Tynki i farby dekoracyjne

Tynki dekoracyjne to bardzo ciekawe rozwiązanie stylistyczne. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele najróżniejszych produktów, które pozwolą uzyskać powierzchnie o niesamowitym wyglądzie, fantastycznie urozmaicające dekorowane wnętrza. Przygotowaliśmy katalog tynków dekoracyjnych renomowanych producentów, którzy gwarantują najwyższą jako...

Tynki dekoracyjne to bardzo ciekawe rozwiązanie stylistyczne. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele najróżniejszych produktów, które pozwolą uzyskać powierzchnie o niesamowitym wyglądzie, fantastycznie urozmaicające dekorowane wnętrza. Przygotowaliśmy katalog tynków dekoracyjnych renomowanych producentów, którzy gwarantują najwyższą jakość i fenomenalne, estetyczne efekty końcowe. Tynki dekoracyjne firm takich jak Luxmal czy Novacolor są bardzo cenione na rynku zarówno wśród inwestorów, architektów jak i wykonawców z uwagi na przyjazną aplikację i dostępne warianty. Tynki metaliczne umożliwiają uzyskanie powierzchni z delikatnym, charakterystycznym połyskiem. Tynki betonowe doskonale wpisują się we współczesne trendy związane z betonem architektonicznym. Tynki trawertynowe natomiast doskonale imitują naturalny kamień, nadając wnętrzom bardzo luksusowego charakteru. Tynki dekoracyjne to również tynki cienkowarstwowe czy natryskowe, pozwalające uzyskiwać naprawdę różnorodne efekty. W kategorii tej znajdą Państwo również wszelkiego rodzaju produkty pomocnicze takie jak grunty, impregnaty, czy gotowe komplety.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

 • Tynki Luxmal

  Tynki dekoracyjne Luxmal to grupa wysokiej jakości produktów stworzona dla osób, które chciałyby uzyskać we wnętrzach swoich domów niepowtarzalne efekty wizualne. W ofercie tego renomowanego producenta znajdują się najróżniejsze propozycje, które pozwalają osiągnąć zróżnicowane struktury. Firma przygotowała oczywiście również produkty pomocnicze i akcesoria niezbędne do prawidłowego nakładania konkretnych tynków. Wśród nich znajdują się m.in. różne grunty, przecierki, impregnaty. Tynki dekoracyjne Luxmal mogą na ścianie dawać efekt naturalnego kamienia (tynki trawertynowe), betonu architektonicznego, metaliczny czy inny. Nadają się też do tworzenia niepowtarzalnych struktur metodą odciskania itp. Są fenomenalnym wyborem dla osób, które chciałyby nadać pomieszczeniom niepowtarzalnego, bardzo eleganckiego charakteru. Tynki dekoracyjne Luxmal są ponadto łatwe w nakładaniu, wytrzymałe, odporne na zmywanie (w przypadku niektórych produktów po zabezpieczeniu przecierką czy impregnatem).

 • Tynki betonowe

  Tynki betonowe to fenomenalne rozwiązanie dla osób, które zakochały się w bardzo modnym współcześnie betonie architektonicznym. Zazwyczaj stosuje się płyty, które jednak są kosztowne i ciężkie, w związku z czym nie można ich montować na dowolnie wybranej ścianie (problem powstaje głównie w przypadku ścian z płyt kartonowo-gipsowych). Doskonałym rozwiązaniem będą właśnie tynki betonowe renomowanych producentów (Luxmal, Novacolor). W ofercie Efekciarnia.pl znajdą Państwo najróżniejsze tynki tego rodzaju pozwalające uzyskać na ścianie efekty zróżnicowane pod kątem koloru czy struktury. Na powierzchniach wykończonych takim tynkiem można też uzyskać przy pomocy odpowiednich technik fakturę, która będzie doskonale imitować klasycznie stosowane płyty betonowe. Warstwa jaką tworzą tynki betonowe jest też wytrzymała i odporna na najróżniejsze uszkodzenia, a także na wilgoć, będą więc one świetnym wyborem do każdego nowocześnie zaprojektowanego wnętrza.

 • Tynki trawertyn

  Tynk trawertyn to doskonały wybór dla osób, które uwielbiają wygląd naturalnego kamienia. Pokrycie nim ścian często jednak nie wchodzi w grę z przyczyn ekonomicznych (płyty kamienne są stosunkowo kosztowne) oraz praktycznych (płyty te są ciężkie, wymagają odpowiednio przygotowanych ścian). Tynk wapienno-polimerowy imitujący ich wygląd będzie świetnym rozwiązaniem, pozwalającym pokryć większe powierzchnie wewnątrz mieszkania bądź domów przy zachowaniu niewielkiego kosztu prac oraz przy zachowaniu świetnego efektu końcowego. Tynk trawertyn umożliwia oddychanie ścian, a przy tym jest odporny na działanie wody lub wilgoci. Jego producentem jest renomowana firma Luxmal, co gwarantuje najwyższą jakość tynku. Oferowany jest w dwóch wariantach – Classic oraz Extra. Występuje też w dwóch wielkościach opakowań – 7,5 kg oraz 15 kg. Tynk trawertyn można zakupić także w gotowych kompletach zawierających nie tylko sam tynk dekoracyjny ale także inne potrzebne do jego aplikacji produkty takie jak grunt oraz impregnat.

 • Tynki cienkowarstwowe

  Tynki cienkowarstwowe są fenomenalnym sposobem na eleganckie wykończenie powierzchni ścian. Szeroki katalog dostępnych efektów pozwala uruchomić wyobraźnię i zaprojektować naprawdę niepowtarzalne aranżacje. Doskonałe produkty renomowanych producentów takich jak firma Luxmal zapewniają osiągnięcie bardzo estetycznych efektów. Tynki cienkowarstwowe mogą dawać najróżniejsze efekty. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo m.in. tynki metaliczne, które dają charakterystyczną powierzchnię, zmieniając swój wygląd w zależności od kierunku nakładania. Istnieją również najróżniejsze tynki stworzone do tego, aby tworzyć z ich pomocą wzory czy struktury dekoracyjne. One również otwierają przed projektantem olbrzymie możliwości. Tynki cienkowarstwowe są wytrzymałe, a po odpowiednim zabezpieczeniu nadają się do zmywania, dzięki czemu są bardzo funkcjonalne i sprawdzą się w różnych wnętrzach.

 • Tynki natryskowe

  Tynki natryskowe to świetny sposób na wykańczanie powierzchni wewnątrz domu. Dzięki ich zastosowaniu ściana prezentuje się nietuzinkowo, a przy tym wykazuje świetnie właściwości użytkowe. Nakładany metodą natryskową tynk pozwala uzyskać równomierną powierzchnię o dużej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Tynki natryskowe renomowanych firm takich jak Luxmal będą świetnym wyborem do każdego wnętrza. Są odporne na wilgoć, umożliwiają zmywanie powierzchni, dzięki czemu doskonale nadają się do pomieszczeń o różnych zastosowaniach. Tynki natryskowe można też bardzo łatwo zabarwić na w zasadzie dowolnie wybrany kolor, co umożliwia dobranie go dokładnie do potrzeb konkretnej aranżacji. Podsumowując, tynki natryskowe będą świetnym wyborem dla osób, które chciałyby uzyskać na ścianach eleganckie wykończenie, które będzie jednocześnie odporne i umożliwi utrzymanie czystości poprzez mycie.

  Wybierz produkty