Podkategorie

 • Biokominki

  Biokominek to doskonała alternatywa dla tradycyjnego kominka, która jednocześnie posiada wiele zalet. Przede wszystkim, biokominki nie wymagają podłączenia do przewodu kominowego, co stanowi ich niewątpliwy atut. To oznacza, że biokominek możesz bez obaw zamontować w mieszkaniu, w dokładnie tym miejscu, które wybierzesz. Ponadto, jest to rozwiązanie niezwykle bezpieczne i czyste. W biokominkach tradycyjny opał zastępuje tzw. biopaliwo. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie ma potrzeby usuwania popiołu, ponieważ biopaliwo spalane jest w całości – utlenia się nie emitując szkodliwych dla zdrowia substancji. Biokominki pełnią przede wszystkim funkcję dekoracyjną. Chociaż faktem jest, że w trakcie spalania biopaliwa emitowane jest ciepło, to jednak biokominka nie należy czynić głównym źródłem ciepła. W ofercie naszego sklepu znajdziesz mnóstwo atrakcyjnych modeli biokominków, autorstwa wiodących producentów – Kratki, RubyFires, Kami, MCJ oraz Globmetal. Dostępne modele różnią się miedzy sobą stylistyką, kolorami, doborem i połączeniem materiałów, a także rozmiarem. Ponadto, oferujemy rozmaite rozwiązania w tym zakresie jak np.: biokominki wiszące, biokominki stojące, biokominki do zabudowy, biokominki na zamówienie, biopaleniska, a także niezbędne akcesoria do biokominków. Jeśli więc zdecydujesz się na montaż biokominka, w naszym sklepie z pewnością znajdziesz model, który sprosta Twoim oczekiwaniom i tym samym spełni się Twoje marzenie o kominku w domu.

 • Donice

  Donice jak i umieszczone w nich rośliny stanowią niezbędny element dekoracyjny, który potrafi tchnąć życie w każde wnętrze. Estetyczna donica to dodatek, który warto dobrze przemyśleć. W ofercie naszego sklepu znajdziemy zarówno donice betonowe jak i donice z włókna szklanego. Te pierwsze, dostępne w najróżniejszych kształtach, wysokościach i wielkościach mogą być z powodzeniem stosowane zarówno wewnątrz budynku jak i na zewnątrz. Donice betonowe zdobyły niesamowitą popularność na fali mody na wykorzystanie betonu architektonicznego. Ważny jest jednak nie tylko ich wygląd ale też fantastyczna wytrzymałość i praktyczność. Największe donice betonowe mogą mieć dołączone bardzo praktyczne kółka, które ułatwiają ich przemieszczanie. Donice z włókna szklanego natomiast charakteryzują się bogatym wyborem kolorów, dzięki czemu każde wnętrze może wypełnić się weselszą atmosferą. Donice z włókna szklanego do zastosowania wewnątrz pomieszczeń także charakteryzują się wysoką trwałością, zwłaszcza w wykonaniu renomowanych producentów.

 • Dywany i chodniki

  Nasz sklep oferując kompleksowe rozwiązania dla każdego wnętrza, posiada w swym katalogu także nowoczesne dywany i chodniki. Zapewniamy szeroki wybór wzorów i kolorów, dzięki czemu mogą Państwo wybrać dywan idealny do projektu konkretnego wnętrza. Są to elementy, które pozwalają nadać wnętrzu indywidualnego charakteru, są detalem decydującym o końcowym charakterze danego pomieszczenia. Tak jak w przypadku innych kategorii produktów, zdecydowaliśmy się udostępnić Państwu chodniki i dywany najwyższej jakości, gdyż satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza. Nasze chodniki dywanowe świetnie sprawdzają się w korytarzach, salonach, pomieszczeniach biurowych i innych wnętrzach o dużym natężeniu ruchu, które wymagają wykładzin o zdecydowanie podwyższonej odporności na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Dywany znajdujące się w naszej ofercie z kolei będą doskonale pasować do salonów, sypialni, pokojów osób dorosłych, nastolatków, dzieci, również gwarantując wysoką wytrzymałość na wszelkie czynniki wynikające z nawet bardzo intensywnego użytkowania danego pomieszczenia.

  Wybierz produkty