Poznaj Efekciarnię
Poznaj Efekciarnię
Nasz sklep oferuje produkty przeznaczone do efektownego wykańczania i dekorowania wnętrz. Posiadamy szeroką gamę towarów dostosowaną do potrzeb zróżnicowanych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!
czym się zajmujemy?

Zajmujemy się sprzedażą produktów służących do wykańczania, wyposażania i dekorowania różnego rodzaju pomieszczeń. Oferujemy dekoracje ścienne (np. panele, kamień ozdobny), dekoracje sufitowe (np. lampy, sztukaterię) i dekoracje podłogowe (np. listwy przypodłogowe, panele przypodłogowe). W naszym asortymencie znajdują się panele, płytki, mozaiki oraz cegły i kamienie dekoracyjne. Kupisz u nas także sztukaterie, gzymsy i listwy ozdobne. Oferowane produkty pochodzą od najlepszych producentów, znanych z wysokiej jakości wyrobów. Nie sprowadzamy tanich towarów z niepewnych źródeł, ponieważ zależy nam na zadowoleniu klientów.

Czym się zajmujemy?
jak pracujemy?
jak pracujemy?

Sklep Efekciarnia to zespół specjalistów, którzy na bieżąco śledzą panujące trendy i dostosowują ofertę do aktualnych potrzeb klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby towary dostępne na naszej stronie, cechowały się wysoką jakością. Ponadto stawiamy na różnorodność. Zdajemy sobie sprawę, że wszyscy nasi klienci są inni i mają zróżnicowane potrzeby i preferencje. Z tego względu sprowadzamy produkty w wielu kolorach, wzorach i wymiarach. Pamiętamy także o tym, że nie wszyscy konsumenci mogą i chcą kupować drogie, ekskluzywne towary, dlatego oferujemy zarówno produkty z wyższej, jak i niższej półki cenowej. Specjaliści z naszego sklepu są otwarci na pomoc i chętnie służą radą. Jeśli potrzebujesz wsparcia w wyborze odpowiedniego towaru lub masz dodatkowe pytania, możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Postaramy się znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Ponadto, robiąc u nas zakupy online, możesz być pewien, że odpowiednio zabezpieczymy Twój towar przed wysyłką i nadamy go, jak najszybciej będzie to możliwe. Zazwyczaj zamówienia przekazujemy kurierowi w ciągu 24 godzin od otrzymania zapłaty. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zachęcamy do kontaktu. Twoje zadowolenie jest priorytetem!