Filtry

Włączone filtry:
  Wilgocioodporność
  Miejsce na LED

  Sztukateria Orac Decor

  Sztukateria wewnętrzna Orac Decor powstała w odpowiedzi na rodzące się potrzeby, kiedy stało się jasne, że tradycyjne rozwiązania to za mało. Wtedy też dokonała się pewnego rodzaju rewolucja w świecie asortymentu do aranżacji wnętrz, która polegała na zastąpieniu dotychczasowych materiałów tworzywem sztucznym. Sztukateria wewnętrzna Orac, w cało...

  Sztukateria wewnętrzna Orac Decor powstała w odpowiedzi na rodzące się potrzeby, kiedy stało się jasne, że tradycyjne rozwiązania to za mało. Wtedy też dokonała się pewnego rodzaju rewolucja w świecie asortymentu do aranżacji wnętrz, która polegała na zastąpieniu dotychczasowych materiałów tworzywem sztucznym. Sztukateria wewnętrzna Orac, w całości wykonana jest z polimerów, czyli wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Dzięki temu, wszystkie elementy dekoracyjne tego producenta są wyjątkowo odporne na rozmaite uszkodzenia mechaniczne, wahania temperatur oraz działanie środków chemicznych. Te wszystkie parametry warunkują natomiast doskonałą trwałość i długowieczność sztukaterii Orac Decor. Technologia wytwarzania sztukaterii wewnętrznej skutkuje także inną zaletą. Wszystkie produkty projektowane są z myślą o jego użytkownikach. Dlatego też silny akcent położono na prostotę montażu i przejrzyste instrukcje obsługi. Nie ma znaczenia jakie posiadasz umiejętności w tym zakresie, ponieważ każdy element Orac zamontujesz bez trudu samodzielnie, posiłkując się jedynie rekomendowanymi przez producenta klejami. Co więcej, powierzchnia sztukaterii wewnętrznej przygotowana jest pod malowanie i nie wymaga wcześniejszego szlifowania, ani gruntowania.

  Producent w swoich projektach uwzględnił także zróżnicowane potrzeby użytkowników względem wykończenia i dzięki temu sztukateria wewnętrzna Orac Decor dostępna jest zarówno w wersji matowej, jak i gładkiej. Gama luksusowej sztukaterii wewnętrznej Orac Decor jest stale powiększana o nowe produkty. Innowacyjność, polega tu również na ciągłym rozwoju powstałych dotąd produktów, a także uwzględnieniu znaczenia ekologii, dla procesu produkcji. Z tej właśnie przyczyny, wszystkie elementy sztukaterii wewnętrznej Orac Decor mogą być poddawane recyclingowi. Co więcej, wszystkie produkty projektowane i wykonywane są przez ekspertów, dlatego też sprostają nie tylko wymaganiom laików, ale także profesjonalistów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sztukaterii Orac Decor, dostępnej w naszym sklepie Efekciarnia.pl. Jeżeli nie znalazłeś w tej kategorii sztukaterii, która spełnia twoje oczekiwania zapraszamy do przeglądu pozostałej oferty innych producentów sztukaterii wewnętrznej.

  Sztukateria Orac Decor - zdobienia pełne elegancji i klasy

  Dla wszystkich pomieszczeń, w których liczy się piękny i elegancki wygląd, z całą pewnością sztukateria Orac Decor stanowić będzie doskonały wybór. Dzięki niej, w każdej przestrzeni można uzyskać niezwykle piękny wygląd, nadający bardzo doniosłego charakteru. Orac Decor to rozwiązanie cieszące się bardzo dużą popularnością, dzięki któremu ludzie, poprzez poliuretanowe ozdoby, potrafią w niecodzienny sposób udekorować każdą niemal przestrzeń. Jeśli chcemy postawić na najwyższą jakość produktów i na rozwiązania, które przez wiele lat będą cieszyć się ogromną popularnością, oraz powodzeniem, to bez wątpienia taki właśnie wybór wykończenia, okaże się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Dawniej taka sztukateria kojarzyła się nam przede wszystkim z pałacowymi wnętrzami, w których liczył się przepych, bogactwo i nadmiar szczegółów. Dziś można postawić na takie zdobienia w różnorodnym stylu, począwszy od staromodnego wykończenia, aż po iście oryginalne i designerskie pomysły. Grunt to wybrać najlepszy produkt i w idealny sposób wkomponować go w całokształt naszych pomieszczeń.

  Gzymsy Orac Decor - niezwykły wygląd sufitów

  Spoglądając na sufit- wydaje się on Nam nijaki. Biały, bez żadnych dodatków, czy też zdobień. Taki minimalizm w pełni. A co, jeśli chcielibyśmy w jakiś ciekawy sposób tę przestrzeń wykończyć, nadać jej nieco innego wyglądu i charakteru? Na pewno gzymsy Orac Decor to idealne rozwiązanie, dzięki któremu możemy otrzymać najwyższą jakość w doskonałej cenie, oraz efektywne i eleganckie wykończenie wnętrza, czyli takie, na jakim nam zależy. Sufit nie musi być biały i bez wyrazu, bowiem sztukateria jest w stanie nadać mu zupełnie inny wygląd. Najważniejszą zasadą jest to, aby dopasować konkretny model gzymsu do całości pomieszczenia tak, by móc z tego stworzyć jednolitą całość, a nie dwie przeciwstawne sobie wizje. Nasze miejsce powinno być w pełni do nas dopasowane i dostosowane. Jeśli więc chcemy w pełni stworzyć magiczne, idealne dla nas miejsce, zaaranżujmy je tak, by w pełni nam ono odpowiadało.

  Listwy ścienne Orac Decor - wykończenie przestrzeni

  Kiedy na podłodze położyliśmy już wybrane przez nas panele lub płytki, kiedy ściany zyskały swój kolor- przychodzi czas na zakup mebli i wykonanie wszelkich niezbędnych wykończeń. Jedną z propozycji są listwy ścienne Orac Decor, dzięki którym można wykończyć ściany i jednocześnie stworzyć taką przestrzeń, dzięki której całość będzie prezentowała się naprawdę doskonale. Dzięki listwom polimerowym, choć stanowią tylko dodatek- całość prezentuje się naprawdę wybornie. Jakie inne rozwiązanie może dodatkowo wykończyć w ciekawy sposób daną przestrzeń? Na pewno bardzo dużym powodzeniem cieszą się panele ścienne Orac Decor, które można powiesić na ścianie i stworzą one nietuzinkowy efekt wizualny. Dziś nie trzeba kupować niemodnych już obrazów, ale postawić na taką właśnie nowoczesną formę udekorowania naszych czterech ścian. Wystarczy wybrać stosowny model i wkomponować go odpowiednio w konkretnym miejscu naszego domu, mieszkania, biura czy też gabinetu.

  czytaj więcej
  MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
  Tel.: 616 350 140

  Podkategorie

  • Dekoracje sufitowe Orac Decor

   Dzięki sztukateriom sufitowym Orac Decor, Twój sufit może wyglądać olśniewająco. Zyska on unikalny, elegancki charakter, a tym samym sztukateria spowoduje domknięcie przestrzeni Twojego domu, budując nowy klimat. Wśród dekoracji sufitowych znajdą Państwo szeroką gamę inspiracji: gzymsy sufitowe, listwy, rozety, kopuły, a także panele sufitowe, które przy odrobinie kreatywności, mogą odmienić nie tylko sufit, ale także nudne, gładkie ściany. Mnogość rozwiązań, możliwość łączenia dekoracji sufitowych ze sobą, a także prosty montaż, otwierają nowe podwoje dla dekoratorów wnętrz – zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Gzymsy sufitowe Orac Decor to prosty sposób na gustowne i subtelne zaakcentowanie granicy pomiędzy ścianami a sufitem. Bogactwo wzorów, reprezentujących zarówno style klasyczne, jak i bardziej współczesne, pozwala sprostać najbardziej wyszukanym upodobaniom oraz oczekiwaniom. Alternatywą dla tego rodzaju sztukaterii jest zastosowanie ozdobnej listwy sufitowej, która – podobnie jak inne produkty Orac Decor - oprócz roli dekoracyjnej, może pełnić także funkcję kamuflażu, maskując niedoskonałości czy ubytki ścian oraz sufitów. Listwy sufitowe posiadają również inne zastosowanie – z powodzeniem mogą stanowić wyszukane zdobienia na ścianach, szykowne listwy przypodłogowe oraz eleganckie profile, komponując tym samym wysmakowane wnętrze. Kwintesencję dobrego smaku stanowią ponadto rozety sufitowe, dostępne zarówno w wersji ornamentowej, jak i gładkiej. Doskonale nadają się do aranżacji dużych powierzchni sufitowych, uszlachetniając obraz całego wnętrza. Podobnie jak kopuły sufitowe, niezwykle prezentują się także na samych ścianach. Innym pomysłem na metamorfozę sufitu podnoszącą estetykę całego pomieszczenia, jest położenie paneli sufitowych. Panele Orac Decor urozmaicają i eksponują przestrzeń w nieco innym, niż dotąd wymiarze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dekoracji sufitowych w sklepie internetowym Efekciarnia.pl

  • Profile podłogowe Orac Decor

   Listwy przypodłogowe Orac Decor to funkcjonalna i estetyczna sztukateria, która znajdzie zastosowanie w każdym wnętrzu. Jest nie tylko ciekawym pomysłem na urozmaicenie monotematycznych przestrzeni, ale także sposobem na zamaskowanie krzywizn i defektów ściennych. Istotną zaletą listew Orac Decor jest ich ekstremalna wytrzymałość, zarówno na środki czyszczące, jak i uszkodzenia mechaniczne, co zapewnia im długowieczność. Kolejny atut stanowi fakt, iż listwy Orac idealnie nadają się do malowania, dzięki czemu możliwe jest odświeżenie koloru oraz jego zmiana, w obliczu nowej aranżacji wnętrza. Listwy Orac Decor wspaniale komponują się z innymi rodzajami sztukaterii. Jednoczesne zastosowanie ich z gzymsami sufitowymi tworzy harmonijne wnętrze o subtelnej elegancji. Produkty Orac nadają się do szybkiego i łatwego montażu, dzięki czemu w krótkim czasie możesz odmienić swój dom, nadając mu wysublimowanego charakteru. W sklepie internetowym Efekciarnia znajdą Państwo całą ofertę listew Orac Decor.

  • Oświetlenie Orac Decor

   Odpowiednie światło to jeden z istotnych elementów, które nadają wyjątkowego charakteru wnętrzu Twojego domu. O ile na światło zewnętrzne nie mamy większego wpływu, o tyle sposoby oświetlenia wnętrza to ogromne pole do popisu dla rozmaitych rozwiązań dekoratorskich. Wśród produktów Orac Decor znajdują się różnorodne instrumenty oświetleniowe, pozwalające wpuścić do Twojego domu dokładnie takie światło, jakiego potrzebujesz. Wszystkie dostępne w tej grupie produkty pozwalają na subtelną emisję światła, które doskonale współgra z innymi sztukateriami Orac Decor, wtapiając się we wnętrze pomieszczenia. Do rozwiązań tego typu należą m.in. gzymsy oświetleniowe montowane pod sufitem, które oprócz wyjątkowego wyglądu i precyzji wykonania, delikatnie rozświetlają sufit, czyniąc wnętrze bardziej przytulnym i nastrojowym. Zaletą gzymsów oświetleniowych jest – podobnie jak w przypadku większości sztukaterii Orac Decor – możliwość ich malowania, dzięki czemu w prosty sposób można odmienić ich wygląd. Systemy oświetleniowe Orac Decor zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było je łączyć z rozmaitymi sztukateriami marki. Pozwala to na ich zastosowanie nie tylko wewnątrz gzymsów, ale także w oświetleniowych listwach sufitowych, wnękach czy kinkietach. Znamienne dla zastosowania systemu oświetlenia Orac jest określenie pożądanej intensywność światła. Proponowane przez nas rozwiązania mogą być stosowane w kinkietach do czytania, dających skoncentrowane, punktowe światło. W oświetleniowych listwach sufitowych oraz przypodłogowych, światło jest natomiast dyskretne i rozproszone, przez co może ono zarówno delikatnie rozświetlić przedpokój, jak i wnieść do sypialni intymną atmosferę. Istotną cechą jest to, iż pierwotnie biały kinkiet, jak i inne elementy sztukateryjne, mogą być malowane na dowolny kolor, subtelnie współgrając z całym wnętrzem pomieszczenia.

   Listwy oświetleniowe Orac Decor - oświetlenie nadrzędnym elementem mieszkania

   Światło zewnętrzne to element, na który nie mamy absolutnie żadnego wpływu. Oczywiście mając możliwość budowy domu od podstaw, możemy stworzyć duże okna, dzięki którym do pomieszczenia wpadnie więcej światła naturalnego. Jedno jest jednak pewne - światło zewnętrzne w dużej mierze zależy od warunków pogodowych, panujących za oknem. W przypadku światła wewnętrznego- mamy ogromne pole do popisu. Dużym powodzeniem cieszą się dziś LED-y, które można zastosować wokół sufitu, a poprzez listwy oświetleniowe Orac Decor, w idealny sposób można je ukryć, jednocześnie nadając przestrzeni niebywale piękny wygląd. Zastosowanie takich listew sprawia, że stawiamy nie tylko na element dekoracyjny, ale i funkcjonalny. Takie maskownice dla oświetlenia, to dobry sposób by dana przestrzeń mogła zaprezentować się zupełnie inaczej i z jeszcze lepszej perspektywy. Dziś światło samo w sobie może być dekoracją, dlatego też, jeśli zależy nam na dobrym rozwiązaniu, podstawą jest przemyślana koncepcja aranżacji oświetlenia.

   Gzyms oświetleniowy Orac Decor

   W wielu mieszkaniach zobaczyć możemy ciekawie zastosowane oświetlenie. Daje ono możliwość zaaranżowania przestrzeni w niezwykle ciekawy sposób, by całość mogła wyglądać doskonale i jedynie w swoim rodzaju. Jesteśmy przekonani o tym, iż gzyms oświetleniowy Orac Decor to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego typu pomieszczeń. W jakim celu się go stosuje? Jako maskownicę dla światła, które będzie znajdowało się w nim lub nad nim, tworząc wokół sufitu, czy też w danej jego części, niezwykle ciekawy efekt. Jesteśmy przekonani o tym, że dobry wybór to rzecz niezwykle ważna. Jeśli zależy nam na jakości i pełnym zadowoleniu w kwestii wyboru danego rozwiązania, możemy być pewni, że Orac Decor to jakość, solidność, piękno i 100% satysfakcji z dokonanego wyboru.

   Listwa sufitowa Orac Decor

   Wielu z nas, szczególnie w przypadku nowocześnie urządzonych miejsc, podoba się oryginalnie wykorzystane oświetlenie. Wiadomo, iż rzeczą nadrzędną jest fakt, by dobrze wybrać dane rozwiązania i w odpowiedni sposób je zastosować. Jeśli zależy nam na oświetleniu przy suficie, ale nie w formie klasycznych lamp, to na pewno powinniśmy wybrać taki produkt jak listwa sufitowa Orac Decor. Dzięki niej można uzyskać maksymalne zadowolenie i pożądany efekt na jakim nam zależy. Im lepszego dokonamy wyboru, tym większa będzie nasza satysfakcja.

   Listwa przysufitowa Orac Decor

   Każda z dostępnych propozycji to rozwiązania, które cechuje jakość idąca w parze z doskonałym wyglądem. Każdy klient ma możliwość wyboru tego, co mu się podoba. Wiele zależy od całości zaaranżowanego miejsca. W jednym bowiem może pasować listwa przysufitowa Orac Decor prosta, klasyczna, bez dodatków i zdobień, zaś w innym idealnie sprawdzi się taka, która posiada żłobienia, elementy dekoracyjne, różnorodne ozdoby. My wybierzmy taką, która pozwoli nam stworzyć oryginalny efekt, na jakim nam zależy. Jest to podstawą udanych zakupów i na tym właśnie należy się w pełni skupić.

  • Dekoracje ścienne Orac Decor

   Sztukateria Orac Decor została stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktów, profesjonalne wykonanie, a także prostotę montażu. W bogatym portfolio produktów Orac znajdują się m.in. eleganckie dekoracje ścienne, dzięki którym w łatwy sposób możesz odmienić wnętrze swojego domu. Nieodzowną zaletą sztukaterii ściennych jest dowolność jej zastosowania, możliwość przeplatania kilku wzorów ze sobą, a także malowania dekoracji Orac na pożądany kolor. Dzięki sztukateriom gładkie dotąd ściany zyskują niepowtarzalny, stylowy urok, budując dotychczasową przestrzeń na nowo. Wśród ściennych dekoracji należy wyróżnić przede wszystkim panele ścienne, profile wielofunkcyjne, frontony, a także zabudowę drzwi. Do dekoracji ścian doskonale nadają się także rozety. Różnorodność aranżacji sztukaterii powoduje, że możliwości kreacji są nieograniczone. Jedyną granicę w zastosowaniu dekoracji Orac Decor stanowi inwencja dekoratora. Wprowadzając niewielką zmianę, możesz uzyskać spektakularny efekt. Sztukateria Orac to doskonałe rozwiązanie nie tylko na nieestetyczne ściany z defektami, ale także sposób na przemianę starych drzwi w pałacowe progi. Zabudowa drzwi jest możliwa dzięki zastosowaniu wysokiej jakości paneli Orac Decor oraz ekskluzywnych, rzeźbionych frontonów, które potrafią przeobrazić zwyczajne drzwi w prawdziwe arcydzieło.

  • Elementy dekoracyjne Orac Decor

   Ekskluzywna sztukateria Orac Decor to m.in. różnorodne elementy dekoracyjne, którymi w prosty sposób można podnieść estetykę każdego wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę atrakcyjnych akcesoriów dostępnych w wielu modelach – pilastry, kolumny, łuki, wsporniki czy elementy pod zabudowę. Walorem sztukaterii Orac jest możliwość łączenia kilku elementów, co pozwala na realizację różnorodnych projektów, zyskując tym samym zróżnicowane efekty. Elementy dekoracyjne pozwalają stworzyć zarówno eleganckie, współczesne wnętrza z zaakcentowanymi oryginalnymi detalami, jak i przestrzenie odwołujące się do klasycznych rozwiązań sprzed stuleci, rodem z królewskich dworów. Pośród elementów dekoracyjnych Orac Decor na szczególną uwagę zasługuje oferta pilastrów. Ten typ sztukaterii, w połączeniu z innymi modułami Orac Decor tj. głowice czy cokoły, tworzy nie tylko nawiązania do minionych epok, ale także przełamuje duże powierzchnie i uatrakcyjnia wnętrza. Podobnie jak w większości produktów Orac Decor, pilastry odznaczają się doskonałą precyzją, wyjątkową wytrzymałością oraz prostym montażem. Ponadto pilastry można malować, co nie wymaga wcześniejszego szlifowania ani gruntowania powierzchni. Dzięki akcesoriom dekoracyjnym Orac, mogą Państwo zaakcentować detale, które wspólnie będą się składać na kunsztowne wykończenie całego wnętrza.

  • Akcesoria Orac Decor

   Sztukateria Orac Decor to prosty i niezwykle efektowny sposób na metamorfozę wnętrza Twojego domu lub biura. Wśród licznych rozwiązań oferowanych przez tego producenta, znajdziesz wiele stylowych elementów, które ubarwią Twoją aranżację. Efekciarnia.pl dostarcza szeroki wachlarz sztukaterii tego producenta, wśród których znajdziesz m.in. dekoracje sufitowe, ścienne, oświetleniowe, a także drobne elementy dekoracyjne. Sztukaterię Orac zaprojektowano w taki sposób, aby jej obróbka i montaż nie stwarzały kłopotów nawet laikom w dziedzinie aranżacji wnętrza. Bez trudu dotniesz elementy przy pomocy zwykłych narzędzi. Do montażu natomiast rekomendujemy stosowanie specjalistycznych klejów Decofix Pro, Decofix Extra oraz Decofix Hydro. Klej Decofix Pro przeznaczony jest do montażu wszelkich elementów sztukateryjnych firmy Orac. Zapewnia on trwałe wiązanie i przeznaczony jest do porowatych powierzchni wewnątrz budynku. Kleje Decofix skomponowane są na bazie wody. Wszystkie z nich po wyschnięciu nadają się do malowania. Klej Decofix Hydro dedykowany jest powierzchniom wewnątrz budynku w miejscach, gdzie panuje większa wilgotność. Doskonale sprawdza się również na zewnątrz. Do wykonywania połączeń pomiędzy montowanymi listwami, użyj natomiast kleju Decofix Extra.

   Wybierz produkty