Ćwierćwałki - Sztukateria

Filtruj według

  • 12,00 zł - 38,00 zł

Filtry 0

Dobrze dobrana sztukateria jest świetnym sposobem na poprawę wystroju danego pomieszczenia, dopełnieniem zabiegów architekta wnętrz. Nie bez powodu zbiera świetne opinie i jest powszechnie stosowana. Spośród licznych produktów pragniemy wyróżnić ćwierćwałki, które zwracają uwagę ze względu na estetyczne wzornictwo i prostotę użycia. Zapraszamy do zakupów! 

Listwa przypodłogowa – ćwierćwałek


Ćwierćwałek jest rodzajem listwy przypodłogowej. Jego wygląd jest zgodny z nazwą – przekrój boczny wyglądem przypomina ćwierć wałka. Dzięki powstałemu kątowi prostemu można komfortowo dopasować produkt do połączenia ściany z podłogą. Pragniemy jednocześnie zaznaczyć, że korzystanie z tego rodzaju produktów jest wyjątkowo proste – wystarczy je przykleić. 

Tego rodzaju produkty są wykonywane z różnych materiałów. Wymienić można ćwierćwałek PCV, polistyrenowy, ale też drewniany. W każdym przypadku są to materiały wytrzymałe, które mogą dobrze spełniać swoje zadanie przez długi czas. Nieprzypadkowo bywają powszechnie stosowane w wielu domach czy lokalach komercyjnych. 

Mimo swojej prostoty produkty znajdujące się w ofercie naszego sklepu posiadają różnorodne wzornictwo, dlatego na pewno uda Ci się znaleźć odpowiedni model do konkretnego pomieszczenia. W każdym przypadku możesz liczyć na atrakcyjne ceny oraz profesjonalną obsługę. Jeśli chcesz, znajdziesz w naszym asortymencie także inne listwy przypodłogowe i szeroko pojętą sztukaterię.