Rolety na pergole

Rolety na pergole ogrodowe są bardzo praktycznym rozwiązaniem, gdyż zapewniają zarówno ochronę przed słońcem i promieniowaniem ultrafioletowym, a także przed wiatrem. Producenci oferują różne rodzaje rolet – zarówno poziome, przeznaczone do zastosowania na dachu pergoli, stanowiąc substytut tradycyjnego zadaszenia. Rolety rzymskie łatwo się rozwija i zwija, co umożliwia regulację dostępu światła. Rolety na pergole ogrodowe oferowane są w wielu wariantach rozmiarowych i kolorystycznych, co pozwala dobrać produkt odpowiedni do stylistyki danej aranżacji ogrodowej lub tarasowej. Wysokiej jakości osłony są łatwe do utrzymania w czystości, gdyż wykonano je z odpornych materiałów syntetycznych.

Rolety pionowe


Rolety pionowe na pergole stanowią uzupełnienie oferty renomowanych firm produkujących tego typu akcesoria ogrodowe. Rolety pionowe na pergole osłonią jej ściany, stanowiąc skuteczną zaporę chroniącą przed wiatrem, zacinającym deszczem czy też słońcem znajdującym się nisko nad horyzontem. Wykonywane są z tkaniny syntetycznej o wysokiej gramaturze, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe, doskonale chronią przed promieniowaniem ultrafioletowym i, co równie ważne, można je łatwo utrzymać w czystości, np. przy pomocy myjki ciśnieniowej o niskiej mocy. Rolety pionowe na pergole występują w różnych wariantach kolorystycznych, mają też zróżnicowane wymiary pozwalające dopasować je do konkretnej konstrukcji.

Rolety poziome rzymskie


Rolety poziome rzymskie na pergole doskonale sprawdzą się jako zadaszenie pergoli, stanowiąc świetną alternatywę dla innych rozwiązań, w szczególności pod kątem estetyki jak i funkcjonalności. Rolety poziome rzymskie na pergole wykonane są z materiału syntetycznego o wysokiej gramaturze, który zapewnia im świetną wytrzymałość oraz umożliwia łatwe utrzymanie ich w czystości. Harmonijkowa budowa umożliwia łatwe rozkładanie i składanie, dzięki czemu można bezproblemowo regulować ilość docierającego do wypoczywających użytkowników światła. Po zasłonięciu doskonale chronią przed promieniowaniem ultrafioletowym. 

Pokrowce do rolet


W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo bardzo szeroki katalog najróżniejszych rolet – zarówno pionowych jak i poziomych, które pozwolą odpowiednio doposażyć pergolę. Rolety na pergole warto jednak zabezpieczać w okresach, kiedy nie będzie się z nich korzystać. Będzie to skutkowało dłuższą żywotnością rolety. Świetnym rozwiązaniem są pokrowce do rolet, które osłonią je przed wodą i słońcem, dzięki czemu rolety nie będą zachodziły pleśnią, plamami. Nie będą też blaknąć. Pokrowce wykonane są z przepuszczalnego materiału. Są dostosowane tak, aby objąć rolety na pergole w konkretnym rozmiarze. Ich zakładanie jest banalnie proste i trwa dosłownie chwilę. Po rozpoczęciu kolejnego sezonu ogrodowego rolety na pergole poziome równie łatwo się zdejmuje, dzięki czemu momentalnie można na nowo cieszyć się pełną funkcjonalnością swojej pergoli. Jak więc widać, warto zainteresować się odpowiednimi akcesoriami, które zdecydowanie zwiększają wygodę i funkcjonalność pergoli ogrodowej. Pokrowce m.in. firmy Nesling na rolety są jednym z tych produktów, które naprawdę powinno się zakupić.

Rolety rzymskie - Nesling


Rolety rzymskie Nesling zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniu przy pergolach ogrodowych. Doskonale się w tym sprawdzają, gdyż wykonane są z wysokiej jakości syntetycznych materiałów cechujących się wysoką gramaturą. Świetnie chronią przed słońcem i promieniowaniem ultrafioletowym pozwalając schować się w cieniu i odpocząć w komfortowych warunkach. Harmonijkowa budowa, jaką cechują się rolety rzymskie Nesling sprawia, że można je bardzo łatwo rozwinąć jak i zwinąć, płynnie regulując dostęp światła w zależności od potrzeb w konkretnym momencie. Producent przygotował warianty różniące się zarówno rozmiarem jak i kolorystyką, dzięki czemu mogą Państwo wybrać produkt właściwy do danej konstrukcji i pasujący do konkretnego projektu. Rolety rzymskie Nesling są więc świetnym rozwiązaniem, zapewniającym doskonałe właściwości użytkowe a przy tym oferujące elastyczność w zakresie stylistyki.

Rolety pionowe rzymskie - Nesling


Rolety pionowe Nesling to fantastyczne rozwiązanie pozwalające osłonić otwarte przestrzenie przed wiatrem czy zacinającym deszczem. Wykonywane są z syntetycznego materiału charakteryzującego się wysoką gramaturą. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tkaniny są one bardzo odporne zarówno mechanicznie jak i na najróżniejsze warunki atmosferyczne. Doskonale chronią również przed słońcem w sytuacji, gdy znajdują się ono nisko nad horyzontem (wschód lub zachód słońca). Rolety pionowe Nesling pozwalają więc cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu nawet przy nieco gorszej pogodzie, np. przy delikatnym chłodnym wietrze. Występują w pięciu wariantach kolorystycznych oraz wielu rozmiarach – te dopasowane są do różnych konstrukcji, m.in. pergoli ogrodowych tego producenta. Rolety pionowe Nesling są więc fantastycznym uzupełnieniem do wszelkiego rodzaju konstrukcji ogrodowych – tarasów, pergoli, domków itp.

Rolety poziome rzymskie - Nesling


Rolety poziome rzymskie Nesling występują w pięciu ciekawych wariantach kolorystycznych. Prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie, a przy tym są wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne. Dzięki zastosowaniu do ich produkcji syntetycznego materiału o wysokiej gramaturze cechują się one wysoką odpornością, łatwością mycia, a przy tym doskonale chronią przed promieniowaniem ultrafioletowym. Stanowią doskonały wybór w zakresie zadaszenia pergoli ogrodowych. Rolety poziome rzymskie Nesling są produkowane w różnych rozmiarach idealnie dopasowanych do konstrukcji drewnianych tego producenta, co gwarantuje osiągnięcie perfekcyjnego efektu końcowego.