Panele 3D betonowe

Panele ścienne betonowe 3D stanowią idealny dodatek aranżacyjny dla nowoczesnych, a w szczególności utrzymanych w klimacie industrialnym wnętrz. Są ciekawą alternatywą dla klasycznych pokryć ściennych takich jak płytki, tapety i inne tego typu. Trójwymiarowe wzory, jakimi odznaczają się panele betonowe dekoracyjne tworzą na ścianie niepowtarzaln...

Panele ścienne betonowe 3D stanowią idealny dodatek aranżacyjny dla nowoczesnych, a w szczególności utrzymanych w klimacie industrialnym wnętrz. Są ciekawą alternatywą dla klasycznych pokryć ściennych takich jak płytki, tapety i inne tego typu. Trójwymiarowe wzory, jakimi odznaczają się panele betonowe dekoracyjne tworzą na ścianie niepowtarzalną fakturę, nadającą całemu pomieszczeniu trójwymiarowej głębi. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele różnych wzorów inspirowanych naturą, geometrycznych i innych. Panele ścienne betonowe 3D oferowane są bowiem w wielu wariantach i każdy, niezależnie od swoich upodobań znajdzie wśród nich coś, co idealnie wpasuje się w ramy jego projektu. Tego typu dekoracje znakomicie przełamują panującą w mieszkaniu bądź domu monotonię i pozwalają się wyróżnić. Panele ścienne betonowe 3D są przy tym świetną odpowiedzią ze strony producentów na co raz większe zainteresowanie betonem architektonicznym i jego wykorzystaniem w architekturze wnętrz. Posiadamy oferty kilku naszym zdaniem najlepszych producentów na rynku, ich produkty posiadają bogatą różnorodność pod kątem: koloru, grubości, wielkości oraz zastosowania. Beton architektoniczny można stosować na zewnątrz jak i do wewnątrz, możliwości zastosowania są praktycznie nieograniczone. Panele ścienne, płytki, zabudowy szaf, kominków itp. Beton architektoniczny jest bardzo chętnie wybierany przez architektów oraz projektantów wnętrz, ponieważ jest ponadczasowy i bardzo efektowny.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

 • Panele betonowe 3D VHCT

  Panele ścienne betonowe VHCT są bardzo ciekawą alternatywą dla klasycznych pokryć ścian. Wykorzystanie bardzo modnego współcześnie betonu architektonicznego sprawia, że wnętrze od razu nabiera niepowtarzalnego, nowoczesnego, a wręcz industrialnego charakteru. Panele ścienne betonowe VHCT ponadto kuszą bogactwem różnych trójwymiarowych wzorów. W ofercie znajdują się panele zarówno proste jak i inspirowane naturą, o kształtach geometrycznych, oparte na zmienności lub powtarzalności wzoru. Dzięki temu panele ścienne betonowe VHCT nadają dekorowanej powierzchni trójwymiarowej głębi oraz pozwalają domownikom w pełni wyrazić siebie, swoje upodobania i gusta. Co więcej, producent umożliwia zamówienie każdego panelu w jednym z kilku odcieni. Do wyboru są odcienie białego, kilka tonów szarości, antracyt oraz czerń. Panele ścienne betonowe VHCT stanowią więc świetny sposób na przełamywanie panującej we wnętrzu monotonii.

  Producent VHCT posiada w swojej ofercie, odważne wzory z ostrymi cięciami takie jak model PB 05 Kryszatał, PB 06 Origami oraz wiele innych niepowtarzalnych wzorów, których nie znajdziecie u innych producentów, oczywiście są też popularne i znane wzory takie jak PB 03 Fala. Wszystkie modele są bardzo dokładnie wykonane a co najważniejsze produkcja odbywa się w szybki i sprawny sposób do 7 dni podczas gdy konkurenci potrzebują na ogół 14 dni.

  Głównym atutem VHCT jest precyzja wykonania, czas produkcji i dbałość o unikalne wzornictwo swoich paneli ściennych 3d.

 • Panele betonowe 3D Concraft

  Beton architektoniczny 3D Concraft oferowany jest w wielu wzorach. Może imitować swoim kształtem cegłę lub wykorzystywać geometryczne formy takie jak sześciokąt foremny. Dzięki zastosowaniu trójwymiarowej struktury, dekorowana powierzchnia nabiera niesamowitej głębi, zaś przez użycie betonu o charakterystycznych cechach takich jak szorstkość i porowatość, beton architektoniczny 3D Concraft pozwala wprowadzić do pomieszczenia industrialny charakter. Świetnie sprawdza się w nowoczesnych loftach, podkreślając ich niepowtarzalny klimat. Okładzina daje bardzo szerokie możliwości aranżacyjne, stanowiąc świetnę alternatywę dla klasycznych rozwiązań takich jak płytki ceramiczne, tapety czy gładzie. Beton architektoniczny 3D Concraft przykuwa wzrok, potrafi zachwycić, a przy tym odznacza się najwyższą jakością wykonania, która gwarantuje zadowolenie z zakupu nie tylko krótko po jego dokonaniu, ale też wiele lat później.

 • Panele betonowe 3D Morgan & Moller

  Płyty betonowe dekoracyjne Morgan Möller to fantastyczna kategoria produktów, które idealnie wpisują się we współczesne trendy w zakresie architektury wnętrz. Beton architektoniczny w ostatnim czasie przeżywa prawdziwy rozkwit, czego efektem są różne wariacje na jego temat. Obecnie bowiem klienci poszukują czegoś więcej niż zwyczajnych prostokątnych płyt ściennych. Ten renomowany producent wychodzi ich oczekiwaniom naprzeciw. Płyty betonowe dekoracyjne Morgan Möller to bogactwo wzorów, w tym także trójwymiarowych. Dzięki nim dekorator może tworzyć na ścianie niepowtarzalne kompozycje o niepowtarzalnej głębi. Produkty te oczywiście charakteryzują się bardzo ciekawą strukturą typową dla betonu. Oferowane są również w naturalnym dla betonu kolorze, choć producent poszerzył swój katalog o płyty betonowe dekoracyjne Morgan Möller w kolorach zbliżonych do tych z szerokiej palety RAL, dzięki czemu nasi klienci mogą spełnić wszystkie swoje wizje. Co najważniejsze jednak, tak jak inne produkty tej renomowanej firmy tak i płyty betonowe dekoracyjne Morgan Möller wykonane są z najwyższą dbałością o zapewnienie najlepszej na rynku jakości.

  Producent Morgan Möller posiada niepowtarzalną ofertę paneli 3D głównie dzięki modelom Corner charakteryzujące się zagięciem jednego lub więcej z narożników, gdzie można zastosować podświetlenie i uzyskać znakomity efekt wizualny, reszta modeli paneli ściennych 3d betonowych to małe geometryczne elementy z różnymi zagięciami i skosami co pozwala na komponowanie niepowtarzalnych wzorów.

 • Panele betonowe 3D Loft System

  Beton architektoniczny to materiał, który w ostatnich latach szturmem zdobył serca klientów na całym świecie, pojawiając się w wielu stylowych aranżacjach utrzymanych w nowoczesnym stylu. Nie można mu odmówić uroku, który zawdzięcza charakterystycznej powierzchni, cechującej się szorstkością, porowatością i naturalnym szarym kolorem. Panele betonowe 3D Loft system to kolejne fantastyczne zastosowanie betonu architektonicznego. Pozwalają pięknie ozdobić ścianę pomieszczenia, zarówno korytarza jak i salonu czy też chociażby kuchni. Wprowadzają do pomieszczenia niezwykłą, lekko industrialną atmosferę. Klienci, którzy cenią sobie współczesne trendy stylistyczne i pragną przenieść je do wnętrz swoich domów lub mieszkań z całą pewnością powinni obejrzeć panele betonowe 3D Loft System znajdujące się w ofercie naszego sklepu. Szeroka gama trójwymiarowych wzorów pozwoli dokonać przemyślanego wyboru, który będzie najodpowiedniejszym do danego projektu. Beton architektoniczny ma też tę zaletę, że świetnie sprawdza się jako urozmaicenie często monotonnych aranżacji utrzymanych w minimalistycznym stylu i jednolitej kolorystyce. Panele betonowe 3D Loft System pozwolą odmienić takie wnętrze i nadać mu nowego, zdecydowanie ciekawszego klimatu.

  Wybierz produkty