Filtry

Włączone filtry:
  Wysokość
  Wilgocioodporność
  Miejsce na LED

  Dekoracje ścienne

  Dobrym sposobem na wykreowanie niepowtarzalnego stylu wnętrza jest odpowiednie zaaranżowanie dekoracji ściennych. Jest to wyjątkowo bogaty segment sztukaterii ściennej, dostarczający wielu rozwiązań, które zachwycą nie tylko Ciebie, ale także odwiedzających Twój dom gości. W dziale „Dekoracje ścienne” zebraliśmy wyjątkowe produkty, o oryginalnym...

  Dobrym sposobem na wykreowanie niepowtarzalnego stylu wnętrza jest odpowiednie zaaranżowanie dekoracji ściennych. Jest to wyjątkowo bogaty segment sztukaterii ściennej, dostarczający wielu rozwiązań, które zachwycą nie tylko Ciebie, ale także odwiedzających Twój dom gości. W dziale „Dekoracje ścienne” zebraliśmy wyjątkowe produkty, o oryginalnym designie, pochodzące od renomowanych marek z Polski i zagranicy. To oznacza, że oprócz interesującej stylistyki, oferowane przez Efekciarnię.pl listwy dekoracyjne cechuje wyjątkowo wysoka jakość. W naszym sklepie znajdziesz szeroką paletę sztukaterii ściennych, przy pomocy których możesz wykonać na ścianach wyszukane dekoracje. Interesującym rozwiązaniem są elementy do zabudowy drzwi i okien oraz frontony, wnoszące do wnętrza sporą dozę elegancji. Ozdobne pilastry i portale sprawią, że Twój dom zyska odświętny wygląd. Nieprzemijającą popularnością cieszą się także kolumny oraz półkolumny. Te symbole kultury antycznej, choć wymagają właściwej oprawy aranżacyjnej, powodują, że dekorowane wnętrza nabierają wytworności i majestatu. Dostępne w naszym sklepie listwy dekoracyjne wykonywane są z tworzyw sztucznych, przez co są niezwykle lekkie, a zarazem wytrzymałe na rozmaite uszkodzenia. Wszystkie także nadają się do wielokrotnego malowania, więc zachowanie ich nienagannego wyglądu nie sprawi Ci kłopotu. W tej kategorii królują listwy dekoracyjne oraz sztukateria ścienna, zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  czytaj więcej
  MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
  Tel.: 616 350 140

  Podkategorie

  • Listwy ścienne

   Jedną z najliczniejszych i najchętniej wybieranych przez Klientów dekoracji ściennych są listwy ścienne. Bogactwo wzorów sprawia, że bez trudu znajdziesz model idealny dla własnej aranżacji wnętrza. Listwy ścienne pozwalają wyczarować niepowtarzalne dekoracje ścienne, o wyjątkowej elegancji. Zadbaliśmy o to, aby oferowane przez nas listwy ścienne oferowały naszym Klientom wysoką jakość i z tego też względu wyselekcjonowaliśmy nasze produkty, wybierając wyłącznie te, pochodzące od najznamienitszych marek. W tym miejscu znajdziesz listwy ścienne o rozmaitej stylistyce – skromne i proste, o niewielkich rozmiarach, a także szersze, ornamentalne wzory, zwracające na siebie uwagę. W Efekciarni.pl zgromadziliśmy także narożniki pozwalające na łączenie listew ściennych ze sobą co pozwala na tworzenie niebanalnych wzorów. Wszystkie listwy ścienne dostępne w naszym sklepie są niezwykle odporne na uszkodzeni, takie jak odkształcenia czy pęknięcia. Ich powierzchnia została także zabezpieczona przez działaniem wilgoci. Co ważne wszystkie te elementy mogą być malowane wiele razy, co jest szczególnie przydatne na wypadek kolejnych zmian aranżacyjnych. Do malowania sztukaterii wystarczy dowolna farba wewnętrzna. Również montaż nie powinien przysporzyć Ci problemów, ponieważ wymaga jedynie zastosowania kleju. Ta kategoria sztukaterii ściennej jest bardzo ważny elementem dla wielu projektantów i architektów, wiedzą oni jak w łatwy i niedrogi sposób upiększyć nasze wnętrze. Ponadto listwy ścienne można wykorzystać jako ramę do różnych dekoracji zawieszanych na ścianę lub kinkietów, dobrą praktyką jest dobieranie odpowiednich narożników do listew ściennych tworząc bardziej skomplikowane wzory, które dają duży lepszy efekt wizualny w pomieszczeniu.

  • Zabudowa drzwi i okien

   Dekoracje ścienne oferowane przez Efekciarnię.pl tworzy pokaźna gama produktów, przy pomocy których własnoręcznie i w krótkim czasie, możesz przeprowadzić całkowitą metamorfozę wnętrza domu. W projekcie wnętrza niezwykle istotną rolę odgrywają detale, ponieważ często to one przesądzają o atrakcyjności i spójności wystroju. Jednym z takich detali jest zabudowa drzwi oraz zabudowa okien. Produkty te stanowią ciekawą alternatywę, dzięki której drzwi lub okna zyskają odświętny wygląd oraz niezwykle indywidualny charakter. Zabudowa drzwi to także dobry sposób na zamaskowanie krzywizn czy pęknięć wzdłuż ramy, podobnie jak zabudowa okien. Wszystkie tego rodzaju elementy wykonywane są z tworzyw sztucznych. Są niezwykle lekkie i bardzo łatwo je zamontować – wystarczy użyć odpowiedni klej, który zapewni trwałe wiązanie z wybraną płaszczyzną. Powierzchnia sztukaterii jest odpowiednio utwardzona i zagruntowana, przez co zabudowa drzwi, jak i zabudowa okien prezentują się niezwykle szlachetnie, a wszelkie zdobienia wykonane są na nich z duża starannością. Zabudowa drzwi i okien jest odporna na uszkodzenia, a ponadto może być wielokrotnie malowana przy pomocy farb wewnętrznych, co zwiększa jej żywotność oraz możliwości adaptacji do nowych projektów.

  • Kolumny i półkolumny

   Kolumny towarzyszą nam od stuleci. Trwale zapisały się w kanonie i pomimo upływu lat wciąż zachwycają swoim majestatem i sprawiają, że chcemy się nimi otaczać. W Efekciarni.pl możesz znaleźć zarówno kolumny dekoracyjne utrzymane w antycznej stylistyce, jak i kolumny ozdobne o uwspółcześnionym wyglądzie. Cała oferta sztukateria – kolumny została przez nas starannie wyselekcjonowana. Znajdują się w niej wyłącznie wysokiej jakości produkty, pochodzące od znanych i cenionych marek polskich i zagranicznych. Część oferowanych przez nasz sklep kolumn ozdobnych może być montowana nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz. Zaletą kolumn dekoracyjnych jest nie tylko ich atrakcyjny, zwracający uwagę wygląd, ale również możliwość uczynienia z nich elementu nośnego. Sztukateria – kolumny to gama wyszukanych produktów, które chociaż pochodzą od kilku producentów, to jednak łączy je jedna, zasadnicza cecha wspólna – trwałość. Każda marka charakteryzuje się co prawda inną technologią wytwarzania, jednak budulcem wszystkich kolumn dekoracyjnych jest odpowiednio utwardzone tworzywo sztuczne. Dzięki temu kolumny ozdobne są niezwykle odporne na uszkodzenia, a także na działanie wilgoci. To sprawia również, że kolumny ozdobne są wyjątkowo lekkie i można je wielokrotnie malować.

  • Narożniki paneli

   Wśród dekoracji ściennych oferowanych przez nasz sklep możesz znaleźć wiele interesujących pomysłów, które zainspirują Cię do przeprowadzenia metamorfozy wnętrza własnego domu lub biura. Dekoracyjna sztukateria ścienna to wysmakowany dodatek, który zdecydowanie podnosi estetykę urządzanej przestrzeni oraz jej prestiż. Dekoracje ścienne wymagają dobrze przemyślanej aranżacji, ponieważ nie każda oprawa z nimi współgra i potrafi wydobyć z nich prawdziwe piękno. Zdecydowanie jest to rodzaj sztukaterii dla koneserów potrafiących łączyć ze sobą rozmaite elementy w harmonijną całości. Narożniki, listwa ścienna to doskonałe uzupełnienie wnętrza urządzonego ze smakiem. Możliwości montażu tych elementów są nieograniczone. Narożniki umożliwiają dowolne łączenie ze sobą wielu listew. Narożniki, listwa ścienna wykonane są z wysokiej jakości tworzy sztucznych. To sprawia, że narożniki, listwa ścienna są odporne na uszkodzenia, takie jak odkształcenia, pęknięcia oraz zawilgocenie. Co więcej, wszystkie narożniki, listwa ścienna mogą być wielokrotnie malowanie. Ta cecha jest szczególnie lubiana przez klientów Efekciarni.pl, ponieważ nie stawia jakichkolwiek ograniczeń w przypadku chęci zmiany aranżacji wnętrza. Ponadto, tego rodzaju sztukateria jest niezwykle prosta w montażu. Wskazane jest użycie wyłącznie odpowiedniego kleju montażowego.

  • Frontony

   Wśród licznych dekoracji ściennych na uwagę zasługują elementy do zabudowy drzwi i okien. Szczególnie wyrazistą ich częścią są ozdobne frontony. To one tak naprawdę budują cały klimat tego rodzaju sztukaterii. W tym miejscu przedstawiamy Państwu wyjątkowo atrakcyjne produkty wysokiej jakości, przy pomocy których w krótkim czasie można odczarować zwyczajną ramę drzwi lub okna, jednocześnie dekorując w ten sposób całą aranżowaną przestrzeń. Wszystkie prezentowane tutaj modele pochodzą od cenionego, belgijskiego producenta. Odznaczają się niezwykle precyzyjną ornamentacją, tłoczoną w wytrzymałym tworzywie, odpornym na zarysowania i pęknięcia. Frontony dostępne w Efekciarni.pl mogą być wielokrotnie malowane, przez co ich wygląd, pomimo upływu czasu, pozostaje niezmieniony, a przy zmianie aranżacji możliwe jest dostosowanie ich kolorystyki do pozostałych elementów. Frontony to eleganckie dodatki, w które warto wyposażyć stylową aranżację wnętrza. Z uwagi na technologię produkcji, frontony nadają się do samodzielnego montażu, przy pomocy kleju. Decydując się na ten rodzaj sztukaterii warto zapoznać się również z innymi dekoracjami ściennymi, dostępnymi w naszym sklepie.

   Wybierz produkty