Osłony balkonowe

Osłony balkonowe Rattan Art to wysokiej jakości akcesoria przeznaczone do montażu na balkonach, loggiach i nie tylko. Pozwolą one zapewnić wyższy poziom prywatności, ukrywając użytkowników przed sąsiadami, co jest szczególnie istotne w przypadku nowego budownictwa, gdzie budynki wielorodzinne są bardzo gęsto ulokowane na danej działce. Osłony balkonowe zapewniają przy tym doskonałą ochronę przed słońcem i pochodzącym od niego promieniowaniem UV, dzięki czemu warunki do wypoczynku na balkonie są komfortowe nawet latem w okresie wzmożonych upałów.

Osłony balkonowe - Nesling


Producent osłon balkonowych Nesling przygotował m.in. parawan, który pozwoli zasłonić balkon przed sąsiadami. Jest on wykonany z tkaniny poliestrowej o wysokiej gramaturze i oferowany w kilku eleganckich wariantach kolorystycznych, dzięki czemu spełnia funkcje nie tylko praktyczne, ale też estetyczne. Osłony balkonowe Nesling to również specjalne ramy przeznaczone do montażu markiz, które będą mogły stanowić eleganckie, stylowe i bardzo funkcjonalne zadaszenie balkonu, pozwalając jeszcze lepiej ukryć się przed palącym słońcem, czy też chroniące przed delikatnym deszczem.

Osłony balkonowe/płoty - Rattan Art


Osłony balkonowe Rattan Art charakteryzują się gęstym splotem, które zatrzymuje promieniowanie słoneczne, pozwalając schronić się w cieniu przed lejącym się z nieba żarem. Produkty wykonane są z technorattanu, czyli materiału doskonale imitującego naturalny rattan, jednak wykonanego z materiałów syntetycznych. Dzięki temu osłony balkonowe Rattan Art są bardziej odporne na promieniowanie UV (nie blakną), a także na najróżniejsze uszkodzenia (w tym mechaniczne) wynikające z normalnej eksploatacji.