Panele 3D tapicerowane

Panele 3D tapicerowane to trend stylistyczny, który zdecydowanie zwyżkuje w ostatnim czasie i cieszy się coraz wyższą popularnością. Oferowane w najróżniejszych geometrycznych kształtach panele pozwalają tworzyć na ścianach niesamowite, niepowtarzalne kompozycje nadające pomieszczeniu zdecydowanie ciekawszego, często przytulniejszego i weselszeg...
Panele 3D tapicerowane to trend stylistyczny, który zdecydowanie zwyżkuje w ostatnim czasie i cieszy się coraz wyższą popularnością. Oferowane w najróżniejszych geometrycznych kształtach panele pozwalają tworzyć na ścianach niesamowite, niepowtarzalne kompozycje nadające pomieszczeniu zdecydowanie ciekawszego, często przytulniejszego i weselszego charakteru. Panele 3D tapicerowane produkowane są m.in. przez firmę Dappi, która cieszy się wśród klientów bardzo dobrymi opiniami. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo panele w kształcie trójkątów, prostokątów, kwadratów, kół, sześciokątów i innych. Są one przy tym dostępne w najróżniejszych wariantach, różniących się zastosowaną tkaniną tapicerską. Panele 3D tapicerowane mogą mieć więc najróżniejsze wzory, kolory, fakturę. Najczęstszym ich zastosowaniem jest wykańczanie ścian w sypialni, za łóżkiem lub obok niego, celem stworzenia wygodnego i miękkiego zagłówka, choć oczywiście nie kończy się na tym spektrum potencjalnych aplikacji tego fantastycznego produktu. Panele 3D tapicerowane równie dobrze nadadzą się np. do ozdobnego wykończenia ściany dowolnych pomieszczeń.
czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

  • Panele Tapicerowane Dappi

    Panele tapicerowane Dappi to wyjątkowy element stylistyczny, który sprawdzi się w każdym rodzaju wnętrz, zarówno w tych urządzonych nowocześnie jak i klasycznie. Dzięki zastosowaniu miękkiej pianki są one bardzo komfortowe i doskonale nadają się np. do sypialni – są bardzo dobrym rozwiązaniem do budowy zagłówków łóżka. Panele tapicerowane Dappi występują przy tym w różnych geometrycznych kształtach. Są to m.in. kwadraty, prostokąty, romby, trójkąty czy sześciokąty. Dzięki temu tworzą one na ścianie niesamowity, trójwymiarowy efekt. Są one dodatkowo oferowane w różnych wariantach wykończenia, różniących się zastosowanym materiałem tapicerskim a także kolorami, co stwarza dodatkowe możliwości aranżacyjne – przy pomocy paneli Dappi można ozdobić ściany w sposób unikalny, jedyny w swoim rodzaju. Panele tapicerowane Dappi są więc świetnym wyborem dla osób poszukujących stylowych rozwiązań dekoracyjnych. Są łatwe w czyszczeniu oraz montażu.

    Wybierz produkty