Wieszaki Dekoracyjne

Wieszaki dekoracyjne Mouk to najlepszy dowód na to, że nawet najdrobniejsze, z reguły pomijane w projekcie elementy mogą mieć istotny wpływ na wygląd i prezencję całości. W starannie zaaranżowanych pomieszczeniach, każdy szczegół powoduje, że wnętrze stanowi spójną stylistycznie całość. Wieszaki dekoracyjne w atrakcyjnych wzorach urozmaicają cał...

Wieszaki dekoracyjne Mouk to najlepszy dowód na to, że nawet najdrobniejsze, z reguły pomijane w projekcie elementy mogą mieć istotny wpływ na wygląd i prezencję całości. W starannie zaaranżowanych pomieszczeniach, każdy szczegół powoduje, że wnętrze stanowi spójną stylistycznie całość. Wieszaki dekoracyjne w atrakcyjnych wzorach urozmaicają całość projektu nadając mu ciekawszego i weselszego charakteru. Wykonane z wytrzymałego MDFu elementy dostępne są w wykończeniu surowym, które pozwala na dobranie pokrycia powierzchni przez klienta, w matowej bieli oraz pomalowane na dowolny kolor z palety RAL. Jak więc widać, wieszaki dekoracyjne Mouk można dopasować na miarę swoich potrzeb tak, aby pasowały w każdym aspekcie do ozdabianego pomieszczenia. Wykonywane przez firmę Mouk wieszaki dekoracyjne są najwyższej jakości, ciekawym i nietypowym elementem ozdobnym, który z całą pewnością wprowadzi do aranżacji odrobinę fantazji. Wieszaki doskonale sprawdzają się na ścianie, najpopularniejsze są o kształcie drzewa oraz kaktusa.

czytaj więcej
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!
Tel.: 616 350 140

Podkategorie

  • Mouk

    Wieszaki dekoracyjne Mouk to element zaprojektowany z fantazją przez najlepszych designerów z ogromnym doświadczeniem. Dzięki ich staraniom, gotowa oferta firmy pełna jest atrakcyjnych wizualnie produktów, które jednocześnie są w pełni funkcjonalne. Wieszaki dekoracyjne Mouk łączą bowiem aspekty estetyczne z użytkowymi. Bogactwo wzorów uzupełnione jest przez możliwy do wyboru przez klienta rodzaj wykończenia powierzchni. Producent oferuje surowe wykończenie, dające nabywcy pełną swobodę a także wieszaki białe, bądź pomalowane na dowolny kolor z palety RAL. Wieszaki dekoracyjne Mouk są atrakcyjnym dodatkiem stylistycznym, który pozwala wprowadzić do wnętrza odrobinę wesołej atmosfery, potrafiącej odmienić charakter danego pomieszczenia. Doskonale zdobi i spełnia swoją funkcję, a dzięki najwyższej jakości wykonania, wieszaki dekoracyjne Mouk mogą wykonywać swoje zadania przez wiele lat bez uszczerbku na ich atrakcyjności.

Wybierz produkty