Boazeria - Sztukateria

Filtry 0

Większości osób boazeria kojarzy się z czasami PRL-u. Kilkadziesiąt lat temu deski znajdowały się na ścianach przedpokoju w niemal każdym mieszkaniu. W późniejszym okresie boazeria wyszła z mody, aby teraz powrócić w wielkim stylu. Obecnie jest ona wykorzystywana do różnorodnych wnętrz, zarówno tych nowoczesnych, jak i klasycznych. W naszym sklepie znajdziesz boazerię ścienną w wielu wymiarach. Oferowane deski cechują się wysoką jakością, trwałością i eleganckim wyglądem, dlatego spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Nowoczesna boazeria - sklep internetowy 


Wiele lat temu boazeria była cennym towarem, na który mogły sobie pozwolić wyłącznie wysoko ustawione jednostki. W nieco późniejszym okresie, czyli PRL-u stała się tania i popularna. Niemal w każdym domu ozdabiała korytarz. Obecnie boazeria znów cieszy się dużym uznaniem. Natomiast dzisiaj jest ona wykorzystywana nie tylko do dekorowania przedpokojów. Przystraja ona również salony, sypialnie, a nawet kuchnie. Aktualnie najmodniejsza jest boazeria angielska. Jednak niech nazwa Cię nie zmyli, gdyż pasuje ona także do stylu rustykalnego, nowoczesnego i skandynawskiego. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości deski, cechujące się wilgocioodpornością. Są one wykonane z polistyrenu, czyli jednego z najtwardszych materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą! 

Boazeria ścienna - cena


Nie możemy podać Ci jednej, konkretnej ceny boazerii ściennej, gdyż posiadamy różnorodne produkty. Jeśli chcesz poznać koszty zakupu desek, sprawdź towary dostępne w tej kategorii. Gwarantujemy, że są one inwestycją na lata, dlatego możesz być pewien, iż są warte swojej ceny. Nie wiesz, jak dopasować deski do swojego wnętrza? A może masz problem z obliczeniem ilości potrzebnego materiału? Chętnie pomożemy! Znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie i przedstawimy szczegółową ofertę. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!