Imitacja betonu - Tynki

Tynk dekoracyjny betonowy Luxmal jest fantastyczną propozycją dla osób, które zakochały się w bardzo modnym współcześnie betonie architektonicznym, a z pewnych względów (czy to ekonomicznych czy praktycznych) nie decydują się na zakup gotowych płyt. Beton architektoniczny w formie tynku jest tańszy w przeliczeniu na metr kwadratowy, co pozwala ograniczyć koszty urządzenia domu lub mieszkania. Rozwiązanie to jest też zdecydowanie łatwiejsze w realizacji. Nadaje się także tam, gdzie zastosowanie płyt jest wykluczone z uwagi na to, że ściany nie są dostatecznie wytrzymałe (np. wykonane są z płyt kartonowo-gipsowych). 

Tynki betonowe Luxmal oferowane są w dwóch pojemnościach – 11 i 22 kg. Oferują bardzo szerokie spektrum możliwości aranżacyjnych. Z ich pomocą można udekorować powierzchnię ściany gładką powłoką imitującą klasyczny beton, można też położyć go w taki sposób, aby imitował płyty z betonu. Powierzchnię tynku można również urozmaicać przy wykorzystaniu innych technik, osiągając bardzo zróżnicowane efekty końcowe. Tynki betonowe Luxmal są więc idealnym wyborem dla osób, które zakochały się we współczesnym designie wykorzystującym surowość betonu, gdyż tylko pozwalają osiągnąć świetny wygląd wnętrz.

Betonowe Komplety Tynków Luxmal

Betonowy komplet tynków Luxmal to gotowy zestaw przeznaczony do ozdobienia ściany charakterystyczną strukturą przypominającą surowy beton. Produkt ten doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy. Beton architektoniczny jest obecnie na czasie, gdyż pozwala tworzyć wnętrza w luksusowym loftowym klimacie. Występuje on zarówno w formie płyt jak i tynków. Każda z tych form ma swoje zalety. Tynk dekoracyjny betononowy Luxmal posiada tę przewagę, że jest łatwy w aplikacji, a także kreuje bardzo szerokie możliwości. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do prawidłowego wykonania dekoracji, począwszy od gruntu z elementami kwarcu zwiększającymi przyczepność, przez tynk właściwy aż po przecierkę stanowiącą warstwę impregnującą. Tynk Luxmal występuje w dwóch wariantach – w wersji na 5m2 oraz na 10m2. W komplecie znajduje się odpowiednia ilość każdego z wspomnianych wcześniej produktów, pozwalająca wykonać dekorację na określonej powierzchnię.

Tynk dekoracyjny – beton architektoniczny

Tynki dekoracyjne - beton architektoniczny to bardzo stylowe rozwiązanie dla każdego nowoczesnego wnętrza. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele różnorodnych propozycji pochodzących od renomowanych producentów takich jak Luxmal czy Novacolor. Szeroki wybór pozwala wybrać odpowiedni tynk do danych potrzeb. Różnią się one strukturą, dostępną kolorystyką, dzięki czemu pozwalają zindywidualizować charakter wnętrza. Tynki te posiadają kilka zalet w porównaniu do klasycznych płyt betonowych. Ich aplikacja jest bardzo łatwa, nie wymaga mocnych ścian (sprawdzą się także ściany G-K, które co do zasady nie nadają się pod płyty betonowe). Rozwiązanie to będzie też z reguły tańsze, a pozwoli za pomocą odpowiednich technik uzyskać efekt doskonale imitujący płyty. Tynki dekoracyjne - beton architektoniczny występują też w gotowych kompletach zawierających odpowiednie grunty przygotowujące powierzchnię pod tynk, właściwy tynk oraz impregnaty, które zabezpieczają powierzchnię i wydobywają głębię jej koloru.