Concraft Płyty Ścienne Betonowe

Beton architektoniczny Concraft to szeroka oferta zarówno płaskich paneli jak i elementów o trójwymiarowej strukturze. Charakteryzują się bardzo nowoczesnym wyglądem, będącym zasługą wykorzystania bardzo modnego obecnie materiału jakim jest beton. Porowata struktura i szorstka powierzchnia oraz charakterystyczne odcienie szarości sprawiają, że b...

Beton architektoniczny Concraft to szeroka oferta zarówno płaskich paneli jak i elementów o trójwymiarowej strukturze. Charakteryzują się bardzo nowoczesnym wyglądem, będącym zasługą wykorzystania bardzo modnego obecnie materiału jakim jest beton. Porowata struktura i szorstka powierzchnia oraz charakterystyczne odcienie szarości sprawiają, że beton architektoniczny Concraft nadaje pomieszczeniu niepowtarzalnego, nowoczesnego charakteru. Doskonale sprawdzi się we współczesnych loftach. Wprowadzają ciekawy, industrialny klimat. Beton architektoniczny Concraft występuje w wariancie standardowym oraz wzmocnionym. Dostępny jest też w różnych rozmiarach. Nadaje się do zastosowania w pomieszczeniach o zróżnicowanym przeznaczeniu. Cechuje się też najwyższą jakością zarówno zastosowania jak i wykorzystywanych materiałów. Beton architektoniczny Concraft jest więc idealnym rozwiązaniem dla miłośników obecnie panujących architektonicznych trendów.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

  • Płyty betonowe Concraft

    Płyty betonowe ścienne Concraft to ciekawe rozwiązanie dla nowoczesnych wnętrz. Doskonale nadaje się do wykończenia ścian pomieszczeń takich jak kuchnie, łazienki czy salony. Producent oferuje różne rozmiary płyt. Ponadto, są one dostępne w czterech wariantach kolorystycznych naturalnych dla betonu, dzięki czemu istnieje duże spektrum możliwości w zakresie projektu pomieszczenia. Płyty betonowe ścienne Concraft doskonale wpisuje się we współczesne trendy. Beton architektoniczny to od lat jedno z najmodniejszych rozwiązań, powszechnie stosowane przez architektów wnętrz celem nadania pomieszczeniu ciekawego, nieco industrialnego klimatu. Produkty z tej kategorii idealnie nadają się do łączenia z elementami wykonanymi ze szkła, metalu, aluminium, tworząc spójną, wyróżniającą się całość. Co ważne, płyty betonowe ścienne Concraft, dzięki zredukowanej grubości, przy dobrej wytrzymałości charakteryzują się obniżoną wagą, co znacznie ułatwia, przyspiesza i usprawnia ich montaż. Ciekawym potencjalnym zastosowaniem produktów jest dekorowanie elewacji. Płyty betonowe ścienne Concraft są bowiem odporne na działanie warunków atmosferycznych.

  • Płyty Betonowe 3D Concraft

    Płyty betonowe dekoracyjne 3D Concraft pozwalają świetnie urozmaicić nowoczesne wnętrza. Beton architektoniczny jest obecnie bardzo często wykorzystywanym materiałem. Jest tak, gdyż doskonale sprawdza się we współcześnie urządzonych pomieszczeniach, idealnie łącząc się z elementami wykonanymi ze szkła czy aluminium. Również jego kolorystyka wpisuje się w obecnie obowiązujące trendy. Warto jednak przełamać monotonię wnętrza odpowiednimi, dopasowanymi do jego charakteru dodatkami. W przypadku wnętrz nowoczesnych, idealnym rozwiązaniem będą płyty dekoracyjne 3D Concraft. Są one oferowane w różnych geometrycznych wzorach. Dostępne są w czterech wariantach kolorystycznych - biel, szarości i antracyt. Pozwalają stworzyć na dekorowanych ścianach niepowtarzalne kompozycje o trójwymiarowej głębi, które doskonale urozmaicą pomieszczenie. Wykorzystanie w projekcie elementów takich jak płyty betonowe dekoracyjne 3D Concraft pozwoli na nadanie wnętrzu indywidualnego, zdecydowanie ciekawszego charakteru.

    Wybierz produkty