Dunes - Panele ścienne 3D

Filtry 0

Panele ścienne Dunes stanowią jeden ze sposobów na sprawdzoną i niezwykle oryginalną aranżację wnętrz. Niewątpliwym atutem paneli ściennych dunes 3d jest technika, jaką zastosowano do ich produkcji. Forma 3d świetnie sprawdza się do dekoracji każdego pomieszczenia, pomagając im nabrać odpowiedniego nastroju i podkreślić styl, w jakim chcesz je urządzić. Panele ścienne Dunes możesz z powodzeniem wykorzystać jako element dekoracyjny zarówno całych powierzchni ścian jak i tylko ich fragmentów. Dzięki nietypowej fakturze paneli ściennych Dunes 3d masz możliwość użycia jednego modelu, ale także zintegrować różne rodzaje, w zależności od założonego przez Ciebie projektu.To co przede wszystkim wyróżnia panele ścienne 3d Dunes to tworzywo, z którego zostały wykonane. Wysokiej jakości gips zastosowany w produkcji, jest nietoksyczny dla ludzi i przyjazny dla środowiska. Dodatkowo są również całkowicie niepalne, ale to tylko niektóre spośród wielu zalet paneli 3d Dunes.

Ważną cechą produktu jest również możliwość nadania im dowolnego koloru, co powoduje, że możesz swobodnie manipulować wystrojem i zintensyfikować wrażenia wizualne. Jest to szczególnie przydatna funkcja, jeśli pragniesz wyeksponować nie całą powierzchnię ściany, a zaledwie dany jej fragment.Oryginalność, estetyka i atrakcyjność, ale także wysoka jakość i funkcjonalność, to główne powody, dla których Dunes panele 3d są tak pożądanym produktem, a szeroka gama wzorów do wyboru, dają Twojej wyobraźni pole do popisu. Nie musisz się martwić o wytrzymałość, panele 3d Dunes to produkt stworzony z myślą, nie tylko o prywatnych pomieszczeniach, ale także mogą zostać wykorzystane do aranżacji wnętrz użyteczności publicznej, a więc świetnie sprawdzą się też w galeriach, czy hotelach i bez wątpienia, będzie to element, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.Panel ścienny Dunes 3d to niebanalne rozwiązanie zarówno do łazienek, czy kuchni, ale również sypialni i salonów. Słowem, dzięki wielu zaletom, które posiadają, możesz je wykorzystać dosłownie wszędzie, w formie i ilości jakiej potrzebujesz. Możliwość samodzielnego montażu stanowi dodatkowy walor paneli ściennych 3d Dunes.

Gama paneli ściennych dekoracyjnych marki Dunes jest szeroka i zadowoli dosłownie każdego, podzielić je można na produkty małe, z których można tworzyć szczegółowe wzory: Rhombus, Rectangles, Squares, Tablet, Craters, reszta wzorów jest większa i różnorodna od wzorów geometrycznych: fale, sześciany, kwadraty, koła, po kwiaty, głośnik i wiele innych, którym warto się przyjrzeć.