Żagle przeciwsłoneczne

Żagle ogrodowe przeciwsłoneczne są bardzo interesującym rozwiązaniem, które pozwala wygospodarować w ogrodzie zacienione miejsce idealnie nadające się do wypoczynku na świeżym powietrzu. Produkty renomowanych marek takich jak Nesling wykonywane są z trwałych materiałów syntetycznych, które chronią przed promieniowaniem ultrafioletowym, a przy tym są odporne na pleśnie i nadają się do mycia myjką ciśnieniową o niskiej mocy, dzięki czemu łatwo jest je utrzymać w czystości. Żagle ogrodowe przeciwsłoneczne występują w kształcie kwadratu, prostokąta lub trójkąta, w różnych rozmiarach, dzięki czemu mogą Państwo wybrać żagiel odpowiedni dla danej powierzchni, czy jej charakterystyki. Są one bardzo praktyczne i funkcjonalne. Łatwo się je rozkłada (są mocowane np. za pomocą karabińczyków), a także składa w okresie poza sezonem, czy w sytuacji gdy wymagają mycia. Żagle ogrodowe przeciwsłoneczne są ponadto bardzo stylowym rozwiązaniem, które sprawi, że dany ogród lub taras będzie wyglądał fantastycznie.

Żagle przeciwsłoneczne wodoodporne

Wodoodporne żagle ogrodowe przeciwsłoneczne są fenomenalnym rozwiązaniem stanowiącym alternatywę dla klasycznego zadaszenia tarasu, pergoli czy innych przestrzeni ogrodowych. Dzięki wykonaniu z wytrzymałego materiału syntetycznego o wysokiej gramaturze chroni użytkowników przed promieniowaniem słonecznym, zapewniając schronienie przed upałem w przyjemnym cieniu, a także przed opadami deszczu. Żagle ogrodowe nie przepuszczają wody, w związku z czym nadają się do wykorzystania także w warunkach delikatnego deszczu czy też mżawki. Ich nowoczesny wygląd doskonale sprawdza się w przypadku współczesnych domów i ich tarasów lub ogrodów, podkreślając ich charakter.

Żagle ogrodowe Nesling – wodoodporne, przeciwsłoneczne


Przeciwsłoneczne żagle ogrodowe Nesling to produkty najwyższej jakości mające stanowić alternatywę dla klasycznego zadaszenia. Bardzo stylowe żagle wykonane z syntetycznej tkaniny o bardzo wysokiej gramaturze oferowane są w kolorach białym oraz szarym, które idealnie pasują do nowoczesnych aranżacji ogrodu bądź tarasu. Wodoodporne żagle ogrodowe Nesling występują w różnych rozmiarach i kształtach. Producent przygotował wersje trójkątne jak i kwadratowe. Doskonale chronią one zarówno przed promieniowaniem ultrafioletowym jak i przed deszczem. W zależności od pogody zapewniają schronienie w cieniu przed palącym słońcem, czy też umożliwiają wypoczynek nawet przy opadach deszczu. Żagle ogrodowe wodoodporne Nesling będą więc doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które chciałyby w swoim ogrodzie wygospodarować przestrzeń do odpoczynku, a jednocześnie osiągnąć niepowtarzalny, bardzo elegancki efekt wizualny.