MD010 Mardom Decor listwa ścienna

  • Wysokość: 15 mm
  • Grubość: 15 mm
  • Długość: 2000 mm
22,46 zł 20,66 zł

(10,33 zł 1 mb)

Do końca promocji zostało:
Nasi klienci zakupili już 404 sztuk tego produktu.
Termin realizacji: 2-14 dni roboczych
Koszt dostawy: 37,00 zł
Zamów produkty o wartości 350,00 zł od tego producenta i ciesz się DARMOWĄ DOSTAWĄ!
Producent: Mardom Decor Mardom Decor
Informacje techniczne:
Wysokość
15 mm
Grubość
15 mm
Długość
2000 mm
Materiał
Polyforce
Wykończenie
Zagruntowane - gotowe do malowania lub montażu
Budowa
Sztywna (zwykła)
Wilgocioodporność
Tak

Pasujące akcesoria Dobierz do zestawu

Opis:

Listwa ścienna Mardom Decor MD010 to na wskroś nowoczesna propozycja. Charakterystyczny design z kwadratowym przekrojem doskonale sprawdzi się we wszystkich współczesnych wnętrzach. Idealnie ozdabia ścianę i ją urozmaica. Nada się jako element oddzielający dwa kolory na ścianach lub np. dwa rodzaje wykończenia ścian (np. tynk dekoracyjny i farbę). Listwa ścienna Mardom Decor MD010 cechuje się niewielkimi rozmiarami – dzięki czemu jest subtelna i dyskretna, a jednocześnie w pełni wykonuje swoją funkcję dekoracyjną. Dzięki wykonaniu z tworzywa o nazwie Polyforce, pochodnej polimeru, jest niezwykle wytrzymała, a jednocześnie lekka i łatwa w montażu. Do tego polecamy zakupić klej, najlepiej przygotowany przez producenta sztukaterii (dostępny w naszej ofercie), co zagwarantuje Ci łatwy, trwały i estetyczny montaż. Produkt został zagruntowany i jest oryginalnie w białym kolorze, aczkolwiek możesz go dowolnie przemalowywać zwykłymi farbami ściennymi.

Listwa Mardom Decor MD010 wilgocioodporna wykonana z materiałów polimero podobnych, może z powodzenie być stosowana w miejscach o podwyższonej wilgoci typu łazienka, piwnica. Wysoka jakość materiału daje pewność, że listwy pod wpływem wilgoci nie pęcznieją i nie zmieniają swojego kształtu, dzięki takim rozwiązaniom listwy wilgocioodporne są idealnym produktem, który umożliwia spójne użycie tych samych listew we wszystkich pomieszczeniach, utrzymując spójność wzorów.

Listwa Mardom Decor MD010 wykonana jest z PolyForce to pochodna polimeru i ten rodzaj materiału producent Mardom Decor stosuje najczęściej przy listwa przypodłogowych, ponieważ jest twardy, cięższy niż pozostałem materiały, jest wodoodporny i bardzo odporny na uszkodzenia i zarysowania dzięki dużej gęstości, przez co doskonale nadaje się na listwy przypodłogowe lub inne, które wymagają dużej wytrzymałości.

Dostawa:

- Produkty wysyłane są do klienta z magazynu producenta/dystrybutora starannie zapakowane w oryginalne kartony,

- Czas dostawy przesyłki przez kuriera wynosi od 1 do 3 dni roboczych,

- Po przekazaniu zamówienia do wysyłki natychmiast powiadomimy Cię o tym drogą mailową. Stan zamówienia możesz również śledzić w swoim profilu użytkownika,

- Po odebraniu przesyłki od kuriera należy bezzwłocznie sprawdzić w jego obecności czy zamówiony towar jest pozbawiony wad. W przypadku gdy towar uległ uszkodzeniu, należy spisać protokół szkody który jest niezbędny w celu uzyskania pełnowartościowego towaru.

Montaż:

- Do montażu polecamy dedykowaną przez producenta chemię,

- Podłoże do którego będziemy mieli zamiar montować produkt musi być suche, czyste, gładkie i wolne od tłuszczu,

- Towar przed montażem najlepiej przechowywać w temperaturze pokojowej przez 24 godziny. Wilgotność nie może być zbyt wysoka,

- Dalsze procesy montażu poszczególnych rodzajów sztukaterii opisane są w plikach do pobrania.

Sprawdź opinię innych
Nikt nie dodał jeszcze opinii na temat tego produktu. Bądź pierwszy!