MDD410 Mardom Decor listwa ścienna

  • Wysokość: 108 mm
  • Grubość: 20 mm
  • Długość: 2400 mm
105,92 zł 97,44 zł

(40,60 zł 1 mb)

Do końca promocji zostało:
Nasi klienci zakupili już 21 sztuk tego produktu.
Termin realizacji: 2-14 dni roboczych
Koszt dostawy: 37,00 zł
Zamów produkty o wartości 350,00 zł od tego producenta i ciesz się DARMOWĄ DOSTAWĄ!
Producent: Mardom Decor Mardom Decor
Informacje techniczne:
Wysokość
108 mm
Grubość
20 mm
Długość
2400 mm
Materiał
Profoam
Wykończenie
Surowe
Budowa
Sztywna (zwykła)
Wilgocioodporność
Tak

Pasujące akcesoria Dobierz do zestawu

Opis:

Listwa ścienna Mardom Decor MDD410 to model o niezwykle klasycznym designie, dzięki czemu raz zamontowany na ścianach, przez długie lata będzie stanowić elegancką ozdobę wnętrza. Listwy Mardom nadają się do wielokrotnego malowania. Ich montaż nie sprawi trudności nawet amatorom. W naszym sklepie, oprócz innych modeli listew ściennych Mardom, znajdziesz także profesjonale spoiwa do ich montażu oraz łączeń – Decor Fix Pro oraz Decor Fix Extra. Listwa ścienna Mardom Decor MDD410 wykonana jest z lekkiego poliuretanu, co dodatkowo ułatwi klejenie. Produkt cechuje dość duża szerokość, niemal 11 cm. Symetryczny cokół ma prosty środek i lekko zdobione zwieńczenia. Dzięki temu jest uniwersalnym wyborem dla wielu aranżacji. Nada się w szczególności do tworzenia ozdobnych lamperii, które ostatnimi czasy wracają do łask i są coraz częściej stosowane w nowoczesnych wnętrzach. Wysokiej jakości sztukateria, która odmieni wnętrze Twojego domu lub mieszkania.

Listwa Mardom Decor MDD410 wilgocioodporna wykonana z materiałów polimero podobnych, może z powodzenie być stosowana w miejscach o podwyższonej wilgoci typu łazienka, piwnica. Wysoka jakość materiału daje pewność, że listwy pod wpływem wilgoci nie pęcznieją i nie zmieniają swojego kształtu, dzięki takim rozwiązaniom listwy wilgocioodporne są idealnym produktem, który umożliwia spójne użycie tych samych listew we wszystkich pomieszczeniach, utrzymując spójność wzorów.

Listwa Mardom Decor MDD410 wykonana jest z PolyForce to pochodna polimeru i ten rodzaj materiału producent Mardom Decor stosuje najczęściej przy listwa przypodłogowych, ponieważ jest twardy, cięższy niż pozostałem materiały, jest wodoodporny i bardzo odporny na uszkodzenia i zarysowania dzięki dużej gęstości, przez co doskonale nadaje się na listwy przypodłogowe lub inne, które wymagają dużej wytrzymałości.

Dostawa:

- Produkty wysyłane są do klienta z magazynu producenta/dystrybutora starannie zapakowane w oryginalne kartony,

- Czas dostawy przesyłki przez kuriera wynosi od 1 do 3 dni roboczych,

- Po przekazaniu zamówienia do wysyłki natychmiast powiadomimy Cię o tym drogą mailową. Stan zamówienia możesz również śledzić w swoim profilu użytkownika,

- Po odebraniu przesyłki od kuriera należy bezzwłocznie sprawdzić w jego obecności czy zamówiony towar jest pozbawiony wad. W przypadku gdy towar uległ uszkodzeniu, należy spisać protokół szkody który jest niezbędny w celu uzyskania pełnowartościowego towaru.

Montaż:

- Do montażu polecamy dedykowaną przez producenta chemię,

- Podłoże do którego będziemy mieli zamiar montować produkt musi być suche, czyste, gładkie i wolne od tłuszczu,

- Towar przed montażem najlepiej przechowywać w temperaturze pokojowej przez 24 godziny. Wilgotność nie może być zbyt wysoka,

- Dalsze procesy montażu poszczególnych rodzajów sztukaterii opisane są w plikach do pobrania.

Sprawdź opinię innych
Nikt nie dodał jeszcze opinii na temat tego produktu. Bądź pierwszy!