Listwy Oświetleniowe NMC

Filtruj według

  • 28,00 zł - 487,00 zł

Filtry 0

Listwy oświetleniowe

Jednym z etapów aranżacji wnętrza jest odpowiednie rozplanowanie oświetlenia. Jest to niezwykle istotny moment, w którym należy podjąć jak najlepsze decyzje. Niewłaściwe oświetlenie lub jego brak, to wyjątkowo irytujący stan rzeczy. Nie jest to jednak problem, którego nie da się rozwiązać. Bez względu na to, czy urządzasz wnętrze po raz pierwszy, czy też przeprowadzasz jego powtórną metamorfozę, zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą listew oświetleniowych NMC. Listwy oświetleniowe NMC, montowane są na styku ścian i sufitu. Dostępnych jest kilka atrakcyjnych wzorów, o bardzo stonowanej stylistyce. Argumentem przemawiającym za montażem gzymsów oświetleniowych, jest przede wszystkim niezwykła funkcjonalność tego rodzaju sztukaterii. Produkty łączące w sobie kilka funkcji, z reguły cieszą się dużą popularnością wśród klientów i tak dzieje się również w sztukaterii NMC. Decydując się na instalację listew oświetleniowych NMC, zyskujesz produkty, które doskonale radzą sobie z odegraniem potrójnej roli. Po pierwsze, montaż gzymsów oświetleniowych to inwestycja w estetykę urządzanego wnętrza. Jest to sposób na efektowne i wyjątkowo subtelne wykończenie. Po drugie, w dowolnym momencie, możesz dodatkowo rozświetlić pomieszczenie. Dostępne modele umożliwiają emisję różnej ilości światła, możesz więc spośród nich wybrać ten, który odpowiada Twoim potrzebom. Co więcej, listwy oświetleniowe NMC to doskonałe rozwiązanie, jeśli borykasz się z nieestetycznymi pęknięciami na styku ścian i sufitu. Jest to naturalne zjawisko, będące domeną nie tylko starego budownictwa, ale także kilkuletnich obiektów. Przy pomocy listew oświetleniowych NMC, zamaskujesz także nierówności na łączeniach. Podobnie, jak pozostałe elementy oferty producenta, także listwy oświetleniowe NMC odznaczają się niezwykle precyzyjnym wykonaniem, przy zastosowaniu wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Wykorzystanie polistyrenu w procesie produkcji sprawia, że każdy finalny produkt jest bardzo trwały – odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie środków chemicznych. Wszystkie listwy oświetleniowe NMC nadają się do wielokrotnego malowania, co nie wymaga wcześniejszego przygotowania powierzchni. Ta możliwość sprawia, że listwy przez długie lata zachowują pierwotny wygląd – kształt, fakturę oraz trwałość.

Nowoczesne spojrzenie na oświetlenie


W każdej aranżacji konieczne są stałe elementy, bez których pomieszczenie byłoby niefunkcjonalne. Oczywiście, do tych produktów należy oświetlenie. Lampy dostępne na rynku, są niezwykle zróżnicowane, ale nowoczesne wnętrza wymagają specjalnej oprawy. Dlatego też, firma NMC wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyła nowatorską propozycję, taką jak listwy oświetleniowe NMC. Jest to produkt, który doceni nawet wymagający klient. Nowoczesne aranżacje zyskają bardzo wiele dzięki takim dekoracjom.

Nietuzinkowy blask


Bardzo często zdarza się, że w danym pomieszczeniu brakuje jakiegoś elementu, który byłby przysłowiową „kropką nad i”. Zazwyczaj jest to drobny element, ponieważ to detale odgrywają ogromną rolę w dekoracji wnętrz. Bardzo dobrym działaniem jest postawienie na sztukaterię, która znów wraca do łask i podbija serca architektów, oraz osób zawodowo zajmujących się aranżacjami. Panele oświetleniowe NMC, to bardzo ciekawy sposób na wprowadzenie do pomieszczeń niesamowitego blasku, który zaskoczy każdego gościa. Jest to nowe spojrzenie na oświetlenie, które daje magiczną poświatę na połączeniu ścian.

Funkcjonalna dekoracja


Oświetlenie na miarę obecnych czasów, to bezapelacyjnie gzymsy oświetleniowe NMC. Specjalna konstrukcja jest stworzona w taki sposób, aby można było zamontować pod nią oświetlenie. Zależnie od kąta rozwarcia, od nachylenia i szerokości listwy, intensywność puszczonego światła ulega zmianie. Jest to świetna opcja na subtelne doświetlenie wnętrza i na stworzenie magicznego klimatu. Aura, jaka powstaje dzięki temu produktowi, to jedna kwestia, ale dodatkowo ma on jeszcze inne zalety. Listwy oświetleniowe są także piękną dekoracją. Bogate wzornictwo, oferowane przez firmę NMC, zachwyca od pierwszego kontaktu. Na stronie internetowej Efekciarnia.pl, każdy może przejrzeć dostępny asortyment i wybrać najodpowiedniejszy model gzymsów oświetleniowych. Jest to duże udogodnienie dla osób zabieganych i ceniących swój czas, oraz pieniądze.

Wzorzyste i gładkie


Sztukateria jest dostępna w wielu wariantach, które spełniają oczekiwania ludzi o odmiennych gustach. Dla odważnych klientów, którzy lubią eksperymenty aranżacyjne, dostępne są bardziej wzorzyste profile. Są one wtedy mocniejszym akcentem, który podkreśli charakterystyczne przestrzenie. Natomiast listwy gładkie, których linia jest surowa i prosta, sprawdzą się w stylach minimalistycznych i industrialnych. Każdy może dobrać odpowiednią długość i szerokość danego produktu, aby sprostał on jego upodobaniom i preferencjom.

Modyfikacje, o których każdy marzy


Indywidualizm jest coraz bardziej ceniony na rynku. W związku z tym firma NMC, proponuje listwy, które można dostosować i modyfikować. Stworzenie wnętrza, które odzwierciedla jego mieszkańców, jest możliwe przy użyciu listew oświetleniowych NMC. Są one wykonane z polistyrenu, dzięki czemu są lekkie i nie sprawiają trudności podczas ich docinania. Dzięki odpowiedniej gęstości polimeru, produkt jest trwały i odporny na zarysowania, oraz działanie wilgoci. Dodatkowo, producent zastosował przy tworzeniu paneli dodatkowe gruntowanie, które sprawia, że można je malować nawet kilka razy