Rattan Art

Rattan Art to zyskujący na popularności producent akcesoriów (głównie ogrodowych, tarasowych, czy ogółem – zewnętrznych) wykonanych z technorattanu, czyli plecionki wzorowanej na naturalnym rattanie, wykonanej jednak z bardziej odpornych na zróżnicowane warunki materiałów syntetycznych. Firma ta produkuje najróżniejsze elementy takie jak osłony ...
Rattan Art to zyskujący na popularności producent akcesoriów (głównie ogrodowych, tarasowych, czy ogółem – zewnętrznych) wykonanych z technorattanu, czyli plecionki wzorowanej na naturalnym rattanie, wykonanej jednak z bardziej odpornych na zróżnicowane warunki materiałów syntetycznych. Firma ta produkuje najróżniejsze elementy takie jak osłony balkonowe, które pozwolą osłonić się przed wzrokiem sąsiadów na gęsto zabudowanych, nowoczesnych osiedlach. Maty osłonowe Rattan Art nadadzą się oczywiście również jako element zasłaniający do płotów wykonanych np. z siatki metalowej z dużymi dziurami, która również nie zapewnia właścicielom odpowiedniej prywatności. Oprócz tego producent ten produkuje także fantastyczne modułowe ogrodzenia wykonane z paneli z technorattanu, które z powodzeniem mogą zastępować klasyczne rozwiązania w tym zakresie. Wreszcie, Rattan Art to także wszelkie potrzebne do montażu mat czy ogrodzeń akcesoria.
czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

  • Ogrodzenia i płoty
    Ogrodzenia i płoty Rattan Art wykonane są z technorattanu, czyli plecionego materiału wykonanego z tworzywa sztucznego, mającego imitować naturalny rattan. W przypadku produktów tego producenta wygląda on fantastycznie, a ponadto oferuje zdecydowanie lepsze właściwości użytkowe od swojego naturalnego odpowiednika. Jest odporny na promieniowanie ultrafioletowe, deszcz, mrozy, upały i inne warunki. Nie blaknie, nie traci swoich cech, dzięki okres użytkowania wykonanych z niego produktów jest bardzo długi. Ogrodzenia i płoty Rattan Art oparte są przy tym na słupkach z lekkiego stopu, który gwarantuje stabilność i wytrzymałość. Producent ten przygotował ponadto wiele różnych rozmiarów paneli, pozwalając tworzyć płoty lub ogrodzenia o różnej szerokości czy wysokości. Posiada on w ofercie także panele łącznikowe pomiędzy różniącymi się elementami. Ogrodzenia i płoty Rattan Art są więc świetnym sposobem na wydzielanie przestrzeni w ogrodzie czy też oddzielenie się od sąsiadów. Doskonale pasują do klimatu każdego ogrodu – prezentują się bardzo ciekawie a przy tym nowocześnie.
  • Osłony balkonowe/płoty

    Osłony balkonowe Rattan Art to wysokiej jakości akcesoria przeznaczone do montażu na balkonach, loggiach i nie tylko (nadają się również do wykorzystania np. w przypadku płotów z siatki metalowej). Pozwolą one zapewnić wyższy poziom prywatności, ukrywając użytkowników przed sąsiadami, co jest szczególnie istotne w przypadku nowego budownictwa, gdzie budynki wielorodzinne są bardzo gęsto ulokowane na danej działce. Osłony balkonowe Rattan Art to także ochrona przed słońcem. Gęsty splot zatrzymuje promieniowanie słoneczne, pozwalając schronić się w cieniu przed lejącym się z nieba żarem. Produkty wykonane są z technorattanu, czyli materiału doskonale imitującego naturalny rattan, jednak wykonanego z materiałów syntetycznych. Dzięki temu osłony balkonowe Rattan Art są bardziej odporne na promieniowanie UV (nie blakną), a także na najróżniejsze uszkodzenia (w tym mechaniczne) wynikające z normalnej eksploatacji.

    Wybierz produkty