VHCT - Płyty betonowe ścienne

Filtruj według

  • 12,00 zł - 321,00 zł

Filtry 0

Beton architektoniczny VHCT to wspaniała opcja na ciekawe wykończenie ścian, nadające danemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Dzięki niesamowitej fakturze i naturalnemu kolorowi, elementy betonowe wprowadzają atmosferę właściwą dla pomieszczeń industrialnych. Modna obecnie surowość formy, wykorzystanie elementów, które dotychczas kojarzyły się bardziej z samą konstrukcją budynku niż jego wykończeniem pozwala na osiąganie zachwycających efektów. Beton architektoniczny VHCT jest świetnym rozwiązaniem dla indywidualistów ceniących sobie współczesne trendy w zakresie architektury wnętrz, lubujący się w rozwiązaniach najwyższej jakości, o luksusowym charakterze. W ofercie znajdziemy najróżniejsze rozmiary, beton architektoniczny VHCT występuje bowiem w kilku wariantach oraz odpowiednie, dedykowane przez producenta akcesoria takie jak kleje, grunty czy impregnaty, których wykorzystanie pozwala nie tylko osiągnąć ładniejszy wizualnie ale także bardziej wytrzymały efekt. Produkty tej firmy cieszą się sporym zainteresowaniem, beton architektoniczny VHCT wykorzystują zarówno klienci indywidualni jak i profesjonaliści, architekci wnętrz i inni. Producent VHCT posiada w swojej ofercie bogatą ofertę kolorów w jakich wykańczane są płyty z betonu architektonicznego, głównie są to odcienie szarości, bieli i czerni.

Płyty betonowe VHCT - kolory

Płyty betonowe VHCT dostępne są w różnych odcieniach szarości, naturalnych dla betonu. Gama kolorystyczna rozpoczyna się od barwy jasnoszarej, niemal białej, przechodząc przez wiele opcji pośrednich, kończąc się na ciemnym graficie. Kolory te idealnie współgrają z nowoczesnymi kompozycjami, pozwalając nie tylko na osiągnięcie niepowtarzalnego, industrialnego efektu i surowego klimatu, lecz także na stworzenie w dekorowanym pomieszczeniu spójnej całości, bez stylistycznych zgrzytów pomiędzy poszczególnymi wykorzystanymi elementami. 

Tarasowe płyty betonowe VHCT

Beton architektoniczny to bardzo modne obecnie rozwiązanie, w związku z czym producenci poszukują kolejnych możliwości jego zastosowania. Efektem takich działań są chociażby fenomenalne płyty betonowe tarasowe VHCT. Mają one szereg zalet. Przede wszystkim, są bardzo wytrzymałe - wykonane z grubego betonu płyty nie pękną ani pod wpływem eksploatacji ani z powodu zmiennych warunków atmosferycznych. Ponadto, ich nowoczesny charakter idealnie pasuje do współczesnych projektów domów, gdzie często dominują przeszklenia, elementy metalowe oraz stonowane kolory - biel, szarości, czernie. Płyty betonowe tarasowe VHCT są dostępne w wielu opcjach kolorystycznych. Ponadto, płyty wykonywane są w dwóch rozmiarach - jedna ma kształt kwadratu, druga prostokąta. Kolejną, bardzo istotną zaletą, a zarazem przewagą, jaką płyty betonowe tarasowe VHCT mają nad konwencjonalnymi sposobami pokrywania tarasu, jest chropowatość. Dzięki niej, taras wykończony tymi płytami, nawet przy silnych opadach nie stanie się śliski, czego nie można powiedzieć o tarasie, na którym zostały położone np. płytki ceramiczne. Wszystko to sprawia, że tarasowe płyty betonowe VHCT to świetny, modny i praktyczny wybór.