koloru czy struktury. Na powierzchniach wykończonych takim tynkiem można też uzyskać przy pomocy odpowiednich technik fakturę, która będzie doskonale imitować klasycznie stosowane płyty betonowe.

Tynki trawertyn


Tynk trawertyn to doskonały wybór dla osób, które uwielbiają wygląd naturalnego kamienia. Pokrycie nim ścian często jednak nie wchodzi w grę z przyczyn ekonomicznych (płyty kamienne są stosunkowo kosztowne) oraz praktycznych (płyty te są ciężkie, wymagają odpowiednio przygotowanych ścian). Tynk wapienno-polimerowy imitujący ich wygląd będzie świetnym rozwiązaniem, pozwalającym pokryć większe powierzchnie wewnątrz mieszkania bądź domów przy zachowaniu niewielkiego kosztu prac oraz przy zachowaniu świetnego efektu końcowego. Tynk trawertyn umożliwia oddychanie ścian, a przy tym jest odporny na działanie wody lub wilgoci. Jego producentem jest renomowana firma Luxmal, co gwarantuje najwyższą jakość tynku. Oferowany jest w dwóch wariantach – Classic oraz Extra. Występuje też w dwóch wielkościach opakowań – 7,5 kg oraz 15 kg. 

Tynki cienkowarstwowe


Tynki cienkowarstwowe są fenomenalnym sposobem na eleganckie wykończenie powierzchni ścian. Szeroki katalog dostępnych efektów pozwala uruchomić wyobraźnię i zaprojektować naprawdę niepowtarzalne aranżacje. Doskonałe produkty renomowanych producentów takich jak firma Luxmal zapewniają osiągnięcie bardzo estetycznych efektów. Tynki cienkowarstwowe mogą dawać najróżniejsze efekty. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo m.in. tynki metaliczne, które dają charakterystyczną powierzchnię, zmieniając swój wygląd w zależności od kierunku nakładania. Tynki cienkowarstwowe są wytrzymałe, a po odpowiednim zabezpieczeniu nadają się do zmywania, dzięki czemu są bardzo funkcjonalne i sprawdzą się w różnych wnętrzach.

Tynki natryskowe


Tynki natryskowe to świetny sposób na wykańczanie powierzchni wewnątrz domu. Dzięki ich zastosowaniu ściana prezentuje się nietuzinkowo, a przy tym wykazuje świetnie właściwości użytkowe. Nakładany metodą natryskową tynk pozwala uzyskać równomierną powierzchnię o dużej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Tynki natryskowe renomowanych firm takich jak Luxmal będą świetnym wyborem do każdego wnętrza. Są odporne na wilgoć, umożliwiają zmywanie powierzchni, dzięki czemu doskonale nadają się do pomieszczeń o różnych zastosowaniach. Tynki natryskowe można też bardzo łatwo zabarwić na w zasadzie dowolnie wybrany kolor, co umożliwia dobranie go dokładnie do potrzeb konkretnej aranżacji. Podsumowując, tynki natryskowe będą świetnym wyborem dla osób, które chciałyby uzyskać na ścianach eleganckie wykończenie, które będzie jednocześnie odporne i umożliwi utrzymanie czystości poprzez mycie.