Donice

Donice jak i umieszczone w nich rośliny stanowią niezbędny element dekoracyjny, który potrafi tchnąć życie w każde wnętrze. Estetyczna donica to dodatek, który warto dobrze przemyśleć. W ofercie naszego sklepu znajdziemy zarówno donice betonowe jak i donice z włókna szklanego. Te pierwsze, dostępne w najróżniejszych kształtach, wysokościach i wi...

Donice jak i umieszczone w nich rośliny stanowią niezbędny element dekoracyjny, który potrafi tchnąć życie w każde wnętrze. Estetyczna donica to dodatek, który warto dobrze przemyśleć. W ofercie naszego sklepu znajdziemy zarówno donice betonowe jak i donice z włókna szklanego. Te pierwsze, dostępne w najróżniejszych kształtach, wysokościach i wielkościach mogą być z powodzeniem stosowane zarówno wewnątrz budynku jak i na zewnątrz. Donice betonowe zdobyły niesamowitą popularność na fali mody na wykorzystanie betonu architektonicznego. Ważny jest jednak nie tylko ich wygląd ale też fantastyczna wytrzymałość i praktyczność. Największe donice betonowe mogą mieć dołączone bardzo praktyczne kółka, które ułatwiają ich przemieszczanie. Donice z włókna szklanego natomiast charakteryzują się bogatym wyborem kolorów, dzięki czemu każde wnętrze może wypełnić się weselszą atmosferą. Donice z włókna szklanego do zastosowania wewnątrz pomieszczeń także charakteryzują się wysoką trwałością, zwłaszcza w wykonaniu renomowanych producentów.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 733 080 450

Podkategorie

  • Betonowe

    Donice betonowe to jeden z najmodniejszych obecnie dodatków, który został wypromowany na fali bardzo dużej popularności betonu architektonicznego i wszelkiego rodzaju wyrobów wykonanych z tego materiału. Projektanci docenili nie tylko świetny, industrialny, nieco surowy wygląd jakim charakteryzują się donice betonowe ale także ich bardzo wysoką odporność na wszelkiego typu uszkodzenia, co wynika właśnie z zastosowania betonu. W ofercie naszego sklepu znajduje się wiele różnych kształtów i wielkości, począwszy od donic do użytku wewnętrznego, skończywszy na dużych, umieszczonych na specjalnych kółkach ułatwiających manewrowanie i przemieszczanie przeznaczonych do użytku na zewnątrz, chociażby w ogrodach. Donice betonowe w wykonaniu renomowanych producentów stanowią wysokiej jakości dodatek dekoracyjny z najwyższej półki. Nie bez powodu fenomenalne donice betonowe zyskują tak dobre opinie klientów i profesjonalnych architektów.

  • Włókno szklane

    Donice to w zasadzie najczęściej stosowany dodatek dekoracyjny. Chyba nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie pomieszczenia bez jakiegoś elementu żywego w postaci rośliny. Roślinność oraz sama donica, w której ją umieszczamy stanowi istotne narzędzie stylistyczne. Donice włókno szklane wykonane zostały z wytrzymałego materiału, który doskonale znosi trudy użytkowania. W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo donice włókno szklane w najróżniejszych kształtach i kolorach, dzięki czemu do każdego projektu uda się dobrać odpowiednio pasujący element. Żywe barwy pozwalają wprowadzić do nowoczesnych wnętrz odrobinę ekstrawagancji i urozmaicenia. Donice włókno szklane w kolorze białym, szarym bądź czarnym z kolei mogą stanowić elegancki, wysublimowany dodatek. Świetny wygląd idzie w parze z najwyższą jakością wykonania, dzięki czemu nasze donice włókno szklane zawsze prezentują się nienagannie.

    Wybierz produkty