Panele 3D betonowe

Panele ścienne betonowe 3D stanowią idealny dodatek aranżacyjny dla nowoczesnych, a w szczególności utrzymanych w klimacie industrialnym wnętrz. Są ciekawą alternatywą dla klasycznych pokryć ściennych takich jak płytki, tapety i inne tego typu. Trójwymiarowe wzory, jakimi odznaczają się panele betonowe dekoracyjne tworzą na ścianie niepowtarzaln...

Panele ścienne betonowe 3D stanowią idealny dodatek aranżacyjny dla nowoczesnych, a w szczególności utrzymanych w klimacie industrialnym wnętrz. Są ciekawą alternatywą dla klasycznych pokryć ściennych takich jak płytki, tapety i inne tego typu. Trójwymiarowe wzory, jakimi odznaczają się panele betonowe dekoracyjne tworzą na ścianie niepowtarzalną fakturę, nadającą całemu pomieszczeniu trójwymiarowej głębi. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele różnych wzorów inspirowanych naturą, geometrycznych i innych. Panele ścienne betonowe 3D oferowane są bowiem w wielu wariantach i każdy, niezależnie od swoich upodobań znajdzie wśród nich coś, co idealnie wpasuje się w ramy jego projektu. Tego typu dekoracje znakomicie przełamują panującą w mieszkaniu bądź domu monotonię i pozwalają się wyróżnić. Panele ścienne betonowe 3D są przy tym świetną odpowiedzią ze strony producentów na co raz większe zainteresowanie betonem architektonicznym i jego wykorzystaniem w architekturze wnętrz. Posiadamy oferty kilku naszym zdaniem najlepszych producentów na rynku, ich produkty posiadają bogatą różnorodność pod kątem: koloru, grubości, wielkości oraz zastosowania. Beton architektoniczny można stosować na zewnątrz jak i do wewnątrz, możliwości zastosowania są praktycznie nieograniczone. Panele ścienne, płytki, zabudowy szaf, kominków itp. Beton architektoniczny jest bardzo chętnie wybierany przez architektów oraz projektantów wnętrz, ponieważ jest ponadczasowy i bardzo efektowny.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 733 080 450

Podkategorie

  • VHCT

    Panele ścienne betonowe VHCT są bardzo ciekawą alternatywą dla klasycznych pokryć ścian. Wykorzystanie bardzo modnego współcześnie betonu architektonicznego sprawia, że wnętrze od razu nabiera niepowtarzalnego, nowoczesnego, a wręcz industrialnego charakteru. Panele ścienne betonowe VHCT ponadto kuszą bogactwem różnych trójwymiarowych wzorów. W ofercie znajdują się panele zarówno proste jak i inspirowane naturą, o kształtach geometrycznych, oparte na zmienności lub powtarzalności wzoru. Dzięki temu panele ścienne betonowe VHCT nadają dekorowanej powierzchni trójwymiarowej głębi oraz pozwalają domownikom w pełni wyrazić siebie, swoje upodobania i gusta. Co więcej, producent umożliwia zamówienie każdego panelu w jednym z kilku odcieni. Do wyboru są odcienie białego, kilka tonów szarości, antracyt oraz czerń. Panele ścienne betonowe VHCT stanowią więc świetny sposób na przełamywanie panującej we wnętrzu monotonii.

  • Concraft

    Beton architektoniczny 3D Concraft oferowany jest w wielu wzorach. Może imitować swoim kształtem cegłę lub wykorzystywać geometryczne formy takie jak sześciokąt foremny. Dzięki zastosowaniu trójwymiarowej struktury, dekorowana powierzchnia nabiera niesamowitej głębi, zaś przez użycie betonu o charakterystycznych cechach takich jak szorstkość i porowatość, beton architektoniczny 3D Concraft pozwala wprowadzić do pomieszczenia industrialny charakter. Świetnie sprawdza się w nowoczesnych loftach, podkreślając ich niepowtarzalny klimat. Okładzina daje bardzo szerokie możliwości aranżacyjne, stanowiąc świetnę alternatywę dla klasycznych rozwiązań takich jak płytki ceramiczne, tapety czy gładzie. Beton architektoniczny 3D Concraft przykuwa wzrok, potrafi zachwycić, a przy tym odznacza się najwyższą jakością wykonania, która gwarantuje zadowolenie z zakupu nie tylko krótko po jego dokonaniu, ale też wiele lat później.

Wybierz produkty