Nesling

Nesling to renomowany producent akcesoriów ogrodowych. Żagle ogrodowe i pergole Nesling charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, dzięki czemu zyskały uznanie klientów. Również inne produkty tej firmy cieszą się bardzo dobrą opinią, a wśród nich m.in. rolety (rzymskie poziome oraz pionowe), osłony balkonowe a także cała gama akcesorió...
Nesling to renomowany producent akcesoriów ogrodowych. Żagle ogrodowe i pergole Nesling charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, dzięki czemu zyskały uznanie klientów. Również inne produkty tej firmy cieszą się bardzo dobrą opinią, a wśród nich m.in. rolety (rzymskie poziome oraz pionowe), osłony balkonowe a także cała gama akcesoriów ułatwiających montaż najróżniejszych konstrukcji. Żagle ogrodowe i pergole Nesling są wyśmienitym wyborem dla osób, które chcą w ciekawy sposób zaaranżować przestrzeń w swoim ogrodzie. Umożliwiają łatwe i szybkie zaprojektowanie powierzchni do wypoczynku na świeżym powietrzu niezależnie od warunków pogodowych. Żagle ogrodowe i pergole Nesling, a także inne produkty tego renomowanego producenta będą więc świetnym wyborem dla osób kreatywnych, chcących mieć ogród czy taras o naprawdę nowoczesnym i indywidualnym charakterze.
czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

 • Żagle przeciwsłoneczne
  Żagle ogrodowe przeciwsłoneczne Nesling to produkty stworzone przez renomowanego producenta, który gwarantuje najwyższą jakość wykonania. Posiadają one doskonałe właściwości użytkowe, a przy tym prezentują się wyjątkowo estetycznie. Oferowane są w różnych kształtach – trójkątnych oraz kwadratowych. Bardzo łatwo się je rozkłada i składa – mocowane są np. przy pomocy karabińczyków. Żagle ogrodowe przeciwsłoneczne Nesling występują przy tym w różnych rozmiarach i kolorach, co pozwala dobrać element idealny do potrzeb konkretnej aranżacji tarasu lub ogrodu. Wykonane są z syntetycznej tkaniny o wysokiej gramaturze, dzięki czemu są odporne na pleśń i zabrudzenia (materiał można bardzo łatwo umyć. Żagle ogrodowe przeciwsłoneczne doskonale chronią przed promieniowaniem słonecznym, zapewniając użytkownikom możliwość schronienia się w cieniu, a przy tym prezentują się bardzo stylowo, nowocześnie i elegancko, zapewniając całości nietuzinkowy charakter.
 • Żagle wodoodporne przeciwsłoneczne

  Żagle ogrodowe przeciwsłoneczne wodoodporne Nesling to produkty najwyższej jakości mające stanowić alternatywę dla klasycznego zadaszenia. Bardzo stylowe żagle wykonane z syntetycznej tkaniny o bardzo wysokiej gramaturze oferowane są w kolorach białym oraz szarym, które idealnie pasują do nowoczesnych aranżacji ogrodu bądź tarasu. Żagle ogrodowe przeciwsłoneczne wodoodporne Nesling występują w różnych rozmiarach i kształtach. Producent przygotował wersje trójkątne jak i kwadratowe. Doskonale chronią one zarówno przed promieniowaniem ultrafioletowym jak i przed deszczem. W zależności od pogody zapewniają schronienie w cieniu przed palącym słońcem, czy też umożliwiają wypoczynek nawet przy delikatnej mżawce lub deszczu. Żagle ogrodowe wodoodporne Nesling będą więc doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które chciałyby w swoim ogrodzie wygospodarować przestrzeń do odpoczynku, a jednocześnie osiągnąć niepowtarzalny, bardzo elegancki efekt wizualny.

 • Rolety rzymskie
  Rolety rzymskie Nesling zostały zaprojektowane z myślą o zastosowaniu przy pergolach ogrodowych. Doskonale się w tym sprawdzają, gdyż wykonane są z wysokiej jakości syntetycznych materiałów cechujących się wysoką gramaturą. Świetnie chronią przed słońcem i promieniowaniem ultrafioletowym pozwalając schować się w cieniu i odpocząć w komfortowych warunkach. Harmonijkowa budowa, jaką cechują się rolety rzymskie Nesling sprawia, że można je bardzo łatwo rozwinąć jak i zwinąć, płynnie regulując dostęp światła w zależności od potrzeb w konkretnym momencie. Producent przygotował warianty różniące się zarówno rozmiarem jak i kolorystyką, dzięki czemu mogą Państwo wybrać produkt właściwy do danej konstrukcji i pasujący do konkretnego projektu. Rolety rzymskie Nesling są więc świetnym rozwiązaniem, zapewniającym doskonałe właściwości użytkowe a przy tym oferujące elastyczność w zakresie stylistyki.
 • Pergole wolnostojące
  Pergole wolnostojące Nesling wykonane są z litych kawałków naturalnego drewna, co zapewnia całej konstrukcji wymaganą stabilność. Drewno wykańczane jest zgodnie z wyborem klienta jednym z kilku dostępnych w ofercie producenta lakierów lub też dostarczane w wariancie surowym, który klient musi zabezpieczyć we własnym zakresie wybranymi przez siebie metodami. Pergole wolnostojące Nesling to świetne rozwiązanie pozwalające stworzyć w ogrodzie przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu. W połączeniu z zadaszeniem (Nesling oferuje w tym celu żagle lub rolety) zapewnia zacienioną powierzchnię, na której można umieścić np. meble ogrodowe pozwalające usiąść i poczytać książkę czy też napić się kawy bądź herbaty w bardzo komfortowych warunkach. Pergole wolnostojące Nesling – ich konstrukcja i sposób montażu sprawiają, że jest to rozwiązanie bardzo trwałe i bezpieczne.
 • Pergole przyścienne
  Pergole przyścienne Nesling są fantastycznym rozwiązaniem w sytuacji, gdy dotychczasowy taras okazał się za mały, lub też w ogóle nie został on uwzględniony w pierwotnym projekcie. Konstrukcja pozwala na przyklejenie pergoli do ściany budynku, dzięki czemu zlewa się ona z jego bryłą, stanowiąc spójną pod kątem architektonicznym całość. Dzięki wykonaniu z litych elementów drewnianych zapewnia przy tym odpowiednią stabilność konstrukcji. Pergole przyścienne Nesling są przystosowane do montażu zadaszenia, np. w postaci rolet rzymskich (również oferowanych przez tego producenta), a także rolet pionowych, które pozwolą osłonić ściany pergoli i ochronić użytkowników przed wiatrem czy zacinającym słońcem. Pergole przyścienne Nesling występują w różnych rozmiarach. Klient ma do wyboru wersję wykonaną z drewna lakierowanego (dostępne kilka wariantów kolorystycznych) oraz surowego, które należy zabezpieczyć we własnym zakresie przy pomocy wybranych przez siebie środków.
 • Osłony balkonowe
  Osłony balkonowe Nesling to wysokiej jakości produkty przeznaczone głównie dla osób mieszkających w nowoczesnych osiedlach wielorodzinnych, gdzie zabudowa jest bardzo gęsta, a balkony zlokalizowane blisko siebie, przez co może im brakować prywatności. Ten renomowany producent przygotował m.in. parawan, który pozwoli zasłonić balkon przed sąsiadami. Jest on wykonany z tkaniny poliestrowej o wysokiej gramaturze i oferowany w kilku eleganckich wariantach kolorystycznych, dzięki czemu spełnia funkcje nie tylko praktyczne, ale też estetyczne. Osłony balkonowe Nesling zapewniają przy tym doskonałą ochronę przed słońcem i pochodzącym od niego promieniowaniem UV, dzięki czemu warunki do wypoczynku na balkonie są komfortowe nawet latem w okresie wzmożonych upałów. Wreszcie, osłony balkonowe Nesling to również specjalne ramy przeznaczone do montażu markiz, które będą mogły stanowić eleganckie, stylowe i bardzo funkcjonalne zadaszenie balkonu, pozwalając jeszcze lepiej ukryć się przed palącym słońcem, czy też chroniące przed delikatnym deszczem.

  Wybierz produkty