Obniżka!

- 7,00 zł

- 7%

CF2S-K Listwa Sufitowa Karniszowa NMC
 • delivery

  Darmowa wysyłka już od 350 zł

 • delivery-delay

  Szybka dostawa. Towar będzie wysłany od 2 do 14 dni

 • gift

  Program lajolnościowy dla stałych klientów

 • telefon

  Masz pytanie? Zadzwoń 616 350 140

CF2S-K Listwa Sufitowa Karniszowa NMC Maskująca Noel Marquet 11 cm

NMC

  100,00 zł brutto

  (50,00 zł za 1 mb)

  93,00 zł

  (

  46,50 zł za 1 mb)

  Klienci zakupili już 306 sztuk produktu.

  PROMOCJA TRWA JESZCZE PRZEZ:

  Znalazłeś lepszą cenę w Internecie? Przebijemy to!

  Nowy produkt

  693 Przedmioty

  Listwa sufitowa karniszowa NMC CF2S-K Noel Marquet 11 cm to wykonany z polistyrenu element wystroju wnętrz pozwalający na ukrycie elementów służących do zawieszenia firan bądź zasłon - wszelkich uchwytów, prowadnic i innych tego typu. Listwa ta w estetyczny sposób maskuje je, nadając całemu pomieszczeniu bardzo eleganckiego, nowoczesnego charakteru. Listwa sufitowa karniszowa NMC CF2S-K  maskująca jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie uporządkowanie we wnętrzu i dbałość o każdy, najmniejszy nawet detal. Gzymsy maskujące karnisze stają się coraz modniejszym rozwiązaniem, stosowanym w praktycznie każdej eleganckiej aranżacji. Produkt wykonano z gęstego polistyrenu. Jest to wytrzymałe tworzywo, które zagruntowano, dzięki czemu nadaje się również do pomalowania. Produkt przykleisz do ściany stosując specjalistyczny klej NMC Adefix. Jest to rozwiązanie dedykowane, zapewniające łatwość procesu i trwały oraz perfekcyjny wizualnie efekt.

  Listwa sufitowa karniszowa NMC CF2S-K Noel Marquet  wykonana z Polistyrenu wysokiej gęstości stosowany jest przez producenta NMC w marce Noel Marguet przy kolekcji Wallstyl, Nomastyl, Arstyl. Tworzywo to jest jednym z najtwardszych Polistyrenów i używane do listew podłogowych, oświetleniowych, karniszowych oraz ściennych, po to żeby zapewnić odporność na uszkodzenia fizyczne i zarysowania. Dzięki Polistyrenowi wysokiej gęstości listwy są odporne na wilgoć, przez co nie zmieniają swojego kształtu oraz koloru podczas zalania lub nadmiaru wilgoci.

  Listwa sufitowa karniszowa NMC CF2S-K Noel Marquet  to produkt wilgocioodporny, dzięki zastosowaniu pochodnych polimerów, głównym atutem jest to, że podczas zalania lub nadmiaru wilgoci w pomieszczeniu produkt nie zmienia swojego kształtu ani koloru co zwiększa jego przewagę nad innymi produktami. Dodatkowym plusem jest, możliwość stosowania tych samych modeli listew lub innych produktów marki Noel Marquet w takich pomieszczeniach jak łazienki, piwnice co pozwala na utrzymanie spójności wzorów w całym projekcie.

  Listwa sufitowa karniszowa NMC CF2S-K Noel Marquet  z kolekcji Wallstyl to zbiór najtwardszych produktów marki Noel Marquet, dzięki zastosowaniu poliuretanu oraz polistyrenu wysokiej gęstości, przez co produkty są odporne na wilgoć. Kolekcja Wallstyl to listwy przypodłogowe, sufitowe, ścienne, oświetleniowe. Wszystkie modele to proste nieskomplikowane wzory z delikatnymi frezami lub wklęsłymi i wypukłymi zdobieniami. Produkty z tej kolekcji są odporne na zarysowania i uszkodzenia fizyczny co plasuje je w czołówce najchętniej kupowanych. Wszystkie Listwy przypodłogowe otrzymały osobną nazwę Floorstyl, która jest częścią kolekcji Wallstyl z przeznaczeniem na maskowanie dylatacji między ścianą a podłogą.

  Listwa sufitowa karniszowa NMC CF2S-K Noel Marquet  posiada wypukłe, wklęsłe zdobienia lub proste skosy czy kanty, co pozwala na używanie w projektach klasycznych i minimalistycznych. Te listwy doskonale nadają się do większość projektów, przez swoją prostotę i uniwersalność, wszystkie są lekkie i odporne na wilgoć co dodatkowo wzmacnia ich pozycje o naszej ofercie.

   

  INFORMACJE TECHNICZNE: 

   

  KolekcjaWallstyl
  Wysokość110 mm
  Grubość22 mm
  Długość2000 mm
  Wykończeniezagruntowane - gotowe do malowania lub montażu *
  TworzywoPolistyren wysokiej gęstości 
  Montażklej - ADEFIX

   

   

   

   

  INFORMACJE DODATKOWE:

   

  * Zaleca się malowanie. Produkt można pomalować na dowolny kolor, należy stosować farby bez rozpuszczalników.

  - Produkt zagruntowany, gotowy do montażu. Dla otrzymania gładkiej i matowej powierzchni oraz zwiększenia przyczepności farby.

  - Polecamy zakup taśmy aluminiowej której zadaniem jest zapobieganie przebijaniu się światła LED

   

   

   

   

  MATERIAŁY WIDEO:

   

   

  DOSTAWA I MONTAŻ:

   

  - Produkty wysyłane są do klienta z magazynu producenta/dystrybutora starannie zapakowane w oryginalne kartony.

  - Czas dostawy przesyłki przez kuriera wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

  - Po przekazaniu zamówienia do wysyłki natychmiast powiadomimy Cię o tym drogą mailową. Stan zamówienia możesz również śledzić w swoim profilu użytkownika.

  - Po odebraniu przesyłki od kuriera należy bezzwłocznie sprawdzić w jego obecności czy zamówiony towar jest pozbawiony wad. W przypadku gdy towar uległ uszkodzeniu, należy spisać protokół szkody który jest niezbędny w celu uzyskania pełnowartościowego towaru.

   

  - Do montażu polecamy dedykowaną przez producenta chemię.

  Klej do łączeń stosowany do spajania łączeń dużych, ciężkich listew przy sufitowych. Klej stosuje się na "lewej" stronie, aby rozpuścić i połączyć listwy na łączeniu. Kleju NIE STOSUJE się do wypełniania łączeń od frontowej strony, ponieważ do tego używamy elastycznego kleju montażowego.

  - Podłoże do którego będziemy mieli zamiar montować produkt musi być suche, czyste, gładkie i wolne od tłuszczu.

  - Towar przed montażem najlepiej przechowywać w temperaturze pokojowej przez 24 godziny. Wilgotność nie może być zbyt wysoka.

  - Dalsze procesy montażu poszczególnych rodzajów sztukaterii opisane są w plikach do pobrania.

  Polecamy dokupić

  Podobne produkty (30)

  Do pobrania

  Napisz opinię

  CF2S-K Listwa Sufitowa Karniszowa NMC Maskująca Noel Marquet 11 cm

  CF2S-K Listwa Sufitowa Karniszowa NMC Maskująca Noel Marquet 11 cm

  CF2S-K Listwa Sufitowa Karniszowa NMC polistyren polimerowa poliuretanowa 11 x 2,2 cm przysufitowa maskująca maskownica   led oświetleniowy listwa maskująca, maskownica, osłona karnisza karnisz led oświetleniowy sztukateria karniszowa Noel Marquet 11 cm