MD237 Mardom Decor listwa wielofunkcyjna

  • Wysokość: 30 mm
  • Grubość: 30 mm
  • Długość: 2000 mm
26,31 zł 24,20 zł

(12,11 zł 1 mb)

Do końca promocji zostało:
Nasi klienci zakupili już 66 sztuk tego produktu.
Termin realizacji: 2-14 dni roboczych
Koszt dostawy: 37,00 zł
Zamów produkty o wartości 350,00 zł od tego producenta i ciesz się DARMOWĄ DOSTAWĄ!
Producent: Mardom Decor Mardom Decor
Informacje techniczne:
Wysokość
30 mm
Grubość
30 mm
Długość
2000 mm
Materiał
Polyforce
Wykończenie
Zagruntowane - gotowe do malowania lub montażu
Budowa
Sztywna (zwykła)
Wilgocioodporność
Tak

Pasujące akcesoria Dobierz do zestawu

Opis:

Listwa ścienna Mardom Decor MD237 charakteryzuje się prostym, stonowanym designem doskonale komponującym się w nowoczesnych aranżacjach, nadającym im odrobinę urozmaicenia i tworząc wspólnie przyjemną dla oka, spójną estetycznie całość. Listwa ścienna MD237 pełni funkcje dekoracyjną oraz ochronną, ochrania przed uszkodzeniami narożniki ścian, jest delikatna, dzięki możliwości malowania na dowolny kolor może w sposób mało widoczny uchronić je przed uszkodzeniem. Listwa ścienna Mardom Decor MD237 wykonana jest przy tym z bardzo wytrzymałego polimeru – tworzywa Polyforce. Jest ono odporne na uszkodzenia, odkształcenia, rysy, czy też wilgoć. Dzięki wykorzystaniu kleju dedykowanego do tego typu produktów montaż będzie wyjątkowo prosty i bezproblemowy.

Listwa Mardom Decor MD237 wilgocioodporna wykonana z materiałów polimero podobnych, może z powodzenie być stosowana w miejscach o podwyższonej wilgoci typu łazienka, piwnica. Wysoka jakość materiału daje pewność, że listwy pod wpływem wilgoci nie pęcznieją i nie zmieniają swojego kształtu, dzięki takim rozwiązaniom listwy wilgocioodporne są idealnym produktem, który umożliwia spójne użycie tych samych listew we wszystkich pomieszczeniach, utrzymując spójność wzorów.

Listwa Mardom Decor MD237 wykonana jest z PolyForce to pochodna polimeru i ten rodzaj materiału producent Mardom Decor stosuje najczęściej przy listwa przypodłogowych, ponieważ jest twardy, cięższy niż pozostałem materiały, jest wodoodporny i bardzo odporny na uszkodzenia i zarysowania dzięki dużej gęstości, przez co doskonale nadaje się na listwy przypodłogowe lub inne, które wymagają dużej wytrzymałości.

Dostawa:

- Produkty wysyłane są do klienta z magazynu producenta/dystrybutora starannie zapakowane w oryginalne kartony,

- Czas dostawy przesyłki przez kuriera wynosi od 1 do 3 dni roboczych,

- Po przekazaniu zamówienia do wysyłki natychmiast powiadomimy Cię o tym drogą mailową. Stan zamówienia możesz również śledzić w swoim profilu użytkownika,

- Po odebraniu przesyłki od kuriera należy bezzwłocznie sprawdzić w jego obecności czy zamówiony towar jest pozbawiony wad. W przypadku gdy towar uległ uszkodzeniu, należy spisać protokół szkody który jest niezbędny w celu uzyskania pełnowartościowego towaru.

Montaż:

- Do montażu polecamy dedykowaną przez producenta chemię,

- Podłoże do którego będziemy mieli zamiar montować produkt musi być suche, czyste, gładkie i wolne od tłuszczu,

- Towar przed montażem najlepiej przechowywać w temperaturze pokojowej przez 24 godziny. Wilgotność nie może być zbyt wysoka,

- Dalsze procesy montażu poszczególnych rodzajów sztukaterii opisane są w plikach do pobrania.

Sprawdź opinię innych
Nikt nie dodał jeszcze opinii na temat tego produktu. Bądź pierwszy!