Podkategorie

 • Materace

  Materac to kluczowy element każdego łóżka. To od jego jakości będzie zależeć komfort snu, a co za tym idzie jakość wypoczynku przekładający się następnie na funkcjonowanie jego użytkownika na co dzień. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo jedynie materace renomowanych producentów, które zapewnią wygodny i zdrowy sen. Materace firm Timoore oraz Hevea charakteryzują się świetnymi właściwościami zarówno w zakresie komfortu jak i funkcjonalności. Ich szeroki katalog pozwoli też dobrać produkt o cechach idealnie pasujących danemu użytkownikowi. W szczególności będzie to twardość materaca. Materace twardsze przeznaczone są co do zasady dla osób o większej wadze, miększe natomiast dla osób lżejszych, choć wybór może się tu różnić w zależności od preferencji konkretnej osoby. Co ciekawe, materace mogą być dwustronne, różniące się twardością w zależności od wybranej strony. Mogą być też podzielone na części, które również różnią się w zakresie tej cechy. Oferujemy też materace wyjątkowo przewiewne bądź dopasowujące się do kształtu ciała. W naszym sklepie znajdą Państwo zarówno materace piankowe, lateksowe, sprężynowe, mieszane lub wzbogacone np. warstwą kokosową zwiększającą twardość. Proponowane przez nas materace posiadają też bardzo praktyczne pokrowce, które pozwolą w łatwy sposób utrzymać higienę, która również ma ogromny wpływ na jakość i komfort snu. Warto rozważyć zakup wysokiej jakości materaca dopasowanego do swoich potrzeb, gdyż będzie to miało ogromne przełożenie na sferę zdrowotną.

 • Biokominki

  Biokominek to doskonała alternatywa dla tradycyjnego kominka, która jednocześnie posiada wiele zalet. Przede wszystkim, biokominki nie wymagają podłączenia do przewodu kominowego, co stanowi ich niewątpliwy atut. To oznacza, że biokominek możesz bez obaw zamontować w mieszkaniu, w dokładnie tym miejscu, które wybierzesz. Ponadto, jest to rozwiązanie niezwykle bezpieczne i czyste. W biokominkach tradycyjny opał zastępuje tzw. biopaliwo. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie ma potrzeby usuwania popiołu, ponieważ biopaliwo spalane jest w całości – utlenia się nie emitując szkodliwych dla zdrowia substancji. Biokominki pełnią przede wszystkim funkcję dekoracyjną. Chociaż faktem jest, że w trakcie spalania biopaliwa emitowane jest ciepło, to jednak biokominka nie należy czynić głównym źródłem ciepła. W ofercie naszego sklepu znajdziesz mnóstwo atrakcyjnych modeli biokominków, autorstwa wiodących producentów – Kratki, RubyFires, Kami, MCJ oraz Globmetal. Dostępne modele różnią się miedzy sobą stylistyką, kolorami, doborem i połączeniem materiałów, a także rozmiarem. Ponadto, oferujemy rozmaite rozwiązania w tym zakresie jak np.: biokominki wiszące, biokominki stojące, biokominki do zabudowy, biokominki na zamówienie, biopaleniska, a także niezbędne akcesoria do biokominków. Jeśli więc zdecydujesz się na montaż biokominka, w naszym sklepie z pewnością znajdziesz model, który sprosta Twoim oczekiwaniom i tym samym spełni się Twoje marzenie o kominku w domu.

 • Donice

  Donice jak i umieszczone w nich rośliny stanowią niezbędny element dekoracyjny, który potrafi tchnąć życie w każde wnętrze. Estetyczna donica to dodatek, który warto dobrze przemyśleć. W ofercie naszego sklepu znajdziemy zarówno donice betonowe jak i donice z włókna szklanego. Te pierwsze, dostępne w najróżniejszych kształtach, wysokościach i wielkościach mogą być z powodzeniem stosowane zarówno wewnątrz budynku jak i na zewnątrz. Donice betonowe zdobyły niesamowitą popularność na fali mody na wykorzystanie betonu architektonicznego. Ważny jest jednak nie tylko ich wygląd ale też fantastyczna wytrzymałość i praktyczność. Największe donice betonowe mogą mieć dołączone bardzo praktyczne kółka, które ułatwiają ich przemieszczanie. Donice z włókna szklanego natomiast charakteryzują się bogatym wyborem kolorów, dzięki czemu każde wnętrze może wypełnić się weselszą atmosferą. Donice z włókna szklanego do zastosowania wewnątrz pomieszczeń także charakteryzują się wysoką trwałością, zwłaszcza w wykonaniu renomowanych producentów.

 • Żagle/pergole ogrodowe

  Pergole ogrodowe to fantastyczny sposób na zagospodarowanie kawałka przydomowego ogrodu. Wykonane zazwyczaj z drewna konstrukcje są łatwo montowane i bardzo stabilne. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo m.in. produkty firmy Nesling. Wraz z pergolami proponujemy oczywiście wszelkiego rodzaju akcesoria takie jak żagle czy rolety na pergole ogrodowe. Pozwolą one nadać przestrzeni jeszcze większej funkcjonalności, np. osłaniając użytkowników przed wiatrem bądź deszczem. Tak zabezpieczone będą fenomenalną alternatywą dla konwencjonalnego tarasu, zwłaszcza gdy chodzi o pergole ogrodowe przyścienne, które można z łatwością wkomponować w architektoniczną bryłę domu. Jest to rozwiązanie proste, bardzo funkcjonalne, a jednocześnie na lata – wykonane z grubych elementów drewnianych solidne pergole ogrodowe będą przez długi czas cieszyć domowników, pozwalając im wypocząć na świeżym powietrzu ze znajomymi, przy kawie bądź przy ulubionej książce.

  Wybierz produkty