Rolety na pergole

Rolety na pergole ogrodowe są bardzo praktycznym rozwiązaniem, gdyż zapewniają zarówno ochronę przed słońcem i promieniowaniem ultrafioletowym, a także przed wiatrem. Renomowani producenci tacy jak Nesling oferują różne rodzaje rolet – zarówno poziome, przeznaczone do zastosowania na dachu pergoli, stanowiąc substytut tradycyjnego zadaszenia. Ro...
Rolety na pergole ogrodowe są bardzo praktycznym rozwiązaniem, gdyż zapewniają zarówno ochronę przed słońcem i promieniowaniem ultrafioletowym, a także przed wiatrem. Renomowani producenci tacy jak Nesling oferują różne rodzaje rolet – zarówno poziome, przeznaczone do zastosowania na dachu pergoli, stanowiąc substytut tradycyjnego zadaszenia. Rolety rzymskie łatwo się rozwija i zwija, co umożliwia regulację dostępu światła. Rolety na pergole ogrodowe występują również w wersji pionowej, tj. przeznaczonej na ściany pergoli. Dzięki nim mogą Państwo schronić się przed wiatrem, a także schować przed wschodzącym lub zachodzącym słońcem znajdującym się nisko nad horyzontem. Rolety na pergole ogrodowe oferowane są w wielu wariantach rozmiarowych i kolorystycznych, co pozwala dobrać produkt odpowiedni do stylistyki danej aranżacji ogrodowej lub tarasowej. Wysokiej jakości osłony są łatwe do utrzymania w czystości, gdyż wykonano je z odpornych materiałów syntetycznych.
czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

 • Rolety pionowe
  Rolety pionowe na pergole stanowią uzupełnienie oferty renomowanych firm produkujących tego typu akcesoria ogrodowe, takich jak m.in. Nesling. Będą doskonałym rozwiązaniem dla osób, które przy pomocy pergoli chciałyby stworzyć wygodną i funkcjonalną przestrzeń przeznaczoną do wypoczynku na świeżym powietrzu. Rolety pionowe na pergole osłonią jej ściany, stanowiąc skuteczną zaporę chroniącą przed wiatrem, zacinającym deszczem czy też słońcem znajdującym się nisko nad horyzontem. Wykonywane są z tkaniny syntetycznej o wysokiej gramaturze, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe, doskonale chronią przed promieniowaniem ultrafioletowym i, co równie ważne, można je łatwo utrzymać w czystości, np. przy pomocy myjki ciśnieniowej o niskiej mocy. Rolety pionowe na pergole występują w różnych wariantach kolorystycznych, mają też zróżnicowane wymiary pozwalające dopasować je do konkretnej konstrukcji.
 • Pokrowce do rolet poziomych

  Rolety na pergole są fenomenalnym rozwiązaniem – pozwalają osłonić drewnianą konstrukcję przed deszczem, wiatrem, a także schronić się przed słońcem w najgorętsze dni roku. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo bardzo szeroki katalog najróżniejszych rolet – zarówno pionowych jak i poziomych, które pozwolą odpowiednio doposażyć pergolę. Rolety na pergole warto jednak zabezpieczać w okresach, kiedy nie będzie się z nich korzystać. Będzie to skutkowało dłuższą żywotnością rolety. Świetnym rozwiązaniem są pokrowce do rolet, które osłonią je przed wodą i słońcem, dzięki czemu rolety nie będą zachodziły pleśnią, plamami. Nie będą też blaknąć. Wykonane są z przepuszczalnego materiału. Są dostosowane tak, aby objąć rolety na pergole w konkretnym rozmiarze. Ich zakładanie jest banalnie proste i trwa dosłownie chwilę. Po rozpoczęciu kolejnego sezonu ogrodowego rolety na pergole poziome równie łatwo się zdejmuje, dzięki czemu momentalnie można na nowo cieszyć się pełną funkcjonalnością swojej pergoli. Jak więc widać, warto zainteresować się odpowiednimi akcesoriami, które zdecydowanie zwiększają wygodę i funkcjonalność pergoli ogrodowej. Pokrowce na rolety są jednym z tych produktów, które naprawdę powinno się zakupić.

 • Rolety poziome rzymskie
  Rolety poziome rzymskie na pergole to doskonały wybór dla osób, które aranżują przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu. Tego typu rolety doskonale sprawdzą się jako zadaszenie pergoli, stanowiąc świetną alternatywę dla innych rozwiązań, w szczególności pod kątem estetyki jak i funkcjonalności. Rolety poziome rzymskie na pergole wykonane są z materiału syntetycznego o wysokiej gramaturze, który zapewnia im świetną wytrzymałość oraz umożliwia łatwe utrzymanie ich w czystości. Harmonijkowa budowa umożliwia łatwe rozkładanie i składanie, dzięki czemu można bezproblemowo regulować ilość docierającego do wypoczywających użytkowników światła. Po zasłonięciu doskonale chronią przed promieniowaniem ultrafioletowym. Rolety poziome rzymskie na pergole firm takich jak Nesling dostępne są w różnych wymiarach i kolorach, co pozwala klientom dobrać produkt odpowiedni do ich potrzeb i wymagań.

  Wybierz produkty