Listwy Ścienne Oświetleniowe LED - Sztukateria

Filtruj według

  • 43,00 zł - 392,00 zł

Filtry 0

Istnieje wiele sposobów na dekorację pomieszczenia, a bardzo dobre opinie zbierają zabiegi z wykorzystaniem światła, najczęściej technologii LED. Oczywiście same żarówki czy paski nie będą prezentowały się estetycznie, ponieważ wymagają oprawy. Z tego właśnie powodu świetnym rozwiązaniem okazują się listwy ścienne oświetleniowe LED. Takie akcesoria znajdziesz w niniejszej kategorii.

Profesjonalne listwy ścienne oświetleniowe


Listwy ścienne oświetleniowe to wyjątkowa sztukateria. Akcesoria tego rodzaju posiadają miejsce na przewody oraz na umiejscowienie paska LED, a specjalna konstrukcja tak odbija światło, że daje ono subtelny, ale nadal przyciągający oko efekt. Nie bez powodu jest to coraz częściej stosowane rozwiązanie w przypadku wnętrz nowoczesnych. Produkty znajdujące się w naszym sklepie posiadają różne wzornictwo, dlatego na pewno znajdziesz odpowiedni model dla siebie. Co więcej, poszczególne akcesoria mogą posiadać zainstalowany pasek zarówno z dołu, jak i z góry - zwykle taka sztukateria oferuje jedną możliwość. Przypominamy również, że listwy ścienne oświetleniowe są bardzo proste w montażu, dlatego ich instalacja nie jest czasochłonna.

Listwy ścienne oświetleniowe doskonale przełamują minimalizm, a przy tym mogą powodować delikatny, spokojny półmrok, kiedy inne źródła światła nie działają. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu.