Listwy Przypodłogowe Europlast

Filtruj według

  • 98,00 zł - 261,00 zł

Filtry 0

Chcesz, żeby Twoje mieszkanie dobrze wyglądało? Remontujesz dom? A może urządzasz teraz wnętrze innej nieruchomości i potrzebujesz prostego sposobu na zadbanie o właściwy wystrój? W każdej z tych sytuacji serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Ta kategoria zawiera wysokiej jakości listwy przypodłogowe, które występują w wielu rodzajach, ale wszystkie łączą ciekawe wzornictwo i prostota użytku.

Listwy przypodłogowe Europlast


Posiadamy w ofercie profesjonalne listwy przypodłogowe marki Europlast. Producent dba o wysoką jakość swoich produktów, dlatego możesz mieć pewność, że proponowane przez nas  akcesoria dobrze się sprawdzą w swojej roli. Wzornictwo omawianych listew jest bardzo różnorodne. Niektóre są proste i płaskie, bez dodatkowych zdobień. Inne natomiast mają liczne wzory, zaokrąglenia etc. Z tego powodu na pewno uda Ci się znaleźć u nas odpowiednie listwy przypodłogowe do swoich pomieszczeń.

Listwy przypodłogowe do płytek, parkietu czy paneli można w prosty sposób pomalować, ponieważ posiadają specjalną powłokę. Co więcej, są wykonywane z tworzywa łatwego w obróbce, dlatego można je dopasować do potrzeb pod względem długości. Te białe listwy przypodłogowe mogą również posłużyć do zakrycia przerw dylatacyjnych przy ścianach, dlatego pełnią także funkcję praktyczną. Nieprzypadkowo otrzymują pochlebne opinie od klientów, którzy zdecydowali się na ich zakup.

Nasz sklep oferuje wysokiej klasy produkty w konkurencyjnych cenach. Zamówienia staramy się realizować jak najszybciej.