Listwy Przypodłogowe NMC Noel & Marquet

Filtruj według

  • 12,00 zł - 196,00 zł

Filtry 0

W bogatej ofercie sztukaterii NMC Noël & Marquet znajduje się mnóstwo wspaniałych dekoracji, które w niezwykle estetyczny sposób porządkują całą dekorowaną przestrzeń. Z doświadczenia wiemy, że klienci najchętniej sięgają po produkty, nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także funkcjonalne. Do tej grupy bez wątpienia należą listwy przypodłogowe NMC. Listwy NMC to atrakcyjna grupa produktów, która pozwala sfinalizować etap wykończenia wnętrz, w bardzo efektowny sposób. Istotną zaletą, która przemawia za listwami przypodłogowymi NMC jest ich trwałość. Jest to szczególnie ważne, ponieważ źle wykonany element dekoracyjny tego typu, z materiałów słabej jakości, bardzo szybko się zużywa i trzeba go zastąpić nowym. W przypadku sztukaterii NMC problem ten nie istnieje. Listwy NMC, podobnie jak pozostały asortyment z oferty tego producenta, odznacza się bardzo precyzyjnym wykonaniem, z najwyższej jakości materiałów. To z kolei gwarantuje wyjątkową trwałość sztukaterii, która ochrania ją przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ponadto, wszystkie dostępne produkty nadają się do malowania, dzięki czemu możliwe jest nie tylko dostosowanie każdego modelu do dowolnej aranżacji, ale także można regularnie odświeżać wygląd sztukaterii. Solidne wykonanie i bogactwo wzorów to jeszcze nie wszystkie zalety listew NMC. Istotnym atutem jest możliwość praktycznego ich zastosowania. Większość dostępnych modeli, posiada specjalne żłobienia, które umożliwiają poprowadzenie wewnątrz listwy kabli. Poza tym, listwy NMC niwelują również pęknięcia oraz nierówności na łączeniu połogi ze ścianami. Montaż listew jest więc nie tylko inwestycją w estetykę wnętrza, ale również w jego ład i funkcjonalność.

Ogromne znaczenie listew przypodłogowych


Każdy, kto planuje przeprowadzić aranżację wnętrz, albo modyfikację już zamieszkałych pomieszczeń, wie jak ciężka jest to sztuka. Na rynku, dostępnych jest mnóstwo elementów dekoracyjnych i związanych z wyposażeniem, dlatego też, nie jest łatwo wybrać te najodpowiedniejsze. Jednakże, zawsze warto pamiętać, że dany przedmiot, oprócz znaczenia wizualnego, powinien także być w pełni funkcjonalny. Oczywiście są od tej zasady wyjątki, ale produkt idealny to taki, który spełnia te dwa warunki jednocześnie. Do tego grona, niewątpliwie można zaliczyć profile przypodłogowe NMC. Produkty tej marki to zawsze najwyższa jakość, użyteczność i nowoczesny, stylowy design.

Znaczenie detalu


Każde pomieszczenie, niezależnie od swego przeznaczenia, wymaga odpowiedniej aranżacji. Jednakże, warto pamiętać o tym, że największe znaczenie w projektowaniu wnętrz mają detale. Małe dodatki i zjawiskowe dekoracje wpływają na ogólne wrażenie, oraz harmonijną i spójną całość. Odpowiednio dobrane, potrafią zdziałać cuda i wprowadzić do pomieszczenia klimat, styl, klasę i elegancję. Jednym z takich detali, na które warto zwrócić uwagę są listwy NMC. Oferta tego producenta jest bardzo szeroka, zawiera nie tylko profile sufitowe, ścienne, ale także podłogowe. Właśnie te ostatnie mają bardzo ważne zadanie. Wykorzystanie profili podłogowych, doskonale uzupełnia całość aranżacji, oraz pozwala na maskowanie mniej estetycznych elementów. Przede wszystkim, specjalne wgłębienia w listwach, ułatwiają ukrycie kabli i przewodów, a dodatkowo piękny profil może zataić niedoróbki i pęknięcia, pojawiające się na połączeniu ścian.

Prostota w każdym calu


Listwy przypodłogowe NMC, są zgodne z najnowszymi trendami. Jest to delikatna i bardzo stylowa alternatywa dla cokołów tworzonych z płytek. Tego typu dekoracje, już dawno odeszły w zapomnienie, a zastąpiły je delikatne i bardzo eleganckie profile przypodłogowe. Jest to dekoracja, która może doskonale wkomponować się w całość aranżacji. Ponadto, w ofercie producenta, dostępne są listwy NMC o surowej i prostej linii. Minimalistyczne dekoracje i stonowane wzornictwo, docenią nawet wymagający klienci. Co więcej, montaż tych produktów nie sprawia żadnych trudności. Jest on bardzo intuicyjny i poradzi sobie z nim każdy, nawet ten nieposiadający branżowej wiedzy. Profile są montowane przy użyciu specjalnego kleju, a cała czynność jest szybka i czysta.

Tworzywo, które zapewnia trwałość


Bardzo ważnym czynnikiem, przy wyborze sztukaterii, powinna być jakość jej wykonania. Marka NMC, jako główny cel, stawia sobie stworzenie produktów szytych na miarę, o wysokiej jakości i pełnych klasy. Dlatego też, listwy są polimerowe, co w dużej mierze wpływa na ich trwałość. To tworzywo zapewnia lekkość dekoracji, co jeszcze bardziej ułatwia ich montaż i wszelakie modyfikacje. Natomiast gęstość wykorzystywanych materiałów, gwarantuje odporność na uszkodzenia, zarysowania i działanie wilgoci. Dodatkowo, technologia produkcji jest nakierowana na ponowne, kilkukrotne przemalowywanie sztukaterii. Odpowiednie gruntowanie zwiększa przyczepność farby i daje ogromne możliwości aranżacyjne.