Listwy Ścienne Dunin

Filtruj według

  • 31,00 zł - 101,00 zł

Filtry 0

Dekoracje ścienne Dunin to szeroki wachlarz inspiracji, który pomoże Ci odmienić wnętrze Twojego domu lub biura. W naszym sklepie Efekciarnia.pl znajdziesz listwy ścienne Dunin oraz odpowiadające im narożniki, elementy do obudowy drzwi oraz pilastry Dunin, a także efektowne nisze, które z pewnością przypadną do gustu najbardziej wymagającym klientom. Wszystkie dekoracje ścienne Dunin zostały wykonane ze specjalnie stworzonego ku temu tworzywa – Polystaru. Jest to utwardzony poliuretan, który odznacza się szeregiem niezwykle praktycznych zalet. Przede wszystkim dekoracje ścienne Dunin są wytrzymałe i wodoodporne, dzięki temu wymarzone listwy ścienne Dunin możesz zamontować nawet w łazience, nie martwiąc się o to, że przejdą wilgocią i odpadną od ściany. Co więcej, każdy z elementów dekoracyjnych pokrywany jest podwójną warstwą farby podkładowej, a jego powierzchnia jest wygładzona. To sprawia, że zamówione przez Ciebie elementy dekoracyjne Dunin są gotowe do malowania i nie wymagają wykonywania zaprawek. Bez trudu, w krótkim czasie dostosujesz więc wygląd dekoracji ściennych Dunin do potrzeb własnej aranżacji. Listwa ścienna Dunin może pełnić funkcję listwy przysufitowej lub też ściennej dekoracji, montowanej na mniejszej wysokości. W ofercie producenta znajdują się zarówno modele bogato zdobione, jak i gładkie. Ornamentalna listwa ścienna Dunin doskonale sprawdza się właśnie w roli dekoracji montowanej niżej. Gładka listwa ścienna Dunin to natomiast dobry wybór, jeśli zależy Ci wyłącznie na estetycznym wykończeniu malowanych ścian. Bez względu na to, który wariant wybierzesz montaż odbywa się w ten sam sposób. Niezbędne są do tego profesjonalne, zalecane przez producenta kleje – WS Fixer oraz WS Joiner. Pierwszy z nich to typowy klej montażowy pozwalający na mocowanie elementów na wybranej powierzchni. WS Joiner to elastyczna fuga stosowana na łączeniach.

Ornamentalne listwy ścienne Dunin


Aranżowanie wnętrza to doskonały sposób na wyrażenie siebie. W zależności od tego jak bardzo zaprojektowana aranżacja jest spójna z indywidualnym gustem i potrzebami użytkowników danego wnętrza, determinuje ona ich samopoczucie. Estetyczne i odpowiednio dobrane detale, kładąc drobne akcenty na ścianie, doskonale uzupełniają przestrzeń i nadają jej unikalnego charakteru. Do takich wysmakowanych detali należy zaliczyć listwy ścienne z ornamentem Dunin, dostępne w Efekciarnia.pl. Chociaż segment ten tworzy niewielka liczba produktów, to jednak żaden model nie jest tu przypadkowy. Profile ścienne z ornamentem Dunin stanowią ciekawą propozycję na wykończenie eleganckiej aranżacji. Każdy z nich posiada odmienną ornamentację. W ofercie sklepu Efekciarnia.pl znajdują się modele o bardzo klasycznym zdobnictwie, bazującym na motywach roślinnych lub też wyraźnie czerpiącym z antycznych kanonów. Wszystkie wzory tłoczone są bardzo precyzyjnie, dzięki czemu listwy ścienne z ornamentem Dunin charakteryzują się niezwykle szlachetnym wyglądem. 

Misterne wzornictwo, w połączeniu z dobrym gatunkiem tworzywa zastosowanego do produkcji profili ściennych, przesądza o ich luksusowej jakości. Listwy ścienne ornamentalne Dunin wykonane są w całości z Polystaru, będącego kombinacją polimerów. Ponadto, profile ścienne Dunin są elastyczne i lekkie, przez co ich montaż nie sprawia problemów nawet laikom. Aby przymocować je do ściany wystarczy użyć kleju WS Fixer oraz WS Joiner, a następnie przytrzymać element przez ok. 20 sekund. Profile ścienne z ornamentem Dunin łatwo i szybko dostosujesz do własnych potrzeb. Po pierwsze, już w czasie produkcji ich powierzchnia pokryta została warstwą farby podkładowej. Dzięki temu nie musisz przed malowaniem, szlifować ani gruntować elementów. Ponadto, listwy z ornamentem Dunin możesz dowolnie przycinać i nie będzie Ci do tego potrzebny żaden profesjonalny sprzęt, wystarczy zwykła piła o drobnym uzębieniu lub wyrzynarka. Jeśli Twój projekt tego wymaga, możesz także nawiercić w profilach Dunin otwory – bez obaw, że je uszkodzisz. Co więcej, listwy ścienne ornamentalne Dunin są bezpieczne dla zdrowia, gdyż nie posiadają toksycznych związków, co potwierdza atest Państwowego Zakładu Higieny.

Listwy ścienne gładkie Dunin


Jeśli chcesz wnieść do dekorowanego wnętrza zdecydowany powiew elegancji, z pewnością przypadną Ci do gustu listwy ścienne gładkie Dunin. Zdecydowanie jest to gama produktów adresowana do wymagającego Klienta, który zna się na rzeczy i z tej prostej przyczyny nie zadowoli się byle czym. Profile ścienne gładkie Dunin bez wątpienia byle czym nie są. Listwy gładkie Dunin to precyzyjnie zdobione i frezowane elementy dekoracyjne, których montaż nie ogranicza się do jednej powierzchni. Można łączyć je ze sobą w formie linii lub ramy, zarówno na suficie, jak i na ścianach. Wariantów aranżacyjnych jest wiele, dlatego z pewnością znajdziesz wśród nich ten, który najściślej odpowiada Twoim oczekiwaniom i potrzebom. Mnogość rozwiązań to jednak niejedyna zaleta, jaką posiadają listwy ścienne gładkie Dunin. Istotny atut stanowi przede wszystkim ich wysoka jakość, wynikająca z zastosowania Polystaru w procesie produkcji. Wskazanym spoiwem, łączącym profile dekoracyjne gładkie Dunin ze ścianą czy sufitem, są kleje WS Fixer oraz WS Joiner. Co więcej, powierzchnia profili pokryta została farbą podkładową, dzięki czemu są one przygotowane do procesu malowania, który nie wymaga wcześniejszego szlifowania ani gruntowania elementów. Listwy ścienne gładkie mogą być wielokrotnie malowane farbami wewnętrznymi. W kontakcie z wodą, listwy ścienne gładkie Dunin nie odkształcają się, a ich wiązanie z powierzchnią ściany nie ulega osłabieniu. Praktycznym udogodnieniem jest również możliwość czyszczenia elementów przy pomocy środków chemicznych.