Betonowe

Donice betonowe to jeden z najmodniejszych obecnie dodatków, który został wypromowany na fali bardzo dużej popularności betonu architektonicznego i wszelkiego rodzaju wyrobów wykonanych z tego materiału. Projektanci docenili nie tylko świetny, industrialny, nieco surowy wygląd jakim charakteryzują się donice betonowe ale także ich bardzo wysoką ...

Donice betonowe to jeden z najmodniejszych obecnie dodatków, który został wypromowany na fali bardzo dużej popularności betonu architektonicznego i wszelkiego rodzaju wyrobów wykonanych z tego materiału. Projektanci docenili nie tylko świetny, industrialny, nieco surowy wygląd jakim charakteryzują się donice betonowe ale także ich bardzo wysoką odporność na wszelkiego typu uszkodzenia, co wynika właśnie z zastosowania betonu. W ofercie naszego sklepu znajduje się wiele różnych kształtów i wielkości, począwszy od donic do użytku wewnętrznego, skończywszy na dużych, umieszczonych na specjalnych kółkach ułatwiających manewrowanie i przemieszczanie przeznaczonych do użytku na zewnątrz, chociażby w ogrodach. Donice betonowe w wykonaniu renomowanych producentów stanowią wysokiej jakości dodatek dekoracyjny z najwyższej półki. Nie bez powodu fenomenalne donice betonowe zyskują tak dobre opinie klientów i profesjonalnych architektów.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 733 080 450

Podkategorie

  • MORGAN & MÖLLER

    Donice betonowe Morgan & Moller stanowią wysokiej jakości dodatek dekoracyjny. Renomowany producent dba o najwyższy standard wykończenia oraz o doskonałą wytrzymałość każdej wyprodukowanej donicy. Ozdoby tego rodzaju stanowią bardzo ciekawy stylistycznie element będący jednocześnie swoistym zwieńczeniem projektu. Donice betonowe Morgan & Moller stały się bardzo popularne wraz ze wzrostem zainteresowania elementami z betonu architektonicznego. Dzięki swej surowej, porowatej powierzchni kojarzącej się ze stylem industrialnym zyskały one szerokie grono fanów. To właśnie dla tej grupy entuzjastów stworzyliśmy ofertę, na którą składają się najróżniejsze donice betonowe Morgan & Moller. Dzięki bogactwu kształtów i rozmiarów, niezależnie od docelowego miejsca zastosowania, każdy znajdzie w niej coś odpowiedniego dla siebie i swojego domu. Największe donice zewnętrzne posiadają bardzo praktyczny dodatek w postaci kółek umożliwiających łatwe przemieszczanie bardzo ciężkiej donicy z ziemią. Donice betonowe Morgan & Moller są więc stylowym i nader praktycznym dodatkiem, którym każdy miłośnik nowoczesnego stylu powinien się zainteresować.

    Wybierz produkty