Podkategorie

 • Umywalki

  Umywalki betonowe to produkt doskonale wpisujący się w nowoczesne trendy w zakresie wystroju wnętrz. Bardzo modny współcześnie beton architektoniczny szturmem wdziera się do prac najznamienitszych architektów, doskonale łącząc się z innymi nowoczesnymi materiałami, wprowadzając do pomieszczenia ciekawy, nieco surowy, industrialny wygląd. Umywalki betonowe nie tylko świetnie sprawdzają się w tym stylu. Materiał, z którego je wykonano sprawia, że są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu świetnie znoszą trudy nawet intensywnej eksploatacji. Bez wątpienia jest to dekoracja przeznaczona dla zwolenników współcześnie modnego stylu o mocno określonym w tym kierunku guście. Umywalki betonowe firmy Morgan & Moller to jednak nie tylko bardzo ciekawy od strony estetycznie projekt. To też najwyższa jakość wykonania, pozycjonująca te produkty w grupie najbardziej luksusowych, przeznaczonych dla najbardziej wymagających klientów. Te dwie cechy w połączeniu sprawiły, że umywalki betonowe zdobywają coraz szersze grono zadowolonych użytkowników.

 • Ochraniacze na materac

  Ochraniacze wodoodporne na materac to bardzo funkcjonalne akcesorium. Wykonane są z materiału, który zapobiega wnikaniu wilgoci oraz wszelkich zanieczyszczeń wewnątrz materaca, a co za tym idzie zabrudzeniu jego wkładu w postaci pianek bądź sprężyn, przekładając się na dłuższy okres użytkowania materaca. Ochraniacze wodoodporne na materac oferowane są w wielu wariantach, różniących się zarówno długością, szerokością jak i zastosowanymi do ozdoby wzorami. Producent przygotował ochraniacze m.in. z motywem z bajki „Kubuś Puchatek”, dzięki czemu doskonale nadają się one do łóżek dziecięcych. Tkanina, z której je wykonano jest bezpieczna dla dzieci, co potwierdzają stosowne certyfikaty uzyskane przez producenta. Ochraniacze wodoodporne mają wszytą gumkę, dzięki której doskonale trzymają się na materacu. Można ich używać także jako wygodnych i praktycznych prześcieradeł.

 • Dywany i chodniki

  Nasz sklep oferując kompleksowe rozwiązania dla każdego wnętrza, posiada w swym katalogu także nowoczesne dywany i chodniki. Zapewniamy szeroki wybór wzorów i kolorów, dzięki czemu mogą Państwo wybrać dywan idealny do projektu konkretnego wnętrza. Są to elementy, które pozwalają nadać wnętrzu indywidualnego charakteru, są detalem decydującym o końcowym charakterze danego pomieszczenia. Tak jak w przypadku innych kategorii produktów, zdecydowaliśmy się udostępnić Państwu chodniki i dywany najwyższej jakości, gdyż satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza. Nasze chodniki dywanowe świetnie sprawdzają się w korytarzach, salonach, pomieszczeniach biurowych i innych wnętrzach o dużym natężeniu ruchu, które wymagają wykładzin o zdecydowanie podwyższonej odporności na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Dywany znajdujące się w naszej ofercie z kolei będą doskonale pasować do salonów, sypialni, pokojów osób dorosłych, nastolatków, dzieci, również gwarantując wysoką wytrzymałość na wszelkie czynniki wynikające z nawet bardzo intensywnego użytkowania danego pomieszczenia.

  Wybierz produkty