Wieszaki Dekoracyjne

Wieszaki dekoracyjne Mouk to najlepszy dowód na to, że nawet najdrobniejsze, z reguły pomijane w projekcie elementy mogą mieć istotny wpływ na wygląd i prezencję całości. W starannie zaaranżowanych pomieszczeniach, każdy szczegół powoduje, że wnętrze stanowi spójną stylistycznie całość. Wieszaki dekoracyjne w atrakcyjnych wzorach urozmaicają cał...

Wieszaki dekoracyjne Mouk to najlepszy dowód na to, że nawet najdrobniejsze, z reguły pomijane w projekcie elementy mogą mieć istotny wpływ na wygląd i prezencję całości. W starannie zaaranżowanych pomieszczeniach, każdy szczegół powoduje, że wnętrze stanowi spójną stylistycznie całość. Wieszaki dekoracyjne w atrakcyjnych wzorach urozmaicają całość projektu nadając mu ciekawszego i weselszego charakteru. Wykonane z wytrzymałego MDFu elementy dostępne są w wykończeniu surowym, które pozwala na dobranie pokrycia powierzchni przez klienta, w matowej bieli oraz pomalowane na dowolny kolor z palety RAL. Jak więc widać, wieszaki dekoracyjne Mouk można dopasować na miarę swoich potrzeb tak, aby pasowały w każdym aspekcie do ozdabianego pomieszczenia. Wykonywane przez firmę Mouk wieszaki dekoracyjne są najwyższej jakości, ciekawym i nietypowym elementem ozdobnym, który z całą pewnością wprowadzi do aranżacji odrobinę fantazji. Wieszaki doskonale sprawdzają się na ścianie, najpopularniejsze są o kształcie drzewa oraz kaktusa.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

  • Mouk

    Wieszaki dekoracyjne Mouk to element zaprojektowany z fantazją przez najlepszych designerów z ogromnym doświadczeniem. Dzięki ich staraniom, gotowa oferta firmy pełna jest atrakcyjnych wizualnie produktów, które jednocześnie są w pełni funkcjonalne. Wieszaki dekoracyjne Mouk łączą bowiem aspekty estetyczne z użytkowymi. Bogactwo wzorów uzupełnione jest przez możliwy do wyboru przez klienta rodzaj wykończenia powierzchni. Producent oferuje surowe wykończenie, dające nabywcy pełną swobodę a także wieszaki białe, bądź pomalowane na dowolny kolor z palety RAL. Wieszaki dekoracyjne Mouk są atrakcyjnym dodatkiem stylistycznym, który pozwala wprowadzić do wnętrza odrobinę wesołej atmosfery, potrafiącej odmienić charakter danego pomieszczenia. Doskonale zdobi i spełnia swoją funkcję, a dzięki najwyższej jakości wykonania, wieszaki dekoracyjne Mouk mogą wykonywać swoje zadania przez wiele lat bez uszczerbku na ich atrakcyjności.

  • Umage

    Wieszaki dekoracyjne Umage (dawniej Vita Copenhagen) są fantastycznym rozwiązaniem, stanowiącym połączenie światowej klasy designu oraz wysokiej funkcjonalności, bez chodzenia na żadne kompromisy. Podstawy wykonane są z połączenia naturalnego, solidnego drewna dębowego, które może być wykończone w różnych kolorach. Same wieszaki to malowana proszkowo stal, która gwarantuje odpowiednią wytrzymałość. Producent przygotował mnóstwo wariantów kolorystycznych. Wieszaki dekoracyjne Umage dostępne są w kolorach takich jak m.in. żółty, zielony, niebieski, biały, czerwony czy czarny. Dzięki tak szerokiej ofercie istnieje możliwość dopasowania zakupionego produktu do potrzeb konkretnej aranżacji danego pomieszczenia. Wieszaki dekoracyjne Umage ponadto występują w różnych rozmiarach. Doskonale sprawdzą się w korytarzach czy przedsionkach, zapewniając miejsce do powieszenia okryć wierzchnich, kurtek, szalików i tym podobnych. Charakterystyczny kształt przypominający skrzydła motyla wprowadzi do pomieszczenia radosny i wesoły klimat. Wszystkie te aspekty i cechy sprawiają, że wieszaki dekoracyjne Umage będą naprawdę udanym zakupem.

    Wybierz produkty