SIMPLE fire

Biokominki Simple Fire są bardzo ciekawą alternatywą, przeznaczoną dla wszystkich osób, które chciałyby wprowadzić do swoich wnętrz cieplejszą atmosferę, przy czym mieszkają w mieszkaniu, bądź w domu bez dostępu do przewodów kominowych albo po prostu chcą rozwiązania stwarzającego mniej problemów niż konwencjonalny kominek spalający drewno. Biok...

Biokominki Simple Fire są bardzo ciekawą alternatywą, przeznaczoną dla wszystkich osób, które chciałyby wprowadzić do swoich wnętrz cieplejszą atmosferę, przy czym mieszkają w mieszkaniu, bądź w domu bez dostępu do przewodów kominowych albo po prostu chcą rozwiązania stwarzającego mniej problemów niż konwencjonalny kominek spalający drewno. Biokominki Simple Fire swoją stylistyką nawiązują zresztą do tradycyjnych kominków – wykonane są ze stali pomalowanej proszkowo na czarny kolor. Mają prosty design, przez co doskonale wkomponowują się we wnętrza klasyczne i nowoczesne. Wykorzystują wysokiej jakości palniki zasilane paliwem na bazie alkoholu etylowego. Jest to świetne rozwiązanie – spalając się wytwarza piękny płomień, a przy tym nad wyraz wygodne i proste w obsłudze. Biokominki Simple Fire nie wymagają odprowadzania spalin, co ogranicza do minimum prace montażowe. Do ich bezpiecznego użytkowania wystarcza sprawna standardowa wentylacja, np. w postaci delikatnie uchylonego okna, zapewniającego dopływ świeżego powietrza. Biokominki Simple Fire występują w wielu wersjach – wolnostojących, wiszących i do zabudowy.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

 • Wiszące

  Wiszące biokominki Simple Fire są zasilane paliwem na bazie alkoholu. Rozwiązanie to jest ich podstawową zaletą. Podczas spalania gwarantuje to bardzo efektowny płomień. Jednocześnie nie powoduje emisji dymu, przykrych zapachów i szkodliwych substancji. Do bezpiecznego użytkowania nie ma potrzeby przyłączenia produktu do komina celem odprowadzania spalin. Dopływ świeżego powietrza zapewni standardowa wentylacja lub uchylone okno. Wiszące biokominki Simple Fire wykonane są ze stali pomalowanej proszkowo na kolor czarny. Wraz z prostym designem, nawiązującym do klasycznych kominków sprawia to, że doskonale nadają się do klasycznych i nowoczesnych wnętrz, pozwalając nadać im cieplejszego charakteru. Wiszące biokominki Simple Fire są więc świetny rozwiązaniem, gwarantującym bezproblemowość i bezpieczeństwo. Mogą być dodatkowo wyposażone w odporną na działanie wysokich temperatur szybę, która dodatkowo osłoni płomień. Wiszące biokominki Simple Fire są wyjątkowo proste w montażu – można je zawiesić w niemalże dowolnym miejscu.

 • Do zabudowy

  Biokominki do zabudowy Simple Fire są fantastycznym rozwiązaniem dla wielu różnorodnych projektów. Za sprawą prostego designu sprawdzą się nie tylko w nowocześnie urządzonych mieszkaniach, ale także we wnętrzach utrzymanych w bardziej klasycznym stylu. Ich obudowa wykonana jest ze stali pomalowanej proszkowo na kolor czarny, który gwarantuje uniwersalność. Biokominki do zabudowy Simple Fire dostępne są w wielu wariantach różniących się rozmiarem, kształtem, paleniskiem itp. Występują w wersjach standardowych lub narożnikowych. Ich montaż jest stosunkowo prosty – wystarczy wpuścić produkt w ścianę i wykończyć – wymagane będą jedynie nieskomplikowane prace wykończeniowe, bez żadnych specjalistów od kominów itp. Do sprawnego i bezpiecznego działania biokominki do zabudowy Simple Fire wymagają wyłącznie sprawnej wentylacji, np. w postaci uchylonego okna. Pozwolą wprowadzić do pomieszczenia cieplejszą, bardziej przytulną atmosferę. Biokominki do zabudowy Simple Fire pozwalają wypocząć przy tańczącym płomieniu jednocześnie nie odczuwając uciążliwości związanych z użytkowaniem klasycznych kominków spalających drewno.

 • Wolnostojące

  Biokominki Simple Fire wolnostojące są chyba najwygodniejszym rozwiązaniem dla osób pragnących cieszyć się płonącym paleniskiem w domach czy mieszkaniach. Dzięki wykorzystaniu paliwa na bazie etanolu nie wymaga się podłączenia do komina celem odprowadzania spalin. Jest tak, ponieważ nie ma emisji dymu czy szkodliwych substancji. Do bezpiecznego użytkowania biokominki Simple Fire wolnostojące wymagają zwykłej wentylacji, np. poprzez uchylenie okna. Oferowane są w ciekawych wariantach różniących się kształtem. Dzięki ich budowie można je niemalże dowolnie przenosić w zależności od potrzeb. Na życzenie klienta mogą być wyposażone w szybę osłaniającą płomień. Doskonale nadają się przede wszystkim do nowocześnie urządzonych wnętrz, okazjonalnie można ich także używać na zewnątrz, np. goszcząc znajomych na tarasie. Biokominki Simple Fire wolnostojące to wysokiej jakości produkty, które stanowią świetną alternatywę dla konwencjonalnych, spalających drewno kominków. Nie wymagają uciążliwej obsługi, częstego czyszczenia i innych czynności. Jest wiele powodów, dla których warto rozważyć biokominki Simple Fire wolnostojące. Podstawowym z nich jest możliwość relaksu przy prawdziwym płomieniu w każdych warunkach – prawdopodobnie nie ma osoby, która kiedyś nie marzyła o tym, by móc po ciężkim dniu wypoczywać w swoim domu lub mieszkaniu w przytulnych warunkach przy kominku.

  Wybierz produkty