Szyny Karniszowe Creativa

Filtry 0

Chcesz zasłonić swoje okno zasłonami lub powiesić firany? W takim razie koniecznym akcesorium jest karnisz. Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości produktów, które skutecznie sprawdzą się w swojej roli, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W tej kategorii znajdują się nowoczesne szyny karniszowe Creativa. 

Szyny karniszowe pojedyncze


Szyny karniszowe marki Creativa wyróżniają się różnorodnością, ale też wysoką jakością wykonania. Pojedyncze modele są polecane osobom, które lubią prostotę. Tego rodzaju produkty mają raczej minimalistyczne wzornictwo, choć poszczególne egzemplarze posiadają ciekawe elementy, na przykład zaokrąglenia na krawędzi. W przeciwieństwie do standardowych karniszy, szyny są montowane do sufitu, a nie do ściany. Eksperci w swoich opiniach polecają użycie ich w luce sufitu podwieszanego, co daje ciekawy efekt opadania zasłony lub firany. 

Podwójne szyny karniszowe sufitowe 


Szyny podwójne są idealną propozycją dla każdej osoby, która chce jednocześnie powiesić firany oraz zasłony. Przez ułożenie dwóch prowadnic równolegle można dowolnie zasłaniać okno firaną lub zasłoną bez nakładania ich na siebie, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Przypominamy, że jeżeli chcesz zamontować produkt w luce sufitu podwieszanego, to sprawdź, czy model podwójny się w niej zmieści. 

Produkty dostępne w naszym sklepie mogą zostać dopasowane do Twoich potrzeb pod względem długości. Wykonano je z bardzo dobrych materiałów. Możesz też liczyć na atrakcyjne ceny.