Biokominki Wiszące / ścienne

Jeśli z przyczyn technicznych nie możesz pozwolić sobie na tradycyjny kominek, a wciąż o nim marzysz, to doskonałym wyjściem z takiej sytuacji jest biokominek. 

Biokominki wiszące w ofercie Efekciarnia 

W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo atrakcyjnych modeli, które oprócz designu i rozmiarów, różnią się także sposobem montażu. Ciekawym i godnym uwagi rozwiązaniem są biokominki wiszące. Bez względu na model, są one niezwykle proste w montażu. W tylnej części każdego biokominka wiszącego, nawiercone są otwory montażowe, więc jedyne co musisz zrobić, to wybrać miejsce, w którym chcesz umieścić swój biokominek i po prostu go tam zawiesić. Z powodzeniem możesz zawiesić go na gładkiej ścianie, ale warto także wziąć pod uwagę bardziej wyrazistą ekspozycję. Biokominki wiszące wyśmienicie prezentują się w specjalnie stworzonych dla nich wnękach. Dzięki takiemu rozwiązaniu, można uzyskać bardzo naturalny a zrazem widoczny efekt, który do złudzenia przypomina tradycyjny kominek. Ponadto, biokominek wiszący doskonale dopełnia aranżację wnętrza, kiedy jest zamontowany na wystającym ponad powierzchnię ściany elemencie dekoracyjnym. 

Każdy oferowany przez nas biokominek wiszący pochodzi od renomowanych producentów, co daje gwarancję wysokiej jakości wykonania. 

Biokominki wiszące Simple Fire 

Jeśli z przyczyn technicznych nie możesz pozwolić sobie na tradycyjny kominek, a wciąż o nim marzysz, to doskonałym wyjściem z takiej sytuacji jest biokominek. Jest to doskonałe rozwiązanie, które wnosi do urządzanego wnętrza sporą dozę ciepła – zarówno w sensie metaforycznym, jak i dosłownym. W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo atrakcyjnych modeli, które oprócz designu i rozmiarów, różnią się także sposobem montażu. Ciekawym i godnym uwagi rozwiązaniem są biokominki wiszące. Bez względu na model, są one niezwykle proste w montażu. W tylnej części każdego biokominka wiszącego, nawiercone są otwory montażowe, więc jedyne co musisz zrobić, to wybrać miejsce, w którym chcesz umieścić swój biokominek i po prostu go tam zawiesić. Z powodzeniem możesz zawiesić go na gładkiej ścianie, ale warto także wziąć pod uwagę bardziej wyrazistą ekspozycję. Biokominki wiszące wyśmienicie prezentują się w specjalnie stworzonych dla nich wnękach. Dzięki takiemu rozwiązaniu, można uzyskać bardzo naturalny a zrazem widoczny efekt, który do złudzenia przypomina tradycyjny kominek. Ponadto, biokominek wiszący doskonale dopełnia aranżację wnętrza, kiedy jest zamontowany na wystającym ponad powierzchnię ściany elemencie dekoracyjnym. Ponadto, przy takiej instalacji możliwe jest stworzenie własnej obudowy biokominka, przez co zyskuje on bardzo indywidualny charakter i subtelnie wtapia się w urządzaną przestrzeń. W naszym sklepie dostępna jest szeroka gama nowoczesnych rozwiązań, które znajdują zastosowanie w zróżnicowanych aranżacjach. Każdy oferowany przez nas biokominek wiszący pochodzi od renomowanych producentów, co daje gwarancję wysokiej jakości wykonania. Tradycyjny opał, w biokominkach został zastąpiony biopaliwem. Jest to bardzo bezpieczne rozwiązanie, które ponadto zdecydowanie redukuje konieczność sprzątania. Dzieje się tak dlatego, że biopaliwo spala się bezwonnie, a w trakcie tego procesu nie powstają ani szkodliwe dla zdrowia substancje, ani popiół.

Biokominki wiszące INFIRE

Biokominki wiszące InFire to jeden z rodzajów biokominków znajdujących się w ofercie tego renomowanego producenta. Przenaczone są do zabudowy ściennej, dzięki czemu nabierają one wyglądu prawdziwego kominka. Większość modeli utrzymana jest w nowoczesnej stylistyce. W ofercie znajdziecie Państwo także biokominki wiszące InFire, które łączą w sobie połączenie stali ze szklaną szybą lub ciekawą kolorystykę. Biokominki wiszące InFire zapewniają stuprocentowe bezpieczeństwo przy odpowiedniej wentylacji wnętrza - nie jest wymagane podłączenie do komina. 

Biokominki wiszące Kami

Firma Kami oferuje bardzo szeroki wachlarz produktów przeznaczonych dla klientów o różnych gustach. Różnią się one kolorystyką, kształtem czy materiałem wykończeniowym. Wiele z nich wyposażonych jest w szybę, która nie tylko zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, ale sprawia też, że biokominki wiszące prezentują się niezwykle nowocześnie. Są alternatywą dla konwencjonalnych kominków o znacznie szerszych możliwościach zastosowania i zdecydowanie mniej problemową w codziennej eksploatacji. Biokominki wiszące Kami są przy tym wyposażone w najwyższej jakości wkłady, dzięki którym ogień wygląda fantastycznie, stanowiąc jednocześnie dodatkowe źródło przyjemnego ciepła.