Wkład Biokominkowy

Wkłady elektryczne do kominków to kolejny obok biokominków sposób na cieszenie się skaczącym płomieniem bez konieczności skomplikowanej instalacji tradycyjnego kominka, także w sytuacji, gdy montaż konwencjonalnego rozwiązania jest niemożliwy. Dzięki wykorzystaniu oświetlenia oraz wprawionej w drgania o odpowiedniej częstotliwości membrany, wkłady elektryczne do kominków doskonale imitują prawdziwy ogień, zapewniając wnętrzu niesamowitą atmosferę. Są w pełni bezpieczne i w zasadzie bezobsługowe. Pomieszczenie nie przechodzi zapachem dymu, co jest dodatkowym atutem. Wkłady elektryczne do kominków to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się np. w nowym budownictwie. Są proste w montażu, funkcjonalne i dają przy tym swoim użytkownikom mnóstwo satysfakcji i wrażeń wizualnych. 

Wkłady do biokominków RubyFires 

Decydując się na montaż biokominka we własnym domu, możesz wybrać spośród wielu modeli oraz kilku opcji montażowych. W ofercie biokominków RubyFires znajdziesz rozmaite modele, od bardzo klasycznych wariantów, po wyjątkowo nowoczesne i ekstrawaganckie. W asortymencie RubyFires znajdują się również wkłady do biokominków oraz biopaleniska. Wkłady do biokominków RubyFires to dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, który nie oznacza rezygnacji z wysokiego standardu, a przede wszystkim z wyjątkowo efektownej ozdoby. Aby zamontować wkład do biokominka, w pierwszej kolejności należy przygotować miejsce jego instalacji. Wkłady do biokominków RubyFires są bowiem wpuszczane bezpośrednio w ścianę. Podobnie jak inne biokominki, wkłady są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Głównym zaleceniem do ich stosowania, jest uzupełnianie wkładu biokominka wyłącznie specjalistycznym biopaliwem. To gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo, ale także właściwy czas i temperaturę spalania oraz bezwonność.

Wkłady elektryczne do kominków RubyFires to doskonałe rozwiązanie dla nowego budownictwa, które pozwala cieszyć się realistyczną imitacją płomienia w każdym pomieszczeniu. Wkłady elektryczne do kominków RubyFires przeznaczone do zabudowy będą więc świetnym urozmaiceniem każdego wnętrza. Pozwolą wprowadzić do niego cieplejszą atmosferę bez konieczności dbania o podtrzymywanie płomienia, bez dymu i przykrych zapachów. Korzystanie z takiego rozwiązania jest bardzo łatwe i nieuciążliwe. Bardzo stylowe, nowoczesne, i przede wszystkim, nad wyraz funkcjonalne rozwiązanie. Dzięki najwyższej jakości, wkłady elektryczne do kominków RubyFires zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Wkłady do biokominków Kami

Wkłady do biokominków Kami to ciekawe rozwiązanie dla najróżniejszych projektów. W ofercie producenta znajdują się wkłady podłużne, okrągłe o zróżnicowanych wymiarach. Wysokiej jakości wkłady spalają biopaliwo na bazie alkoholu, dzięki czemu nie emitują dymu, szkodliwych substancji i przykrych zapachów. Wkłady do biokominków Kami idealnie nadają się więc do nowoczesnych pomieszczeń, w których nie ma możliwości zastosowania standardowego kominka (nowe budownictwo). Dostępne są w różnych wersjach paleniska - może ono być albo proste albo w kształcie fali. Dzięki temu wkłady do biokominków Kami dają bardzo ładny efekt wizualny i pozwalają cieszyć się kojącym i ciepłym płomieniem w praktycznie każdej sytuacji, stanowiąc świetną alternatywę dla innych rozwiązań takich jak kominki konwencjonalne i kominki elektryczne.

Wkłady do biokominków Infire 

Wkłady do biokominków InFire to najwyższej jakości produkty przeznaczone do nowoczesnych wnętrz. Ich doskonała nowoczesna stylistyka łączy malowaną proszkowo stal ze szklaną szybą, co nadaje im niepowtarzalnego charakteru. Wkłady do biokominków InFire zasilane są paliwem na bazie alkoholu, które dzięki zastosowanej technologii są w pełni bezpieczne przy zachowaniu standardowej, sprawnej wentylacji wnętrza. Zachodzący w nich proces spalania nie powoduje emitowania dymu, szkodliwych substancji i niepożądanych zapachów, co pozwala korzystać z nich w zasadzie w każdym momencie, w każdym pomieszczeniu - nawet tam gdzie nie ma dostępu do przewodu kominowego, co jest przydatne szczególnie w nowym budownictwie. Wkłady do biokominków InFire stanowią bardzo interesującą alternatywę zarówno dla klasycznych kominków jak i dla kominków elektrycznych.