INFIRE

Biokominki InFire to szeroka gama produktów mających na celu stworzyć alternatywę dla klasycznych kominków (zasilanych drewnem) oraz kominków elektrycznych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, mają one wiele zalet, których nie mają inne rozwiązania. Przede wszystkim, biokominki InFire spalają bezpieczne biopaliwo, które nie emituje żadny...

Biokominki InFire to szeroka gama produktów mających na celu stworzyć alternatywę dla klasycznych kominków (zasilanych drewnem) oraz kominków elektrycznych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, mają one wiele zalet, których nie mają inne rozwiązania. Przede wszystkim, biokominki InFire spalają bezpieczne biopaliwo, które nie emituje żadnych szkodliwych substancji, dymu ani przykrego zapachu. Sprawia to, że tak jak i kominki elektryczne, nadają się one do zastosowania niemal w każdym pomieszczeniu, nawet bez dostępu do komina. Do ich eksploatacji wystarcza sprawna wentylacja wnętrza. Biokominki InFire oferują oczywiście wiele najróżniejszych wzorów. Producent daje klientom do wyboru biokominki wiszące, wolnostojące, narożnikowe zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym kształcie. Niektóre modele wykorzystują ciekawą kolorystykę, inne zaś połączenie stali i szkła. Biokominki InFire są więc świetną metodą aby ocieplić atmosferę wnętrza przy utrzymaniu jego współczesnego charakteru.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

 • WISZĄCE

  Biokominki wiszące InFire to jeden z rodzajów biokominków znajdujących się w ofercie tego renomowanego producenta. Przenaczone są do zabudowy ściennej, dzięki czemu nabierają one wyglądu prawdziwego kominka. Większość modeli utrzymana jest w nowoczesnej stylistyce. W ofercie znajdziecie Państwo także biokominki wiszące InFire, które łączą w sobie połączenie stali ze szklaną szybą lub ciekawą kolorystykę. Są zasilane bezpiecznym paliwem na bazie alkoholu, dzięki czemu nie emitują szkodliwych substancji, dymu oraz przykrych zapachów, pozwalając w dowolnym pomieszczeniu cieszyć się ciepłem prawdziwego ognia w każdej sytuacji. Biokominki wiszące InFire zapewniają stuprocentowe bezpieczeństwo przy odpowiedniej wentylacji wnętrza - nie jest wymagane podłączenie do komina. Co ważne, stanowią one skuteczne dodatkowe źródło ogrzewania potrafiąc podnieść temperaturę pomieszczenia w zależności od jego wielkości.

 • Do zabudowy

  Biokominki do zabudowy InFire skonstruowane są w taki sposób, aby po montażu jak najbardziej przypominać klasyczny kominek, oczywiście w udoskonalonej i unowocześnionej wersji. Zasilane paliwem na bazie alkoholu biokominki stanowią świetne rozwiązanie do pomieszczeń, w których niemożliwe jest zamontowanie standardowej alternatywy lub wszędzie tam, gdzie jest on bardziej pożądany np. z uwagi na brak emisji dymu, przykrych zapachów. Jest bardzo praktyczny w użyciu, pozwala cieszyć się ciepłem kominka w zasadzie w dowolnych warunkach i sytuacji. Biokominki do zabudowy InFire charakteryzują się ciekawym, współczesnym designem łączącym w sobie różne trendy stylistyczne. Wiele z nich łączy malowaną proszkowo stal ze szklaną szybą. Występują także bardzo ciekawe propozycje narożnikowe, które zdecydowanie wyróżniają się swoją estetyką. Biokominki do zabudowy InFire to wreszcie produkt wysokiej jakości od renomowanego producenta.

 • Wolnostojące

  Biokominki wolnostojące InFire stanowić będą bardzo ciekawą alternatywę dla konwencjonalnego kominka spalającego drewno. Rozwiązanie to ma wiele niezaprzeczalnych zalet – podstawową z nich jest fakt, że biokominek można zamontować praktycznie wszędzie – nie tylko w przystosowanym do tego domu z dostępem do komina. Myślałeś, że w Twoim mieszkaniu nie da się go zamontować? Wystarczy jedynie zwykła sprawna wentylacja, aby móc bezpiecznie używać biokominki wolnostojące InFire w każdym pomieszczeniu. Spalają one biopaliwo na bazie alkoholu, które nie emituje dymu i przykrych zapachów z nim związanych. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na bogactwo wzorów dostępnych w ofercie producenta – od nowoczesnych i designerskich po nieco bardziej klasyczne. Niektóre z nich dostępne są również w szerokiej palecie barw. Każdy jest też wyposażony w szybę z hartowanego szkła, która znacząco poprawia bezpieczeństwo. Biokominki wolnostojące InFire można postawić w dowolnie wybranym przez siebie miejscu i od razu cieszyć się ciepłym kątem – nie wymagają zaawansowanego montażu czy innych czynności. Jeżeli więc w Twoim domu nie ma możliwości, aby zamontować klasyczny kominek albo też nie wyobrażasz sobie jego czyszczenia, sprzątania popiołu i innych czynności związanych z eksploatacją, a jednocześnie bardzo chciałbyś mieć możliwość wypocząć przy skaczącym płomieniu w sypialni bądź salonie – biokominki wolnostojące InFire będą dla Ciebie idealnym wyborem.

 • Wkłady

  Wkłady do biokominków InFire to najwyższej jakości produkty przeznaczone do nowoczesnych wnętrz. Ich doskonała nowoczesna stylistyka łączy malowaną proszkowo stal ze szklaną szybą, co nadaje im niepowtarzalnego charakteru. Wkłady do biokominków InFire zasilane są paliwem na bazie alkoholu, które dzięki zastosowanej technologii są w pełni bezpieczne przy zachowaniu standardowej, sprawnej wentylacji wnętrza. Zachodzący w nich proces spalania nie powoduje emitowania dymu, szkodliwych substancji i niepożądanych zapachów, co pozwala korzystać z nich w zasadzie w każdym momencie, w każdym pomieszczeniu - nawet tam gdzie nie ma dostępu do przewodu kominowego, co jest przydatne szczególnie w nowym budownictwie. Wkłady do biokominków InFire stanowią bardzo interesującą alternatywę zarówno dla klasycznych kominków jak i dla kominków elektrycznych.

  Wybierz produkty