Listwy Karniszowe Oświetleniowe LED

Filtruj według

  • 96,00 zł - 345,00 zł

Filtry 0

Korzystanie z szyn karniszowych jest bardzo wygodnym sposobem na zasłonięcie okna zasłonami lub firanami. Nieprzypadkowo cieszą się pochlebnymi opiniami użytkowników, jednak warto zwrócić uwagę na to, że te produkty same w sobie nie posiadają wyjątkowo estetycznego wzornictwa, dlatego niektórzy producenci postanowili stworzyć akcesoria zakrywające szyny - chodzi oczywiście o listwy karniszowe oświetleniowe, które znajdziesz w naszym sklepie. Sprawdzą się także w przypadku zwyczajnych karniszy. Życzymy udanych zakupów! 

Listwy karniszowe LED


Listwy karniszowe oświetleniowe to wyjątkowe produkty, które przymocowuje się do sufitu celem zakrycia karnisza. Jednakże zgodnie ze swoją nazwą, akcesoria te posiadają dodatkową funkcję emitowania światła. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu paska LED. To gustowny sposób na ukrycie nieestetycznych elementów pomieszczenia i urozmaicenie jego wystroju przez delikatne oświetlenie. Dostępne w naszym sklepie produkty wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość wykonania oraz ciekawe wzornictwo. Co więcej, specjalna powłoka produktu sprawia, że można go w prosty sposób pomalować, np. pod kolor ścian czy sufitu.

Jesteśmy przekonani, że te akcesoria spełnią Twoje oczekiwania. Posiadamy w asortymencie wyłącznie sprawdzone produkty wysokiej jakości, które wyróżnia nie tylko ciekawy wygląd, ale również konkurencyjna cena. Zapraszamy do skorzystania z oferty.