Tynki Betonowe Luxmal

Tynk dekoracyjny betonowy Luxmal jest fantastyczną propozycją dla osób, które zakochały się w bardzo modnym współcześnie betonie architektonicznym, a z pewnych względów (czy to ekonomicznych czy praktycznych) nie decydują się na zakup gotowych pływ. Beton architektoniczny w formie tynku jest tańszy w przeliczeniu na metr kwadratowy, co pozwala o...

Tynk dekoracyjny betonowy Luxmal jest fantastyczną propozycją dla osób, które zakochały się w bardzo modnym współcześnie betonie architektonicznym, a z pewnych względów (czy to ekonomicznych czy praktycznych) nie decydują się na zakup gotowych pływ. Beton architektoniczny w formie tynku jest tańszy w przeliczeniu na metr kwadratowy, co pozwala ograniczyć koszty urządzenia domu lub mieszkania. Rozwiązanie to jest też zdecydowanie łatwiejsze w realizacji. Nadaje się także tam, gdzie zastosowanie płyt jest wykluczone z uwagi na to, że ściany nie są dostatecznie wytrzymałe (np. wykonane są z płyt kartonowo-gipsowych). Tynk dekoracyjny betonowy Luxmal to wysokiej jakości produkt, który otwiera bardzo szerokie możliwości aranżacyjne. Można stworzyć przy jego pomocy jednolitą powłokę, można też ozdobić powierzchnię w taki sposób, aby imitowała płyty betonowe. Można też popuścić wodzę fantazji i ozdobić go dowolnie wybranymi wzorami, fakturami czy strukturami. Tynk dekoracyjny betonowy Luxmal oferowany jest w różnych wielkościach. Producent przygotował też specjalne zestawy, zawierające wszystkie niezbędne elementy takie jak grunty itp.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

  • Komplety Tynków Luxmal Betonowe

    Tynk dekoracyjny beton komplet Luxmal to gotowy zestaw przeznaczony do ozdobienia ściany charakterystyczną strukturą przypominającą surowy beton. Produkt ten doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy. Beton architektoniczny jest obecnie na czasie, gdyż pozwala tworzyć wnętrza w luksusowym loftowym klimacie. Występuje on zarówno w formie płyt jak i tynków. Każda z tych form ma swoje zalety. Tynk dekoracyjny beton komplet Luxmal posiada tę przewagę, że jest łatwy w aplikacji, a także kreuje bardzo szerokie możliwości. Zawiera wszystkie elementy niezbędne do prawidłowego wykonania dekoracji, począwszy od gruntu z elementami kwarcu zwiększającymi przyczepność, przez tynk właściwy aż po przecierkę stanowiącą warstwę impregnującą. Tynk dekoracyjny beton komplet Luxmal występuje w dwóch wariantach – w wersji na 5m2 oraz na 10m2. W komplecie znajduje się odpowiednia ilość każdego z wspomnianych wcześniej produktów, pozwalająca wykonać dekorację na określonej powierzchnię.

  • Tynki Betonowe Luxmal

    Tynki betonowe Luxmal oferowane są w dwóch pojemnościach – 11 i 22 kg. Doskonale sprawdzi się w nowocześnie urządzanych wnętrzach. Stanowi świetną alternatywę dla płyt wykonanych z betonu architektonicznego. Jest od nich tańszy. Nie jest też tak ciężki jak płyty betonowe, co pozwala zastosować go np. na ścianach działowych wykonanych w technologii suchej zabudowy. Tynki betonowe Luxmal oferują bardzo szerokie spektrum możliwości aranżacyjnych. Z ich pomocą można udekorować powierzchnię ściany gładką powłoką imitującą klasyczny beton, można też położyć go w taki sposób, aby imitował płyty z betonu. Powierzchnię tynku można również urozmaicać przy wykorzystaniu innych technik, osiągając bardzo zróżnicowane efekty końcowe. Tynki betonowe Luxmal są więc idealnym wyborem dla osób, które zakochały się we współczesnym designie wykorzystującym surowość betonu, gdyż nie tylko pozwala osiągnąć świetny wygląd, ale też posiada wiele innych zalet takich jak cena w przeliczeniu na m2.

    Wybierz produkty