Listwy Przypodłogowe Dunin

Filtruj według

  • 50,00 zł - 101,00 zł

Filtry 0

Jednymi z najbardziej powszechnych, a zarazem niezwykle praktycznych elementów aranżacji wnętrza są listwy przypodłogowe. Montowane na łączeniu podłogi ze ścianami maskują krzywizny i efektownie zaznaczają linię styku. Listwy przypodłogowe Dunin wykonywane są z Polystaru. Tworzywo to powstało z utwardzonego poliuretanu. Technologia produkcji zabezpiecza je przed uszkodzeniami mechanicznymi, na które listwy przypodłogowe są szczególnie narażone. Ponadto, Polystar jest odporny na działanie wilgoci, dzięki czemu nawet jeśli woda dostanie się pomiędzy listwę a łączoną powierzchnię – listwa przypodłogowa Dunin nie odkształci się, ani nie odklei. Co więcej, listwy przypodłogowe Dunin są stosunkowo elastyczne. Nie musisz się więc obawiać pęknięć, które mogłyby się przytrafić chociażby w trakcie montażu. Zaprojektowano je w taki sposób, aby poradzić mógł sobie z nimi nawet amator prac domowych. Wszystkie elementy mogą być przycinane, a wystarczą do tego najprostsze narzędzia. Powierzchnia listew przypodłogowych jest wygładzona i pokryta podwójną warstwą farby podkładowej. Nie musisz wykonywać czasochłonnych zaprawek i tuż po otrzymaniu przesyłki możesz pomalować listwy na dowolny kolor. Decydując się na nieco wyższe listwy przypodłogowe Dunin będziesz mógł zakryć nie tylko krzywizny, ale także kable, które potrafią całkowicie zepsuć klimat misternie planowanego wystroju. Aby zamotnoważ listwy przypodłogowe Dunin polecamy skorzystanie z rekomendowanego przez producenta kleju montażowego WS Fixer. Do wykonywania łączeń na styku montowanych elementów niezbędna jest fuga WS Joiner. Obydwa te produkty znajdziesz w naszym sklepie Efekciarnia.pl, w odnośnikach poniżej.

Listwy polimerowe przypodłogowe Dunin


W sklepie Efekciarnia.pl znajdziesz m.in. polimerowe listwy przypodłogowe Dunin, które ze względu na swoją wysokość doskonale maskują nierówności przy łączeniu ścian z podłogą. Co więcej, dzięki listwom podłogowym z polimeru Dunin skutecznie zakryjesz kable. Z myślą o tym, tylna powierzchnia każdej z listew przypodłogowych Dunin została poddana frezowaniu. Jest to szczególnie praktyczne przy projektowaniu aranżacji takich pomieszczeń, jak salon, sypialnia czy pokój dziecięcy, w których istotny jest nie tylko ład, ale także bezpieczeństwo. W naszej ofercie dostępne są dwa rodzaje listew podłogowych tej marki, różniące się materiałem – listwy przypodłogowe Dunin MDF oraz wspomniane wcześniej polimerowe listwy przypodłogowe Dunin. Polimerowe listwy podłogowe Dunin montowane są do ścian za pomocą klejów WS Fixer oraz WS Joiner.

Listwy przypodłogowe z MDF Dunin


Listwy przypodłogowe Dunin z MDF stanowią doskonałe uzupełnienie dla parkietu oraz paneli. Materiał, z którego wykonano ten rodzaj listew to twarda płyta MDF, odporna na uszkodzenia. Powierzchnię listew przypodłogowych MDF Dunin zabezpieczono podwójną warstwą białego lakieru, a także izolantem przeciwwilgociowym. Dzięki takiemu procesowi konserwacji, listwy są odporne na działanie wilgoci, a także nadają się do wielokrotnego malowania, dzięki czemu kolor nie stanowi żadnego ograniczenia dla Twojego pomysłu na aranżację wnętrza. 

Decydując się na montaż listew przypodłogowych z MDF warto zapoznać się także z pozostałą ofertą sztukaterii Dunin. Odpowiednio połączone ze sobą elementy tworzą spójną, elegancką całość i porządkują tym samym kreowany wystrój. Montaż listew przypodłogowych MDF Dunin jest wyjątkowo prosty – z pewnością poradzisz sobie z nim samodzielnie, a czynność ta nie zajmie Ci dużo czasu.