Biokominki Wolnostojące

Biokominek to innowacyjna wersja tradycyjnego kominka, która doskonale wpisuje się w zróżnicowane potrzeby współczesnych klientów. Wielu z nas, z uwagi na miejsce zamieszkania, nie może pozwolić sobie na klasyczny kominek. Biokominek to niezwykle wdzięczne rozwiązanie, które nadaje się do montażu w dowolnym miejscu, także w bloku. Nie wymaga on bowiem podłączenia do przewodu kominowego, ani do elektryczności. 

Biokominki wolnostojące w ofercie Efekciarni

Wyjątkowo elastycznym produktem z tej kategorii jest biokominek wolnostojący. Dostosowanie go do aranżacji wnętrza jest niezwykle proste, a z uwagi na to, że nie jest on montowany na stałe, w razie potrzeby można umieścić go w innym miejscu. Co więcej, przy sprzyjającej aurze, biokominek wolnostojący można także wystawić na zewnątrz – np. w ogrodzie, czy na tarasie. Wszystkie oferowane przez nas biokominki wolnostojące, stanowią wyjątkowo efektowną ozdobę i nadają się do wystroju wnętrz o zróżnicowanej aranżacji. Co więcej, jest to rozwiązanie niezwykle czyste i bezpieczne. Potrzebne do biokominków wolnostojących biopaliwo, spala się bezwonnie, nie emitując szkodliwych oparów. W trakcie spalania, nie powstaje również popiół, przez co czyszczenie biokominków wolnostojących nie jest problematyczne. Wszystkie te atuty gwarantują wiodący producenci biokominków wolnostojących, których produkty znajdziesz w naszym sklepie Efekciarnia.pl.

Biokominki wolnostojące Simple fire 

Biokominki Simple Fire wolnostojące są chyba najwygodniejszym rozwiązaniem dla osób pragnących cieszyć się płonącym paleniskiem w domach czy mieszkaniach. Do bezpiecznego użytkowania biokominki Simple Fire wolnostojące wymagają zwykłej wentylacji, np. poprzez uchylenie okna. Oferowane są w ciekawych wariantach różniących się kształtem. Dzięki ich budowie można je niemalże dowolnie przenosić w zależności od potrzeb. Na życzenie klienta mogą być wyposażone w szybę osłaniającą płomień. Doskonale nadają się przede wszystkim do nowocześnie urządzonych wnętrz, okazjonalnie można ich także używać na zewnątrz, np. goszcząc znajomych na tarasie. Biokominki Simple Fire wolnostojące to wysokiej jakości produkty, które stanowią świetną alternatywę dla konwencjonalnych, spalających drewno kominków. Nie wymagają uciążliwej obsługi, częstego czyszczenia i innych czynności. 

Biokominki wolnostojące INFIRE

Biokominki wolnostojące InFire stanowić będą bardzo ciekawą alternatywę dla konwencjonalnego kominka spalającego drewno. Rozwiązanie to ma wiele niezaprzeczalnych zalet – podstawową z nich jest fakt, że biokominek można zamontować praktycznie wszędzie – nie tylko w przystosowanym do tego domu z dostępem do komina. Myślałeś, że w Twoim mieszkaniu nie da się go zamontować? Wystarczy jedynie zwykła sprawna wentylacja, aby móc bezpiecznie używać biokominki wolnostojące InFire w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na bogactwo wzorów dostępnych w ofercie producenta – od nowoczesnych i designerskich po nieco bardziej klasyczne. Niektóre z nich dostępne są również w szerokiej palecie barw. Każdy jest też wyposażony w szybę z hartowanego szkła, która znacząco poprawia bezpieczeństwo. Biokominki wolnostojące InFire można postawić w dowolnie wybranym przez siebie miejscu i od razu cieszyć się ciepłym kątem – nie wymagają zaawansowanego montażu czy innych czynności. 

Biokominki wolnostojące Kami

Biokominki wolnostojące Kami dają bardzo szerokie możliwości aranżacyjne. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było dowolnie umiejscowić je w pomieszczeniu. Mogą znajdować się na środku, pod ścianą, w kącie - gdziekolwiek tylko każe nam go umieścić nasza wyobraźnia. Oferowane są w wielu różnych wariantach. Klienci mogą wybierać nie tylko materiał, wzór czy kolorystykę wykończenia, lecz także wersję paleniska, w którą wyposażone zostaną biokominki wolnostojące. Ich dodatkowym ogromnym atutem jest możliwość zastosowania także w nowym budownictwie i innych budynkach oraz pomieszczeniach, które nie mają dostępu do instalacji kominowej. Biokominki wolnostojące Kami oprócz świetnego wyglądu oferują także funkcjonalność - potrafią zapewnić w pomieszczeniu bardzo ciepłą, przyjemną atmosferę, stanowiąc dodatkowe źródło grzania.