- Pojemność: 310 ml
- Wydajność: 7 - 8 mb
ok. 1,5 szt. panela
-
-
-
-
- Listwy ścienne Listwy ścienne
- Listwy oświetleniowe Listwy oświetleniowe
- Listwy wielofunkcyjne Listwy wielofunkcyjne
- Zabudowa drzwi i okien Zabudowa drzwi i okien
- Boazeria Boazeria
- Kolumny Kolumny
- Półkolumny Półkolumny
- Frontony Frontony
- Pilastry Pilastry
- Panele Panele
- Nisze Nisze
- Wsporniki Wsporniki
- Ornamenty Ornamenty
- Obudowy kominkowe Obudowy kominkowe
- Akcesoria Akcesoria
- Sztukateria - Zobacz wszystkie - Sztukateria
-
-
-
-
-
- Cienkie płyty betonowe ścienne Cienkie płyty betonowe ścienne
- Ozdobne płyty betonowe ścienne Ozdobne płyty betonowe ścienne
- Płyty betonowe ścienne ze Płyty betonowe ścienne ze
- Płyty betonowe ścienne z rdzą Płyty betonowe ścienne z rdzą
- Płyty betonowe elewacyjne Płyty betonowe elewacyjne
- Akcesoria Akcesoria
- Ściany - Zobacz wszystkie - Ściany
-
-
-
-
- 5 x 20 cm 5 x 20 cm
- 7,5 x 15 cm 7,5 x 15 cm
- 10 x 10 cm 10 x 10 cm
- 10 x 20 cm 10 x 20 cm
- 10 x 30 cm 10 x 30 cm
- 15 x 15 cm 15 x 15 cm
- 20 x 20 cm 20 x 20 cm
- 30 x 30 cm 30 x 30 cm
- 30 x 60 cm 30 x 60 cm
- 60 x 60 cm 60 x 60 cm
- 60 x 120 cm 60 x 120 cm
- 120 x 120 cm 120 x 120 cm
- Wielkoformatowe Wielkoformatowe
- Kwadratowe Kwadratowe
- Prostokątne Prostokątne
-
- Akcesoria Akcesoria
- Płytki i mozaiki - Zobacz wszystkie - Płytki i mozaiki
-
-
-
-

Pasujące akcesoria Dobierz do zestawu
- Pojemność: 290 ml
- Wydajność: 7 - 8 mb
- Pojemność: 270 ml
- Wydajność: ok. 80 mb
- Pojemność: 310 ml
- Wydajność: ok. 30 mb
- Pojemność: 310 ml
- Wydajność: 7 - 8 mb
ok. 1,5 szt. panela
- Pojemność: 290 ml
- Wydajność: 7 - 8 mb
- Pojemność: 270 ml
- Wydajność: ok. 80 mb
- Pojemność: 310 ml
- Wydajność: ok. 30 mb
Fronton Orac Decor D400 stanowi nowoczesną, modernistyczną propozycję i interpretację klasycznego elementu służącego ozdabianiu ram okiennych i drzwiowych. Ciekawa, schludna stylistycznie kompozycja mająca na celu ekspozycję wejść oraz okiennic z całą pewnością ożywi wnętrze i nada mu niepowtarzalnego, eleganckiego charakteru we współczesnym wydaniu.
Fronton Orac Decor D400 wykonana z polimeru zwanego Purotouch jest to średniej twardości materiał, z którego wykonane są wszystkie produkty giętkie (flex) producenta Orac Decor, oraz listwy sufitowe, oświetleniowe, rozety sufitowe lub kilka modeli listwy przypodłogowej. Główną zaletą polimeru Purotouch to lekka waga, łatwość montażu, możliwość dużej swobody we wzornictwie i kształcie listwy lub innego produktu.
Fronton Orac Decor D400 z kolekcji Luxxus to ekskluzywny wariant wykończenia pomieszczenia i nadania mu odpowiedniego stylu, mnogość wzorów tej kolekcji jest powalająca, od prostych płaskich listew po ornamentalne zdobione, duże, małe wypukłe i wklęsłe, jednym słowem dla każdego coś się znajdzie. Listwa z kolekcji Luxxus to zbiór wielu pasujących do siebie modeli listew ściennych, sufitowych, oświetleniowych, przypodłogowych, rozet, elementów dekoracyjnych oraz obudowy drzwi i pilastry od firmy Orac Decor.
Fronton Orac Decor D400 to bardzo specyficzne produkty służące do dekoracji obudowy od drzwi w zależności od ramy drzwiowej montowane są na jej środku, narożnikach lub nad wejściami do pomieszczeń. Fronton to prosty element dekoracyjny, który potrafi nadać sznytu pozostałym dekoracją.
- Produkty wysyłane są do klienta z magazynu producenta/dystrybutora starannie zapakowane w oryginalne kartony,
- Czas dostawy przesyłki przez kuriera wynosi od 1 do 3 dni roboczych,
- Po przekazaniu zamówienia do wysyłki natychmiast powiadomimy Cię o tym drogą mailową. Stan zamówienia możesz również śledzić w swoim profilu użytkownika,
- Po odebraniu przesyłki od kuriera należy bezzwłocznie sprawdzić w jego obecności czy zamówiony towar jest pozbawiony wad. W przypadku gdy towar uległ uszkodzeniu, należy spisać protokół szkody który jest niezbędny w celu uzyskania pełnowartościowego towaru.
- Do montażu polecamy dedykowaną przez producenta chemię,
- Klej do łączeń stosowany do spajania łączeń dużych, ciężkich listew przy sufitowych. Klej stosuje się na "lewej" stronie, aby rozpuścić i połączyć listwy na łączeniu. Kleju NIE STOSUJE się do wypełniania łączeń od frontowej strony, do tego zalecamy użycia elastycznego kleju montażowego,
- Podłoże do którego będziemy mieli zamiar montować produkt musi być suche, czyste, gładkie i wolne od tłuszczu,
- Towar przed montażem najlepiej przechowywać w temperaturze pokojowej przez 24 godziny. Wilgotność nie może być zbyt wysoka,
- Dalsze procesy montażu poszczególnych rodzajów sztukaterii opisane są w plikach do pobrania.
Podobne produkty
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
feedback Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
Dodaj opinię o produkcie>
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana
