Rolety na pergole

Rolety na pergole ogrodowe są bardzo praktycznym rozwiązaniem, gdyż zapewniają zarówno ochronę przed słońcem i promieniowaniem ultrafioletowym, a także przed wiatrem. Producenci oferują różne rodzaje rolet – zarówno poziome, przeznaczone do zastosowania na dachu pergoli, stanowiąc substytut tradycyjnego zadaszenia. Rolety rzymskie łatwo się rozwija i zwija, co umożliwia regulację dostępu światła. Rolety na pergole ogrodowe oferowane są w wielu wariantach rozmiarowych i kolorystycznych, co pozwala dobrać produkt odpowiedni do stylistyki danej aranżacji ogrodowej lub tarasowej. Wysokiej jakości osłony są łatwe do utrzymania w czystości, gdyż wykonano je z odpornych materiałów syntetycznych.

Rolety pionowe


Rolety pionowe na pergole stanowią uzupełnienie oferty renomowanych firm produkujących tego typu akcesoria ogrodowe. Rolety pionowe na pergole osłonią jej ściany, stanowiąc skuteczną zaporę chroniącą przed wiatrem, zacinającym deszczem czy też słońcem znajdującym się nisko nad horyzontem. Wykonywane są z tkaniny syntetycznej o wysokiej gramaturze, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe, doskonale chronią przed promieniowaniem ultrafioletowym i, co równie ważne, można je łatwo utrzymać w czystości, np. przy pomocy myjki ciśnieniowej o niskiej mocy. Rolety pionowe na pergole występują w różnych wariantach kolorystycznych, mają też zróżnicowane wymiary pozwalające dopasować je do konkretnej konstrukcji.

Rolety poziome rzymskie


Rolety poziome rzymskie na pergole doskonale sprawdzą się jako zadaszenie pergoli, stanowiąc świetną alternatywę dla innych rozwiązań, w szczególności pod kątem estetyki jak i funkcjonalności. Rolety poziome rzymskie na pergole wykonane są z materiału syntetycznego o wyso