Model 14 JUNGLE LOFT SYSTEM panel ścienny 3D

  • Wysokość: 600 mm
  • Szerokość: 600 mm
  • Grubość min.: 10 mm
35,09 zł 34,04 zł

(94,56 zł 1 m²)

Do końca promocji zostało:
Nasi klienci zakupili już 12 sztuk tego produktu.
Termin realizacji: 2-14 dni roboczych
Koszt dostawy: 164,99 zł
Producent: LOFT SYSTEM LOFT SYSTEM
Informacje techniczne:
Wysokość
600 mm
Szerokość
600 mm
Grubość min.
10 mm
Grubość max.
20 mm
Powierzchnia
0,36 m²
Waga
4,2 kg
Kolekcja/Seria
Loft System
Materiał
Gips
Przeznaczenie
Wewnętrzne
Rodzaj
Ścienne
Informacje dodatkowe:

* Tolerancja wymiarów do 1 cm, w danej partii do 1 mm,

- Istnieje możliwość zamówienia paneli malowanych lub z zaprawkami,

- Panele w wersji malowanej i z gotowymi zaprawkami wyceniane są indywidualnie, prosimy o kontakt w tej sprawie drogą mailową, lub telefoniczną.

Pasujące akcesoria Dobierz do zestawu

Opis:

Panel ścienny 3D Loft System Model 14 (Dekor 14) Jungle, słonie to propozycja sympatycznego designu adresowanego przede wszystkim do rodziców, poszukujących nietuzinkowych rozwiązań do dziecięcego pokoju. Panele ścienne Loft System z oryginalnym, wypukłym wzorem słoni, będą wzbudzać zachwyt zarówno dorosłych, jak i dzieci. Istotny atut stanowi fakt, iż w tym modelu paneli 3D producent uwzględnił możliwość łatwego montażu, który można wykonać we własnym zakresie. Rekomendowanym przez producenta klejem montażowym jest Weldfix Ultra. Panel ścienny 3D Loft System Model 14 (Dekor 14) Jungle to niezwykły produkt, który sprawdzi się, jeśli jesteś miłośnikiem naprawdę nietuzinkowych rozwiązań lub też chcesz w naprawdę fascynujący sposób urozmaicić dekorację w pokoju dziecięcym. Niezależnie od wykorzystania jest to świetny produkt, oferowany w kilku wersjach, tworzący na ścianie naprawdę niesamowity efekt. Wykonany jest z kompozytu gipsowego z dbałością o precyzję i najwyższą jakość wykonania.

Panel ścienny 3D Loft System Model 14 Jungle wykonane są ze specjalnie utwardzanego kompozytu na bazie gipsu, włókna szklanego, siatki wzmacniającej oraz innych składników. Można je łatwo docinać każdym narzędziem do drewna oraz nawiercać otwory. Montuje się je klejem montażowym lub gipsowym do każdej powierzchni. Jeśli powierzchnia jest wyjątkowo trudna, śliska lub nierówna, polecamy przed montażem wcześniejsze zagruntowanie powierzchni gruntem np. WELDPRIMER

Panel ścienny 3D Loft System Model 14 Jungle surowe, do pomalowania we własnym zakresie (np. pędzlem bądź wałkiem), dowolną farbą do wnętrz, lub panele pomalowane przez nas. Panele surowe mogą posiadać drobne nierówności poprodukcyjne (jak na załączonym zdjęciu), zatem przed pomalowaniem należy je uzupełnić gładzią szpachlową (master masą) a następnie wyrównać papierem ściernym. Czyli wykonać tzw. zaprawki. Potem należy je zagruntować (do tego celu można użyć standardowego gruntu). Wykonanie zaprawek przez nas to dodatkowy koszt. Natomiast w przypadku zamówienia paneli malowanych, doliczana jest wyłącznie opłata za malowanie (koszt zaprawek nie jest już wliczany).

Panel ścienny 3D Loft System Model 14 Jungle z kolekcji Loft to podstawowa gama produktów paneli gipsowych 3D o różnych kształtach i wzorach, większość paneli jest w rozmiarze 60 cm x 60 cm. Kolekcja Loft to panele ścienne 3D w dwóch wersjach:

- surowe, czyli panele nie są wygładzone i mogę mieć małe dziurki (po pęcherzykach powietrza) co nie jest problemem, ponieważ podczas montażu i ta są koniecznie wyprawki między poszczególnymi panelami.

- wodoodporne panele wygładzone bez śladów po pęcherzykach powietrza, kilkukrotnie zaimpregnowany warstwą chroniącą przed wilgocią.

Dostawa:

- Produkty wysyłane są do klienta z magazynu producenta/dystrybutora starannie ułożone na palecie,

- Czas dostawy przesyłki przez kuriera wynosi od 1 do 3 dni roboczych,

- Po przekazaniu zamówienia do wysyłki natychmiast powiadomimy Cię o tym drogą mailową. Stan zamówienia możesz również śledzić w swoim profilu użytkownika,

- Po odebraniu przesyłki od kuriera należy bezzwłocznie sprawdzić w jego obecności czy zamówiony towar jest pozbawiony wad. W przypadku gdy towar uległ uszkodzeniu, należy spisać protokół szkody który jest niezbędny w celu uzyskania pełnowartościowego towaru.

Montaż:

- Do montażu polecamy dedykowaną przez producenta chemię,

- Podłoże do którego będziemy mieli zamiar montować produkt musi być suche, czyste, gładkie i wolne od tłuszczu,

- Towar przed montażem najlepiej przechowywać w temperaturze pokojowej przez 24 godziny. Wilgotność nie może być zbyt wysoka,

- Dalsze procesy montażu opisane są w plikach do pobrania lub materiałach wideo.

Pozostałe informacje:

Wersje malowania:

- Jednobarwne matowe – malowanie w wersji mat,
- Dekoracyjne Ferromicaceo – malowanie z efektem metalicznym,
- Dekoracyjne Pallas - malowanie według palety Pallas,
- Dekoracyjne Imperium – malowanie według palety Imperium.

Wszystkie wersje malowania są wykonane z zaprawkami - panele wygładzone, gotowe do montażu.

Wersje Zaprawek:

- Wodoodporność – panel z przeznaczeniem do pomieszczeń o podwyższonym poziomie wilgotności (łazienka, kuchnia). W TEJ CENIE SĄ ZAPRAWKI,
- Zaprawki – wygładzenie powierzchni paneli (nie wymaga wygładzenia po montażu). 

Video:

Sprawdź opinię innych
Nikt nie dodał jeszcze opinii na temat tego produktu. Bądź pierwszy!