R07 Orac Decor rozeta

  • Średnica Ø: 260 mm
  • Grubość wypuklenia: 30 mm
  • Kolekcja/Seria: Luxxus
86,26 zł 80,22 zł
Do końca promocji zostało:
Nasi klienci zakupili już 90 sztuk tego produktu.
Termin realizacji: 2-14 dni roboczych
Koszt dostawy: 33,00 zł
Zamów produkty o wartości 350,00 zł od tego producenta i ciesz się DARMOWĄ DOSTAWĄ!
Producent: Orac Decor Orac Decor
Informacje techniczne:
Średnica Ø
260 mm
Grubość wypuklenia
30 mm
Kolekcja/Seria
Luxxus
Materiał
Purotouch
Budowa
Sztywna (zwykła)
Wykończenie
Zagruntowane - gotowe do malowania lub montażu
Wilgocioodporność
Tak

Pasujące akcesoria Dobierz do zestawu

Opis:

Rozeta Orac Decor R07 jest bardzo małych rozmiarów elementem ozdobnym do zamontowania na suficie bądź ścianie. Ze względu na swoją filigranową budowę przeznaczona jest przede wszystkim do mniejszych, nowoczesnych pomieszczeń miejskich mieszkań. Pomimo braku nadmiernej ilości ornamentów i bardzo prostego wzornictwa, produkt ten nadaje pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru. Rozeta Orac Decor R07 wykonana jest z wytrzymałego tworzywa Purotouch. Jest to pochodna polimeru – wytrzymała, gładka i lekka. Do jej przyklejenia na suficie polecamy zastosować dedykowany do tego celu klej wskazany przez producenta – daje to gwarancję idealnego efektu zarówno pod kątem estetycznym jak i trwałości połączenia. Klasyczny i stonowany, prosty wzór pięknie podkreśli charakter każdego wnętrza.

Rozeta Orac Decor R07 wykonana z tworzywa Purotouch czyli odmiany polimerów daje nowe tchnienie w dekoracje sufitowe, pozwala zagospodarować część sufitu i go udekorować, ponadto daje możliwość lepszego zamaskowania mocowania lampy lub nadaniu dodatkowej ozdoby różnym modelom lamp. Rozety sufitowe występują standardowo w białym kolorze i posiadają możliwość malowania na dowolny kolor. Wszystkie rozety Orac Decor są z kolekcji Luxxus i posiadają wiele wzorów, od gładkich po ornamentalne zdobienia czy antyczne stylowe kształty.

Rozeta Orac Decor R07 z kolekcji Luxxus to ekskluzywny wariant wykończenia pomieszczenia i nadania mu odpowiedniego stylu, mnogość wzorów tej kolekcji jest powalająca, od prostych płaskich rozet po ornamentalne zdobione, duże, małe wypukłe i wklęsłe, jednym słowem dla każdego coś się znajdzie. Rozeta z kolekcji Luxxus  to zbiór wielu pasujących do siebie modeli rozet oraz listew, ściennych, sufitowych, oświetleniowych, przypodłogowych, rozet, elementów dekoracyjnych oraz obudowy drzwi i pilastry od firmy Orac Decor.

Rozeta Orac Decor R07  wykonana z polimeru zwanego Purotouch jest to średniej twardości materiał, z którego wykonane są wszystkie produkty giętkie (flex) producenta Orac Decor, oraz listwy sufitowe, oświetleniowe, rozety lub kilka modeli listwy przypodłogowej. Główną zaletą polimeru Purotouch to lekka waga, łatwość montażu, możliwość dużej swobody we wzornictwie i kształcie listwy lub innego produktu.

Dostawa:

- Produkty wysyłane są do klienta z magazynu producenta/dystrybutora starannie zapakowane w oryginalne kartony,

- Czas dostawy przesyłki przez kuriera wynosi od 1 do 3 dni roboczych,

- Po przekazaniu zamówienia do wysyłki natychmiast powiadomimy Cię o tym drogą mailową. Stan zamówienia możesz również śledzić w swoim profilu użytkownika,

- Po odebraniu przesyłki od kuriera należy bezzwłocznie sprawdzić w jego obecności czy zamówiony towar jest pozbawiony wad. W przypadku gdy towar uległ uszkodzeniu, należy spisać protokół szkody który jest niezbędny w celu uzyskania pełnowartościowego towaru.

Montaż:

- Do montażu polecamy dedykowaną przez producenta chemię,

- Klej do łączeń stosowany do spajania łączeń dużych, ciężkich listew przy sufitowych. Klej stosuje się na "lewej" stronie, aby rozpuścić i połączyć listwy na łączeniu. Kleju NIE STOSUJE się do wypełniania łączeń od frontowej strony, do tego zalecamy użycia elastycznego kleju montażowego,

- Podłoże do którego będziemy mieli zamiar montować produkt musi być suche, czyste, gładkie i wolne od tłuszczu,

- Towar przed montażem najlepiej przechowywać w temperaturze pokojowej przez 24 godziny. Wilgotność nie może być zbyt wysoka,

- Dalsze procesy montażu poszczególnych rodzajów sztukaterii opisane są w plikach do pobrania.

Video:

Sprawdź opinię innych
Nikt nie dodał jeszcze opinii na temat tego produktu. Bądź pierwszy!