Filtry

Włączone filtry:

  Dywany i chodniki

  Nasz sklep oferując kompleksowe rozwiązania dla każdego wnętrza, posiada w swym katalogu także nowoczesne dywany i chodniki. Zapewniamy szeroki wybór wzorów i kolorów, dzięki czemu mogą Państwo wybrać dywan idealny do projektu konkretnego wnętrza. Są to elementy, które pozwalają nadać wnętrzu indywidualnego charakteru, są detalem decydującym o k...

  Nasz sklep oferując kompleksowe rozwiązania dla każdego wnętrza, posiada w swym katalogu także nowoczesne dywany i chodniki. Zapewniamy szeroki wybór wzorów i kolorów, dzięki czemu mogą Państwo wybrać dywan idealny do projektu konkretnego wnętrza. Są to elementy, które pozwalają nadać wnętrzu indywidualnego charakteru, są detalem decydującym o końcowym charakterze danego pomieszczenia. Tak jak w przypadku innych kategorii produktów, zdecydowaliśmy się udostępnić Państwu chodniki i dywany najwyższej jakości, gdyż satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza. Nasze chodniki dywanowe świetnie sprawdzają się w korytarzach, salonach, pomieszczeniach biurowych i innych wnętrzach o dużym natężeniu ruchu, które wymagają wykładzin o zdecydowanie podwyższonej odporności na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Dywany znajdujące się w naszej ofercie z kolei będą doskonale pasować do salonów, sypialni, pokojów osób dorosłych, nastolatków, dzieci, również gwarantując wysoką wytrzymałość na wszelkie czynniki wynikające z nawet bardzo intensywnego użytkowania danego pomieszczenia.

  czytaj więcej
  MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
  Tel.: 616 350 140

  Podkategorie

  • Pappelina

   Dywany i chodniki Pappelina to doskonały przykład produktów z najwyższej półki. Wytwarzająca je szwedzka firma postawiła na jakość, decydując się na ręczne wykonywanie każdego z wychodzących z jej fabryki produktów. Dywany i chodniki Pappelina wykonano z odpornych na wszelkie uszkodzenia mechaniczne syntetycznych materiałów, dzięki którym odznaczają się one fenomenalnymi właściwościami użytkowymi. Są przyjazne alergikom, bardzo łatwe do utrzymania w czystości, wytrzymałe, dzięki czemu można użytkować je nawet w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu – w biurach korytarzach, choć oczywiście świetnie sprawdzą się też w salonach, jadalniach, kuchniach, łazienkach (dywany i chodniki Pappelina są wodoodporne), sypialniach czy pokojach. Walory użytkowo-funkcjonalne to jednak nie wszystko. Produkty marki Pappelina to także bogactwo wzorów i kolorów dostępnych w najróżniejszych rozmiarach. Co więcej, niektóre dywany i chodniki Pappelina wykonane są dwustronnie – na ich odwrocie znajduje się przeciwny wzór z odwróconymi kolorami, dzięki czemu dają one jeszcze więcej możliwości aranżacyjnych.

   Wybierz produkty